Dodaj do ulubionych

Kangur '19 mazowsze

16.05.19, 07:42
Czy ktoś sie orientuje co w wynikami kagura na mazowszu? W innych wojewodztwach zostaly ogłoszone ponad tydzień temu a na mazowszu cisza totalna, strona liczman.pl podaje tylko informacje że wkrótce będa informacje o edycji 2018/19....
Obserwuj wątek
    • anika27 Re: Kangur '19 mazowsze 16.05.19, 08:20
      Wyniki w mazowieckim już są. Moje dzieci już je znają. Nigdy nie udało mi się znaleźć punktacji z naszego województwa. Wiem tylko, że próg na laureata na poziomie 2B jest 144pkt... chyba wyjątkowo tak jak w rejonie śląskim i krakowskim.
    • neutron Re: Kangur '19 mazowsze 30.05.19, 14:25
      Właśnie trwa rozdanie nagród laureatom na PW. Niestety ale jest kiepsko zorganizowane. Poza informacją że jest 129 laureatów w tym ponad 50 z maksymalną liczbą punktów nic nie można się dowiedzieć. Laureaci są wyczytywani w dowolnej kolejności a więc nawet nie wiadomo ilu było w poszczególnych kategoriach - w zasadzie nic nie wiadomo absolutnie żadnych statystyk. A przeciez to największy konkurs matematyczny na mazowszu i w kraju. Nawet MSCDN robi podsumowania z liczbami. Na prawdę niewiele trzeba aby znacznie uatrakcyjnic oprawę wręczania nagród a tak wygląda to bardzo przeciętnie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka