Dodaj do ulubionych

zielone szkoły - kto poleci fajne miejsce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 18:38
Na 4-5 dni, w fajne miejsce, najchętniej w górach albo jeziora ale nie mazury, kto zna sprawdzonego organiztora takich wyjazdów
Edytor zaawansowany
  • Gość: GimnMama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 18:40
    i może obozy narciarskie dla szkół czyli białe szkoły
  • wiedziemek 15.11.10, 15:36
    A dlaczego nie Mazury? Ciekawa oferta modułowa na 2011 jest choćby tutaj www.szarpie.pl/biwaki-i-zielone-szkoly
    --
    Nie szarp się z wakacjami. Niech inni się szarpią!
  • Gość: marcel IP: *.multi-play.net.pl 21.11.10, 14:58
    Zielone Szkoły organizuje EcoTravel - to Biuro Podróży z Krakowa ale organizują Zielone Szkoły, Białe Szkoły w całej Polsce i zagranica też - zerknij na ich stronkę www.ecotravel.pl mają tam oferty zielonych szkół ale jak nie znajdziesz i tam oferty to na pewno przygotowują na Twoje Zapytanie - polecam! :)
  • pigwa_0 07.02.11, 21:16
    Ciekawe zajęcia z zielonej szkoły organizuje ta firma. Wiele moich znajomych wróciło z tych wyjazdów bardzo zadowolonych. Ciekawe tematy i super przewodnicy. www.pcet.edu.pl/oferta.php?park=biebrzanski-park-narodowy&opis=bpn-podst-1d-lato.
  • kogis.pl 23.11.10, 23:47
    W naszym portalu zgrupowane są wszystkie najlepsze polskie zielone szkoły. Wyselekcjonowane, sprawdzone przez nas, odpowiednio dobrane. Można łatwo wyszukać odpowiednią ofertę dzięki dobrej wyszukiwarce. Zapraszamy. Jedyny portal w polskim internecie obejmujący tak kompleksowo temat zielonych szkół. Oczywiście sami też jesteśmy ich organizatorem. Kogis.pl
  • wiedziemek 25.11.10, 10:19
    W szarpiach tworzyć zielone szkoły można z dostępnych modułów w sposób dowolny, łącząc wybrane pojedyncze zajęcia w niepowtarzalny biwak; na kogisie są już gotowe scenariusze takich wyjazdów - więc do wyboru, do koloru, wedle woli i czasu
    --
    Nie szarp się z wakacjami. Niech inni się szarpią!
  • Gość: yulka IP: *.elblag.vectranet.pl 29.11.10, 22:48
    polecam
    www.wygonin.pl/index.php
    super zorganizowany czas dla dzieciaków- bardzo chętnie tam wracają
  • Gość: mc IP: *.home.aster.pl 31.01.12, 10:17
    polecam www.strefa-ruchu.pl
  • Gość: Belfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.12, 00:13
    Firma Kręciołek z Warszawy. Fantastyczna ekipa instruktorów (byłych) harcerstwa. 100 pomysłów na minute i do tego perfekcja wykonania usługi.
    Miejsce - Bęsia - rewelacyjna integracja. Nauczyciele wreszcie maja czas dla siebie.
  • Gość: Irek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.14, 08:30
    Witam . Polecam fajne miejsce na Pomorzu w gospodarstwie agroturystycznym we wsi Miedzyborz gm . Rzeczenica. Podam tel 504304423 pani Asia.
  • Gość: kinga.parys IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.05.12, 10:08
    Ja byłam kilka razyw Pobierowie i naprawdę było spoko. Zmienialiśmy ośrodki, aby wywalczyć dla dzieci jak najlepsze warunki. Najważniejszy jest jednak wg mojego doświadczenia transport. Milismy z tym niestety parę razy problem. W zeszłym roku poechaliśmy z firmą Kry-cha z Jeleniej Góry i było ok. Ale był t pierwszy raz i pełną opinię będę mogła wystawić dopiero w następnym roku.

Jakie polecilibyście ośrodki, w których dzieci nie nudziłyby się, tzn miałyby trochę atrakcji?
  • tusiak12 12.03.14, 14:55
    Klasa mojego dziecka była z firmą kompas.pl i dzieciaki były bardzo zadowolone. Wycieczka była na Jurę, bardzo dużo zajęć, mieszkali w fajnym ośrodku. Polecam, cała klasa była zachwycona!
  • dorota.k2 18.07.12, 16:49
    zobacz tutaj, do koloru do wyboru, góry, morze, jeziora (kaszuby, nie mazury, wedle życzenia ;))
    www.kochamwakacje.pl/wycieczki/index.php?co=szukaj&kraj=&wycieczka=4&liczba_dni=&szukaj=szukaj
  • cyrkonia11 23.07.12, 23:35
    Ja mam zamiar skorzystać z oferty tego biura we wrześniu, moi uczniowie już mnie chcą zamęczyć o wycieczkę. 2 lata ich przetrzymałam że nigdzie nie byli.. więc chyba trzeba się przełamać :D
  • dorota.k2 26.08.12, 15:15
    daj potem znac jak się sprawdzili i jak się wycieczka udała.
  • Gość: aneta IP: *.ustka.vectranet.pl 18.02.13, 10:25
    Polcam Ustke, morze Bałtyckie jest idealne na Zieloną Szkołę...

www.morski101.republika.pl/zielona_szkola.html
  • Gość: Irek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.14, 08:27
    Polecam fajne miejsce na Pomorzu. Miejscowosc Miedzyborz- jest piekny . Jest tam gospodarstwo agroturystyczne :podam tel504304423
  • lwlester 22.07.15, 14:23
    Szanowni Państwo.
    Informacja, którą przesyłam dotyczy ?zielonej szkoły?. Chciałbym zaznaczyć na wstępie, że nie jestem akwizytorem i nie jestem materialnie powiązany ze sprawą o której piszę poniżej. A dlaczego o tym piszę? Uważam bowiem, że takimi informacjami należy się dzielić. Są to spostrzeżenia (moje i mojej żony) osób dojrzałych, obecnie dziadków, dla których szeroko rozumiane dobro dzieci ma szczególne i trudne do wyrażenia znaczenie. Sprawa dotyczy ośrodka w Rabce Zdr., które moim zdaniem nadaje się świetnie m in. na organizację tzw. ?zielonych szkół?, kolonii, zimowisk, wczasów, itp. To wszystko już tam istnieje. Jeżeli macie Państwo takie potrzeby i organizujecie tego typu przedsięwzięcia, proponuję przeanalizować tę informację, bo moim zdaniem warto. Wyżywienie, warunki lokalowe, położenie obiektu i atmosfera świetne. Właściciele nastawieni super pozytywnie. Możliwość pełnej kontroli nad dziećmi, plac zabaw, basen odkryty na terenie, w sąsiednim drugim obiekcie, basen kryty. Stosunkowo duża sala do organizacji zabaw lub zajęć, ze stołem bilardowym, piłkarzykami i stołem ping ? pongowym. Lokalizacja obiekty jest świetna. Jest bardzo blisko do parku zdrojowego, wesołego miasteczka i teatru lalek RABCIO. Zimą bardzo blisko odkryte lodowisko i górka do zjeżdżania na sankach. Niedaleko znajdują się również dwa stoki narciarskie, do których niestety trzeba dojechać własnym środkiem transportu.
    Szanowni Państwo. Ja w tym ośrodku byłem wielokrotnie zimą i latem wraz z żoną i 10- cio letnim obecnie wnuczkiem. Doświadczyliśmy wszystkiego, o czym piszę. W tym roku w wakacje zarezerwowaliśmy kolejny pobyt i nie zamierzamy szukać czegokolwiek innego na Podhalu. Ceny naszym zdaniem są również przystępne i podobno do negocjacji dla grup. Ci państwo ? właściciele posiadają dwa ośrodki blisko siebie. Ten drugi nowy ? rewelacyjny.
    Szanowni Państwo. Ja nie namawiam i nie agituję. Dzielę się tylko swoimi ? naszymi spostrzeżeniami. Uważam, że warto je przeanalizować jeżeli istnieje lub pojawi się taka potrzeba.
    Świadomie nie podaję telefonów. Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani proszę wpisać w gogle DW ELA Rabka Zdr. lub OW ELA Rabka Zdr. Tam można znaleźć informacje i kontakt.
    Gdybyście Państwo uznali, że poza oficjalnymi, telefonicznymi i internetowymi, informacjami istnieje potrzeba pozyskania tych ?od kuchni? ? służę swoją osobą.
    Pozdrawiam
    Leszek Witkowski tel. 506 108 708

• Gość: marek7647 IP: *.24.ftth.classcom.pl 04.08.15, 01:35
    Ja osobiście polecam Zieloną Szkołę Tatry - prowadzoną przez ratowników TOPR i pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego :)

www.zielonaszkolatatry.pl
  • Gość: ja IP: *.centertel.pl 29.08.15, 17:35
    tylko dom wczasów dziecięcych w Szklarskiej Porębie. jeżdżę tam z klasami od lat i zawsze super, tanio, kadra całą dobę (dla mnie najwazniejsze), super jedzenie i to mnóstwo! codziennie wycieczki w cenie! polecam
  • Gość: Mininka IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.15, 15:53
    Niedopuszczalne by było, gdyby dzieci na zielonych szkołach mogły jeść naleśniki i surówkę z kiszonej kapusty.
    Jak kakao, to tylko gorzkie, pod karą dla prowadzących!
  • nikaa209 09.09.15, 10:03
    w naszej szkole zielone szkoły organizuje biuro podrozy pantur www.pantur.pl, dobre programy wycieczek, przystępne ceny, nocleg w fajnych osrodkach
  • cyganekj 14.09.15, 14:49
    Czy macie jakieś doświadczenia z biurami turystycznymi Jan, Pinokio i Lubatur? Dodam, że chodzi o zieloną szkołe dla dzieci z podstawowki.
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.16, 11:37
    Ośrodek Portus w Międzywodziu.My płaciliśmy 49 zł z pełnym wyżywieniem.Pani Karolina tam pracuje i o nia pytać.
  • Gość: Malwina IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.16, 14:46
    Witam.
    Nie wiem czy forum nadal aktualne.Moje dziecko było w Międzywodziu w Portusie. Tanio,jedzenie smaczne i bez problemów także polecam :)
  • Gość: Kaśka IP: *.96.164.3.ipv4.supernova.orange.pl 24.07.18, 15:18
    Na zieloną szkolę polecam rezydencje Las Vegas. Super lokalizacja, w okolicy znajduje się pare ciekawych miast, można się wybrać też w Pieniny :)
  • marzenacygal 29.08.18, 10:39
    Ja ze swoją klasa byłam na zielonej szkole w tym ośrodku osrodeklissa.pl/contact. Bardzo fajne miejsce super okolica. Idealna baza na wycieczki. Do tego czysto i przyjemnie w pokojach. Jedzenie serwują smaczne. A i ceny są przyzwoite. Spokojnie mogę ich polecić
  • Gość: AlanF IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.02.19, 14:09
    Od 8 lat zajmuję się zielonymi szkołami dla przedszkoli sp i liceów. Zapraszam serdecznie do kontaktu 531616201.
  • ewelinamisz 29.07.19, 13:40
    Ja często organizuje zieloną szkołę w kotlinie kłodzkiej. I zarówno dzieciaki i opiekunowie sa zadowoleni. Ładne miejsca sporo atrakcji i miejsc do zwiedzania. Jeżeli chodzi o transport to korzystamy z usług tej firmy ajmtransport.pl. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje a kierowcy są rozgarnięci i znają okolice.
  • jomagie 02.08.19, 08:55
    Salut. waw. pl Firma z Warszawy, również szkoła językioea. Mój syn corocznie podróżuje z nimi na obozy letnie. Jedt zachwycony. Wiem, że mają szeroki wybór również Zielonych, Białych szkół.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka