Dodaj do ulubionych

System lokalizacji GPS za 1 zł

15.03.13, 11:07
Jestem obecnie na bieżąco z ofertami wielu firm zajmujących się monitoringiem pojazdów, ponieważ planuję tego typu inwestycję w swojej flocie. Podrzucam info do korzystnej oferty firmy na którą trafiłem – monitoring za złotówkę w CMA, tak dla zainteresowanych tematem www.cma.com.pl/64/promocja
Taka okazja tylko do końca miesiąca, więc lepiej się nie ociągać ;)
Edytor zaawansowany
  • 05.04.13, 08:52
    Zanim kupimy coś w promocji proponuję sprawdzić ranking GPS www.ranking-gps.pl . Jest to zestawienie całkowitych rocznych i trzyletnich kosztów monitoring pojazdów. Jak widać rozrzut cenowy jest ogromny. Oczywiście, że same systemy różnią się od siebie funkcjami i dosyć trudno jest to porównywać. Ale jeżeli głównym parametrem ma być cena to jest to ciekawe zestawienie.
    Zresztą na poziomie podstawowych funkcji większość systemów jest bardzo podobna więc, jeżeli ktoś szuka właśnie podstawowych funkcji takich jak położenie samochodu, historia tras, itp to może sobie jednak porównać ceny.
  • 15.07.13, 13:57
    my jednak wolimy rozwiązanie bez umów, ściagneliśy apkę Flotismobile.pl i nie narzekamy, jeszcze mamy okres testowy, ale potem zero umów, pre paid i już
  • 17.01.14, 13:26
    Flotis wypada dość blado w porównaniu z Satisem, wiem co piszę bo miałem to zainstalowane na ciężarówkach i po niekończonych się kłopotach poddałem sprawę i zmieniłem system na ten drugi. Mija już prawie rok i wszystko działa bez zarzutu, nie mógłbym być bardziej zadowolonym klientem.
  • 18.01.14, 00:12
    Są problemy z kompatybilnością, ja mam w samochodzie zintegrowany system nawigacji, można było go zamówić przy zakupie samochodu, taki dany od producenta. Mój to był kenwood, zainstalowany w D-Maxie. Nie ma go w standardzie, ale można za niewielką dopłatą (w stosunku do ceny auta) zainstalować sobie w wybranej wersji.
  • 23.09.15, 15:37
    Jesli chodzi o monitoring GPS to miałem kontakt tylko z lokalizatorami Alfatrack: www.sklep-seko.pl/mini-lokalizator-gps-alfatrack-s-200-z-platforma-p-79.html i jestem zadowolony. Urządzenia te są bardzo dokłądne i pozwalają wykonywać raporty.
  • 12.10.15, 17:22
    U nas w firmie też zaopatrzyliśmy samochody w alfatracki, z tym że w model S-300: www.alfatronik.com.pl/alfatrack-mini-lokalizator-gps-alfatrack-300-platforma-p-895.html rzeczywiscie dzieki lokalizatorom można ograniczyć zbędnych przebiegów.
  • 04.11.15, 17:39
    No alfatracki sie sprawdzają, tez mogę je polecić.
  • 17.11.15, 09:19
    GPS za złotówkę ?? Ja bym się bał korzystać z takiego czegoś, zapewne jest to mało skuteczne. U siebie mam GPS od Gannet. Działa bez zażutów, więc mogę polecić:
    www.gannet.pl/produkty/ganfleetlight/
  • 20.11.15, 05:35
    TVN nakręcił materiał o zabezpieczeniu Gannet
    m.youtube.com/watch?v=yVGIOUZdKZQ
  • 12.09.17, 10:45
    U nas jest ikol. Abonament za 16, plus kilka opcji dodatkowych, które kosztują po 2-5 zł. I super profesjonalne podejście do klienta.
  • 13.10.17, 13:17
    Ja uwazam, ze najlepszym systemem monitoringu lokalizacji gps jest navitop.pl . Korzystam w swojej firmie transportowej z tego systemu i jestem mega zadowolony. Bardzo duza dokladnosc lokalizacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.