Dodaj do ulubionych

Gdzie naprawić tel?

07.08.15, 23:34
Mam, a raczej miałam, tel Sony Xperia Z3 Compact. Oczywiście na gwarancji do maja, wczoraj padł - nie wiem, co jest - co chwila gaśnie ekran i tek się wyłącza. Nie wiecie może gdzie jest jakiś dobry punkt naprawy? Zależy mi na tym telefonie i chciałbym go za rozsądną cenę SOLIDNIE zrobić.
Edytor zaawansowany
  • hopkey259 10.08.15, 23:41
    Kiedyś pamiętam był taki jeden porządny niedaleko Kraszewskiego, ale już go zlikwidowali, a też potrzebowałem oddać tel, bo zalał mi się wodą. W końcu naprawiłem go wysyłkowo, bo pytałem znajomych czy znają jakiś dobry punkt, ale w większości z tego co słyszałem z doświadczeń to albo straszne konowały, albo niesamowite zdzierstwo za byle pierdołę.
  • karoll34 17.08.15, 21:39
    I co, nikt nic? @hopkey259 - a gdzie wysłałeś? Szybko Ci naprawili? Jakoś nigdy niczego tak nie naprawiałem i średnio ufam takim rozwiązaniom, no ale może warto się przełamać.
    No i oczywiście czekam na jakieś stacjonarne serwisy, naprawdę nic konkretnego nie ma w Krynicy? ;/
  • hopkey259 21.08.15, 19:34
    Do tego serwisu - enaprawa.pl/. Wysłałem, wycenili, parę dni zajęła im naprawa i odesłali. Szybko i sprawnie.
  • karoll34 24.08.15, 18:32
    No jak nic nie znajdę stacjonarnego, to wyślę tam, chociaż powiem szczerze, że trochę nie ufam takim e-serwisom, ale może czas się przekonać. Faktycznie mniej zapłaciłeś niż chcieli stacjonarnie? Bo myślę czy w ogóle gra jest warta świeczki.
  • minimini090 27.08.15, 21:52
    Mi ekran się rozwalił 2 miesiące temu, bo telefon upadł mi na kafelki. Też wysyłałam do e-serwisu i wszystko ok, ceny takie serwisy mają niższe i wszystko naprawdę uczciwie z rachunkiem się odbywa. :)
  • karoll34 31.10.15, 19:44
    Tel już dawno naprawiony, wszystko ok. :) Także polecam. Cena znośna, no ale telefon jak nowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka