Dodaj do ulubionych

opinie o WysyłajTaniejPL

IP: *.gl.digi.pl 15.03.12, 19:09
Ostatnio dowiedziałem się o nowej firmie kurierskiej WysyłajTaniejPL. Czy korzystaliście już z ich usług? Jakieś opinie?
Edytor zaawansowany
 • Gość: Klient IP: 207.136.183.* 09.05.12, 13:54
  Nie polecam, ponieważ obsługa nie jest życzliwa i kompetentna. W innych firmach kiedy pojawia się problem z przesyłką, podejmowane są próby kontaktu i znalezienia rozwiązania. Mnie nikt nie dał znać, że coś jest nie tak i bez wyjaśnienia odesłał paczkę.
  Firma Wysylajtaniej.pl nie jest przewoźnikiem ale jedynie pośrednikiem w generowaniu listów przewozowych dla firm kurierskich. NIE MA KOMUNIKACJI Z KURIERAMI. Nie ponosi odpowiedzialności za szkody.
 • Gość: Jola IP: *.kielce.vectranet.pl 31.07.12, 10:24
  Ja też odraadzam, u nich paczka idzie nawet dwa tygodnie, mimi że wybierzsz gwaranowane dostarczenie dnia następnego, reklamacji nie uznaja nigdy
 • Gość: oliwka IP: 81.26.8.* 01.06.12, 22:50
  Ta strona zarobi dla Ciebie około 15.000 zł! Zamykając ją \"wyrzucasz\" 15.000 zł. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać! Wystarczy poświęcić jednorazowo tylko 20minut !!!!
  Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł (lub równowartość np. 1,5 euro lub 2 dolary itp.) po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 13.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się
  Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tego maila i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
  Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
  To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
  KROK 1 - Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby aby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!\". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): \"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.\" CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. OTO OBECNA LISTA:
  1. Nr konta: 20 9431 0005 3001 0012 9251 0001
  2. Nr konta: 33 1240 5282 1111 0010 1889 4753
  3. Nr konta: 51 1020 3378 0000 1302 0142 5636
  4. Nr konta: 03 1020 5095 0000 5802 0089 4824
  5. Nr konta: 29 1020 5095 0000 5002 0089 4360 PAMIĘTAJ!.
  NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz \"xxx\" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
  KROK 2 - Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1-szym miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego) ,później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5-tym miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przoduNA 1-szą POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY!
  Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to wdarmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
  POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
  \"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! \"Tomasz Wątorek, Warszawa
  \"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 11 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!\" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
  \"Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!\" Ryszard Bodler, Gdańsk
  Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki :Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób), będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej.
  Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
 • Gość: Matti IP: *.nowaruda.mm.pl 21.05.13, 18:30
  Piramidek ci się zachciało?!.
 • Gość: Były klient IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 13:22
  Nie polecam. Same problemy. Nie dostarczają, doliczają jakieś opłaty nie wiadomo za co, nie rzetelni, nie przyjmują reklamacji.
 • 14.06.16, 13:24
  A czy to jest na pewno firma wysyłajtaniej? Czy jakaś podszywająca się?
 • 18.04.13, 15:06
  Nie polecam zarówno serwisu jak firmy UPS. UPS nalicza kary owszem różne, ale sam portal dolicza sobie opłaty do każdej z kar naliczonych przez firmę kurierską.
  Ja musiałam zapłacić za błędny kod pocztowy pomyłka o 1 cyfre 20zł.
  elementy niestandardowe 24,30zł za każdą paczkę. Jak później się dowiedziałam co to element niedniestrowy to się za głowę złapała. Owinięte folią, kara. Coś lata w środku kara. Nie polecam ani tej firmy kurierskiej ani portalu wysyłajtaniej.pl. Na odpowiedzi z reklamacją czekam dniami a wystawiając im opinie na opinie.pl odpisują co 2h. Nie obchodzi ich klient.


  Zaznacz element niestandardowy jeżeli przesyłka jest:
  -o kształcie okrągłym cylindrycznym lub owalnym (np opony, tuleje, worki itp);
  -o nieregularnych kształtach z wystającymi elementami;
  -obwiązana luźnym sznurkiem;
  -o lepkiej powierzchni uniemożliwiającej zsuwanie się (np: folie, gumy itd.);
  -zawieraja luźne ciężkie elementy lub takie, których rozkład ciężaru jest nierównomierny;
  -umieszczona w luźnym opakowaniu lub o niestabilnym kształcie (tzn. możliwe jest przesunięcie się zawartości i związane z tym przesunięcie środka ciężkości podczas transportu;
  -zawartość stanowią chemikalia (farby, lakiery,rozpuszczalniki, bejce itp.).
 • Gość: Jacek Surma IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.13, 22:45
  Wystaili fakturę która zawiera dwie pozycje: 1:dopłata do zamówionego transportu oraz 2:kara za przekroczenie wagi.
  Obie pozycje z VATem 23%. Nałożenie VAT na karę może sugerować wyłudzanie podatku VAT gdyż ja nie mogę go odliczyć a oni nie powinni go wykazać do zwrotu ponieważ się nie należy.
  Wypadało by zawiadomić Urząd Skarbowy o możliwości wyłudzenia VAT, a Urząd Ochrony konsumenta o stosowaniu nie staryfikowanych stawek karnych.
 • Gość: Zterna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.13, 10:12
  Ja osobiście preferuje firmę wysyłam taniej pl. Jest ona naprawdę bardzo fajna i według mojej opinii ma najlepsze stawki na przesyłki paletowe.
 • Gość: eat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 08:30
  Totalna porażka!!! Zamówiłam kuriera z opcją dostarczenia następnego dnia do godz. 12.00. Bardzo ważna dla mnie sprawa - dokumenty. Dokonałam płatności online, na stronie status jako zlecenie przyjęte, dostałam potwierdzenie smsem, że płatność przeszła. Kurier się nie pojawił... Oczywiście po godz. 16.00 brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu. Dzwoniłam bezpośrednio do UPS i tam niestety w związku z tym że zlecenie poszło przez zewnętrzny portal też nie byli w stanie udzielić mi informacji. Dzisiaj o 7 rano rozmowa z konsultantem, na poziomie przedszkola. Nie dość, że konsultant przerywał mi w trakcie to jeszcze dowiedziałam się że mimo iż zamówiłam kuriera na wczoraj przyjedzie on dzisiaj (!) a to dlatego że do nich wpłata dotarła po 2,5 godzinie, i to przecież nie jest ich wina tylko moja bo na pewno dokonałam płatności nieprawidłowo (tutaj podane zostały 2 wersje - jedna to taka że mój bank który w trakcie przelewu był nieaktywny na liście miał przerwę i ja powinnam była o tym wiedzieć a nie klikać inny bank, druga, że rzekomo skoro wybrałam opcję "inny bank" to powinnam wiedzieć jak działają banki i że przelew przejdzie po kilku godzinach...). Rozmowa skończyła się na tym że cała sytuacja jest z mojej winy, oni nie poczuwają się absolutnie do niczego. Ja dokumentów na czas nie dostarczę, reklamację mogę wysłać, ale bezczelnie zostałam poinformowana że jest to w sumie bezcelowe... NIE POLECAM! TOTALNIE ODRADZAM! MOŻE JEST TROCHĘ TANIEJ ALE POZIOM OBSŁUGI ZEROWY, POZIOM ODPOWIEDZIALNOŚCI ZEROWY.
 • Gość: Dwer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 09:46
  Ja osobiście polecam firmę Wysyłam Taniej pl. Naprawde dobra firma w której co najważniejsze, można tanio wysłać paczkę.
 • Gość: Orien IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 09:47
  Zgodze się. Sam miałem przyjemnośc korzystać z usług tej firmy i muszę przyznać, że spełniła ona moje oczekiwania.
 • Gość: Reseras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.13, 09:50
  Ogólnie uważam, że najlepszą firmą kurierską w naszym kraju jest Wysyłam Taniej. Korzystam z jej usług i jestem zadowolony.
 • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 14:13
  Witam. Chyba krótko z jej korzystasz. Ja niestety korzystałam dwa lata i musiałam ponad 2 tys. zapłacić za ich naliczone kary. Nie polecam UPS( a ta firma jest w wysyłajtaniej.pl) gdyż nalicza kary prawie za wszystko, chyba że paczka jest idealnie zapakowana zgodnie z jej regulaminem. Polecam wybrać innego pośrednika z firmą DPD, nie ma żadnych śmiesznych kar i faktur obciążających do zapłacenia. Pozdrawiam
 • Gość: waldek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.14, 08:18
  Ogólnie uważam, że najgorszą firmą kurierską jest Wysyłam Taniej.Ich strona to prosty przepis jak zarobić a się nie narobić. Dodatkowe koszty oraz wydatki na środki uspakajające czekają ich klientów. Nie polecam.
 • Gość: ALLI_S IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.04.14, 22:46
  Ja i wielu moich znajomych padliśmy ofiarami firmy WYSYLAJTANIEJ.PL . Firma ta pośredniczy w wysyłaniu przesyłek ( docelowo firmami wykonującymi tę usługę są tutaj UPS i K-EX ) . Wysyłaliśmy , wysyłaliśmy i było pięknie i fajnie. Nagle na maila przyszły od WYSYLAJTANIEJ.PL faktury na rzekomo zaniżone wymiary i wagę poszczególnych przesyłek. JA dostałem dopłatę za wysłanie 3 paczek na kwotę , i tu uwaga : 1222 zł . Znajomi dostali po 4 tysiące zł i więcej. Żadna reklamacja nie jest uwzględniania a firma po czasie oddaje sprawę do sądu. Wiem z netu ,że parę osób już czeka na termin rozprawy a są też i osoby które już mają wyroki na masakryczną kasę , tysiące złotych. Ceny dopłat do większych przesyłek w UPS i K-EX są na kwoty od 90 do 230 zł a Wysylajtaniej.pl do paczek ważących 10 kg ale o wymiarze np 140 cm rząda dopłaty : 500 zł i więcej. Wyczuli fajny biznes i kręcą lody. Tylko czekać aż Prokuratura się tym zainteresuje.
 • Gość: m. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 18:28
  ale wysyłamtaniej to nie jest wysyłajtaniej... proszę zweryfikować i nie wprowadzać ludzi w błąd.
 • 10.11.17, 09:17
  Uwaga firma Wysyłaj taniej to oszust !!! Zostałaem naciągnięta na dodatkowe dopłaty do przesyłek, których podobno parametry przekraczały wymiary ! To nie jest zgodne z prawdą !!! Kwota dopłaty to 3 razy tyle co wysyłka - zakwestionowano mi 2 przesyłki więc zapłaciłem 6 razy tyle co miało być taniej !!! Ponieważ jednak miałam konto u nich to pobrano karę z konta mojego taty, który nie miał nic wspólnego z tymi przesyłkami. Moje przesyłki były pobraniowe więc zabrano z nich swoją dolę i tyle. Nie polecam i uwaga na złodziei i oszustów w tej firmie !!!
 • Gość: Piotr IP: 94.42.169.* 21.05.13, 09:30
  Jeśli Pan jeszcze nic nie zamawiał przez Przesyłaj Taniej to niech Pan tego pod żadnym pozorem nie robi. Partnerami handlowymi są K-Ex i UPS ale również DialCom24 (gdzie można płacić on-line bezpiecznie ???). Otóż zamówiłem Kuriera przez Wysyłaj Taniej - zapłaciłem ok.22 zł (zgodnie z wyliczeniem kalkulatora) - przyjechał kurier - dostarczył przesyłkę. I myślałem, że faktycznie jest to bardzo porządna firma - NIESTETY. Po 2-miesiącach otrzymuję fakturę ale już od UPS z kwotą 105 zł a powód to, że trzecia strona odmawia zapłaty. BEZ KOMENTARZA.
  Piszemy sobie teraz mail'e - ja: ze nie uznaję tej faktury a UPS: że jest zasadna i nie wiem ile to jeszcze potrwa a nie wiem jak się to zakończy.
  Zatem - niech Pan wyśle przesyłkę ale NIE PRZEZ ŻADNE TAM "WYSYŁAJ TANIEJ" - PORAŻKA.
 • Gość: Nykomis IP: *.tvk.torun.pl 20.09.13, 18:17
  Też ostrzegam, przed tą pseudofirmą. Wysyłałem zapłaciłem odpowiednia kwotę i po miesiącu przysyłaja mi że niby paczką była wieksza i zapłacić mam łacznie koło 100zł - ŻENADA!!!. Taka sama przesyłka przyszła z innej firmy kurierskiej i wg nich wymiary były dobrze opisane. PRZESTRZEGAM - CHYBA ZE CHCECIE "WYSYŁAJDROŻEJ" - lepiej do nich pasuje.
 • Gość: gość IP: *.slupsk.hypnet.pl 21.06.13, 13:58
  ja ten sam problem mam przesylka dawno doszla a oni po czasie nagle sie obudzili ze cos nie tak , i co dalej chca ok 40 zł ponad i nie wiem co robic zebym pozniej nie miala 100 zł doplacic
 • Gość: Renia IP: *.internetia.net.pl 17.09.14, 13:34
  co a tym zrobiłaś? zapłaciłaś? ode mnie też chcą ponad 40 zł po roku od wysyłki. Chyba nawet nie będę pisać reklamacji, po 2 latach takie długi się przedawniają- ale nie jestem pewna
 • Gość: SARNAA IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.09.14, 13:57
  KANCELARIA SEJMU : Prawo Przewozowe :

  Art. 77.
  1. Z zastrzeżeniem ust. 2 oraz art. 78 roszczenia dochodzone na podstawie ustawy lub przepisów wydanych w jej wykonaniu przedawniają się z upływem roku.

  ____________ isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU19840530272&type=3
 • Gość: vvvman IP: *.fucio.net 31.08.13, 06:27
  No zgodze się, ClickTrans jak ktoś chce znaleźc szybko i bez wysiłku transport czegokolwiek sprawdza się nieźle. miałęm okazję skorzystać kilka razy
  a co do cen to jak to na aukcjach, firmie zalezy to wystawia niższa cenę
 • Gość: Spedi IP: *.master.pl 10.01.14, 22:01
  Również odradzam!!! Minęły dwa miesiące a na poczcie wiadomość, iż minął termin wpłaty ( a wcześniej jakoś nikt się nie kwapił żeby mnie o tym poinformować, bo po co, doliczymy sobie koszty za sporządzenie upomnienia...) , którą mi naliczyli za nieprawidłowe dane dotyczące wymiarów paczki, jakaś paranoja! Założę się, że każdy zanim nada paczkę kilka razy ją zmierzy i zważy aby nie ponosić niechcianych dodatkowych kosztów bądź zwrotu nadanej paczki. Ale oni do każdego wymiaru dodali sobie po 6-8cm i z 15kg nagle zrobiło się 40kg! i do zapłaty 40zł! Złożyłam reklamację i w przeciągu dosłownie 10 min dostałam odpowiedź oczywiście negatywną! Widać są bardzo dobrze przygotowani! Ja tego tak nie zostawię, będę dochodzić swoich racji, a innym stanowczo ICH ODRADZAM!!!!!!!!
 • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.14, 19:45
  Nie gwarantują odbioru paczek, w moim przypadku kurier nie przyjeżdżał przez prawie tydzień nie było możliwości kontaktu ponieważ nie odbierają telefonów, a za rezygnację potracili 2,46 zł przy reklamacji poinformowali mnie ze sam powinienem jechać do punktu nadawania paczek oddalony odemnie 40 km. Żenada
 • Gość: ROBACZEKK IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.05.14, 19:50
  ja mam 4100 zl do zapłaty za 10 paczek i właśnie jadę do sądu do Ełku, bo Sosnowski , właściciel podał mnie do sądu !!!!
 • Gość: Refas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.14, 09:28
  Ja osobiście mam dobrą opinię o kurierze Wysyłam Taniej. Jeżeli szukacie dobrego brookera, to zdecydowanie ten jest najlepszym wyborem.
 • 22.09.14, 21:25
  ja mogę polecić firmę olsztyn.shipcenter.pl - paczki do 30 kg wyślemy DHLem, za granicę DPD i UPS. Zapraszam do pytań. Preferowane formy kontaktu - informacja jaką Państwo macie obecnie cenę. Jeżeli jesteśmy w stanie przebić - dajemy ofertę i zaczynamy rozmawiać. Nie wymagamy podpisania umowy! tel: 570 094 464
 • Gość: NAKPOTEK IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.07.14, 14:09
  Witam,
  ja mam już sprawę w sądzie w Ełku. Wysylajtaniej.pl podało mnie dopłatę do 11 paczek ( żadna nie przekroczyła 15 kg ) na kwotę 4100 zl + odsetki + oplata kancelarii którą wynajęli + opłaty sądowe. Razem około 6 tys zł . jestem po 1 rozprawie . Na razie przesłuchanie mojego świadka oraz `wojna `` na pisma procesowe. Wynająłem ten kancelarię w Ełku. Na bieżąco będę informował jak będzie coś nowego. nakpotan@poczta.fm . Inne znane mi osoby , które były zarejestrowane na wysylajtaniej.pl jako firma mają sprawy w sądzie gospodarczym w Suwałkach .
  Pozdrawiam
 • Gość: M... IP: 62.29.173.* 12.08.14, 10:02
  Witam , zamawiałam tam kuriera 2 lata temu. Wysyłałam kilka paczek tych samych rozmiarów. Po 3 mc przyszło pismo ,że jedna paczka przekraczała rozmiary....żal...
  Wyslałam maila do tych państwa -przesłali mi pseudoprotokół. Jednakże ja nie miałam jak udowodnić że wysyłałam inną paczkę.
  Nie zapłaciłam. Wczoraj przyszło pismo z odsetkami, kosztami przesyłki ostatecznego przedsądowego wezwania do zapłaty....najlepsze jest to że źle podliczyli końcową kwotę.
  Nie wiem czy tylko straszą sądem czy pozwą mnie za 60 zł?
 • Gość: Gienek IP: 78.9.138.* 12.08.14, 10:44
  Nic nie zrobią za taką kwotę. Do 500 zl nic nie zrobią . Znam kilka osób , którym naliczyli 300-400 -500 zl i też straszyli sądem , dopisaniem do krajowego rejestru dlużnikow ale minał rok i faktury sie przedawniły . Taką mają metodę : STRASZYĆ . Powyżej 500 zl trzeba już sie szykować na proces z nimi. Firma podaje rachunek bankowy ,który jest w banku w Ełku a więc sprawy są prowadzone w tamtejszym sądzie i nie da się tego ominąć.
 • Gość: sinop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.14, 10:24
  a jaki jest okres na przedawnienie faktury?
  jeżeli była wystawiona w kwietniu 2013 roku to kiedy kończy się jej moc?
 • Gość: Gienek IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.14, 10:38
  Dokładnie po roku od wystawienia faktura na usługi transportowe się przedawnia . ROK i juz luzik. :)
 • Gość: Gienek IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.14, 15:55
  Mam pewność . Pytałem kilku prawników i na forum prawnym org.

  Faktury bezpośrednio od UPS czy DPD oraz pośredników wysylajtaniej.pl . sendit , furgonetka , itp po roku są nieważne. Firma ma rok czasu ,zeby odzyskać należność . I ma rok czasu na zalożenie sprawy sądowej. Ale jak juz sprawa jest w toku to juz nie ma ,ze 1 rok lecz juz leci tak dlugo .. aż będzie jakiś wyrok sądu , a to mozę trwać miesiąc , rok albo i lata ...:)
 • Gość: sinop IP: *.static.ip.netia.com.pl 14.08.14, 10:22
  to spoko.
  Moglbys podeslać mi link do tego watku na forum prawnym, bo za nic w swiecie nie moge go znaleźć. Jakbyś miał też inne papiery potwierdzajace tą interpretacje, to byłbym wdzieczny za kopię.
  Z góry dzięki! sinop@wp.pl
 • Gość: 0dolores181 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.14, 10:42
  witam, wysłałam paczkę 28 08.2013 roku i we wrześniu dostałam od nich fakturę na dopłatę 34,52 zł za element niestandartowy co nie było prawdą , odwoływałam się ale to nie pomogło, wczoraj mój mąż odebrał od listonosza ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty w ciągu 7 dni i już na kwotę 47,71 bo doliczyli odsetki i jakieś koszty wezwania do zapłaty i grożą że jeśli nie zapłacę w ciągu 7 dni to wpiszą mnie do rejestru dłużników i założą sprawę w sądzie , jak to wygląda czy mam się czego bac czy mam im zapłacić te pieniądze czy olać ich , kto się zna na tym?
 • Gość: LOS_LOBOS IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.14, 12:31
  Witam,
  założenie sprawy w sądzie kosztuje dużo dużo więcej niż 34 zł. Najpierw niech Ci firma Wysylajtaniej.pl udowodni ,ze paczka była niestandardowa. Masz miec protokół z ważenie i mierzenia paczki z min 2 podpisami osób ,które przy tym byly obecne. PRAWO PRZEWOZOWE obowiązujące w PL i UE , które jest NADRZĘDNE..jest ponad regulaminy UPS , K-EX , DPD , i innycj przewoźników , u których w regulaminach aż robi się od klauzul zakazanych , typu: zmiana cennika nie jest równoznaczna ze zmianą cennika , albo: przewoznik zastrzega sobie zmiany stawek bez informowania o tym klientów , albo jak to ma wysylajtaniej.pl : podaje w regulaminie ceny NETTO a koniecznie muszą być też BRUTTO ( odnośnie kar ) www.uokik.gov.pl/rejestr_klauzul_niedozwolonych2.php.

  PRAWO PRZEWOZOWE:
  Art. 48.
  1. Przewoźnik może sprawdzić, czy przesyłka odpowiada oświadczeniom nadawcy zawartym w liście przewozowym oraz czy zachowane zostały przepisy dotyczą-ce rzeczy dopuszczonych do przewozu na warunkach szczególnych.
  2. Sprawdzenia dokonuje się w obecności nadawcy, a jeżeli wezwanie go nie jest możliwe albo gdy nie zgłosi się w wyznaczonym terminie, przewoźnik dokonuje sprawdzenia w obecności osób zaproszonych przez siebie do tej czynności.

  pozdro

  Adam Stypko
 • Gość: JAi JA IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.09.14, 13:31
  PRAWO TRANSPORTOWE i PRZEOWOZOWE obowiązuje u nas . Tam jest napisane ,ze długi takie- faktury przedawniają się po 1 ( JEDNYM ) roku.

  +
 • Gość: miki IP: 78.10.150.* 14.10.14, 15:35
  Tak., znamy znamy . Zajebista firma. chyba najlepsza w PL. Korzystaj do woli , tylko jak póżniej będziesz miał wezwanie sądowe do zaplaty za jakies przekroczone gabaryty paczek , które wysyłałeś rok wcześniej i juz o nich zapomniales ... to wtedy nie becz tutaj i nie żal się tylko płać :) :) :) :) :) .
 • Gość: Vaalirii IP: *.man.tk-internet.pl 07.11.14, 14:34
  miki, serio miałeś takie akcje?
  Ja korzystam z nich jakoś już od 1,5 roku i nie miałem takiego przypału żadnego.
 • Gość: EugeniuszPP IP: 78.10.93.* 13.11.14, 21:52
  Ja uważam, że często te dopłaty o których tu mowa w wypowiedziach są tylko i wyłącznie przez złe mierzenie paczek. Albo np ktoś podaje wymiar pudełka w który ma zamiar zapakować przesyłkę, ale już nie zmierzy jej po zapakowaniu! A ma to czasami duże znaczenie! Czasem dodatkowe zewnętrzne opakowanie dodaje centymetrów, lub jeśli zabezpieczamy czymś paczkę w środku, może to spowodować wybrzuszenie kartonu itd itd. Ale o tym to już rzadko kto myśli...a potem pretensje, że przecież karton miał takie i takie wymiary....i się nie zgadza. Ludzie....
 • Gość: SLAYERR IP: 78.9.137.* 13.11.14, 22:15
  ehh. kierwa...tu nie o chodzi o to ,ze przekęciarska firma Wysylajtaniej.pl dolicza dopłaty do paczek , bo ma prawo jak ktoś zle poda wymiar. Tu sie rozchodzi o to ILE DOLICZA !!!!
  Ja do paczki , która wazyła 10 kg i miala 17 cm wiecej niz powinna miec paczka mam dopłatę : 450 zl ! . Normalnie wysłanie paczki do 30 kg i max dlugość 70 cm to jest około 18 zł. Wysłanie malej palety : waga do 200 kg to jest około 90 zl ., wysłanie dużej palety : waga 900 kg , metr na metr i w góre chyba do 150 cm -- cena wysylki około 170 zl. A ja mam do 1 paczki co wazyla 10 kg : 450 zl doplaty. Wysylajtaniej powało mnie do sądu. za 11 paczek ( kazda okolo 10 kg wagi ) chcą ode mnie : 4300 zl + koszta sądowe + koszta prawników + odsetki , mam do zaplaty coś koło 7 tys zl . ( za 11 paczek wysłanych przez WYSYLAJTANIEJ.PL ) . Pozdrawiam i zyczę owocnej współpracy z w/w firmą.
 • Gość: Adam12 IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.11.14, 16:59
  Wysłalismy poprzez Wysylajtaniej.pl myjke Karcher. Ważyła około 10 kg , paczkę wysłalismy za 19 zl. Po miesiącu przyszła na maila faktura z Wysylajtaniej.pl ,ze paczka ważyła 37 kg i jest dopłata : 190 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , nie zapłacilismy i juz mamy maile gdzie straszą nas sądem .
 • 13.06.15, 09:33
  Zdecydowanie nie polecam "Wysyłaj Taniej". Po wykonaniu zlecenia firma obciąża mnie dodatkowymi fakturami za usługi, których nie zamawiałam. Adresat zmienił adres dostarczenia paczki a mnie za to obciążona kwotą 21, 57 zł. Teraz codziennie nękają mnie upomnieniami, straszą windykacją.
 • Gość: róża IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.06.15, 10:35
  proszę wejść na OPINEO.pL i na wysylajtaniej.pl i na oceny negatywne . Tam pisze osoba co już miała proces sądowy z tą firmą i wygrała. Wysylajtaniej.pl to największe złodziejstwo !!! trza zrobić z tym porządek. Masę ludzi jest nękanych przez tę firmę , straszonych windykacjami , sądami , będzie czas , że wynajmą ruskich i ich będą wysyłać do nas do domów .
 • Gość: RYSIEK IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.09.15, 15:30
  DOKŁADNIE TAK JEST TO FIRMA ŻYJĄCA Z NACIĄGANIA !!!!!!Odradzam , wysłałem paczkę idelanie zapakowaną odebrana przez kuriera bez żadnego problemu , paczka dostarczona a po miesiącu przychodzi faktura na ok.60 zł opłaty za żle zapakowaną przesyłkę . Zadne próby odwoływania zero dowodów z ich strony . ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJ ZŁODZIEJ !!!!!!!!!!
 • Gość: Jurek IP: *.man.tk-internet.pl 29.09.15, 15:21
  OMG, jak patrzę na posty debili piszących o dopłatach w wysyłajtaniej.pl to śmiać mi się chce. Z tego co mi wiadomo, to większość tych "dopłat" wynika ze złego określenia wymiarów paczki przy wysyłce. Ludzie podają wymiary na oko, bo im się nawet zmierzyć nie chce a potem pretensje mają, że jest jakaś dopłata... Skąd to wszystko wiem? Otóż mój różowypasek jest jedną z osób w KEX zajmującą się weryfikacją rozmiarów, i czasami opowiada takie historie po pracy, że normalnie masakra - np. ktoś ostatnio wysyłał okna plastikowe, a zadeklarował najmniejszy wymiar paczki... Ja jakoś wysyłam i nigdy nie miałem żadnych problemów... Po prostu wystarczy podać dobre wymiary i po problemie... A jak nie potrafisz to miej pretensję do siebie.
 • 29.10.15, 13:32
  Ja mam takie samo zdanie jak jurek.
  Już nie raz słyszałam jak ludzie pakują paczki i np wpisują wagę samego produktu bez opakowania. Ostatnio znajoma tak wysyłała kosmetyki. Zważyła je przed zapakowaniem i taką wagę podała. Nie pomyślała już żeby zważyć paczkę po zapakowaniu, bo do środka napchała jeszcze starych gazet, żeby kosmetyki nie latały, nie potłukły się. No i przecież jeszcze waga samego kartonu. A teraz mega zdziwiona bo jej coś tam dodatkowo naliczyli. Nic dziwnego.
  Nauczcie się prawidłowo pakować, ważyć, wypełniać formularze a wtedy nie będziecie mieli żadnych dopłat.
 • Gość: Krzysztof Luty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.15, 22:03
  Jeśli chcecie płacić za przesyłki innych użytkowników - skorzystaj z Wysyłajtaniej. W moim przypadku połączyli dwa różne konta i zostałem obciążony długiem innej osoby. Taaak to możliwe i tu cyt.
  Po ponownej weryfikacji stwierdziliśmy, że potrącenie zostało wykonane prawidłowo. Obydwa konta są ze sobą powiązana po licznych czynnikach, w związku z stwierdzeniem tego samego płatnika została wykonana kompensata.
  Podane na drugim koncie dane to
  XXXXXXX koniec cytatu. Uważajcie bo połączą z waszym kontem trzy inne zadłużone i będziecie musieli to spłacić albo nie wypłacą wam pobrania tak jak to było w moim przypadku, dział reklamacji nie istnieje, nie umieją znaleźć faktury kwotą której obciążyli konto, sprawa zostanie zgłoszona do kilku instytucji
 • Gość: SLAYER IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.11.15, 22:45
  Ja już miałem kilka rozpraw w sądzie , sprawę wytoczyło mi WYSYLAJTANIEJ.PL . Sprawę wygrałem , niebawem w mediach ukażą się artykuły o tej firmie . Radzę uważać zanim zaczniecie z nimi współpracę , nie jest wesoło .
 • 25.11.15, 14:16
  Połączone konta? no naprawdę, ogarnijcie się. Co to za wyssana z palca historyjka :D Ja rozumiem, że zależy wam na shejtowaniu konkurencji, ale postarajcie się wymyślać lepsze ściemy. Kto niby uwierzy, w takie bzdury. Pracowałem dla jednej firmy kurierskiej, podwykonawcy dla wt, i to co piszesz jest po prostu NIEMOŻLIWE!
 • 29.12.15, 14:00
  >>W moim przypadku połączyli dwa różne konta i zostałem obciążony długiem innej osoby.

  Co to za bzdury wypisujesz człowieku, coś takiego w świetle obowiązującego prawa jest po prostu niemożliwe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.