Dodaj do ulubionych

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych

22.05.19, 10:27
Mam pytanie,
czy jest jakiś termin, w którym ma się pojawić wynik tego sprawdzianu w systemie rekrutacyjnym?

Edytor zaawansowany
  • Gość: dawidowiec IP: *.static.entel.pl 22.05.19, 12:22
    Wujek Google się kłania...
    edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/rekrutacja/21400/attachments/harmonogram_dzialan_gimnazjalisty.pdf
  • grocholica 22.05.19, 23:03
    Pozdrowienia dla wujka i podziękowania dla Pana

--
    Zapraszam na mój blog
  • 67-tat 08.06.19, 14:36
    Jak oceniacie wyniki tego egzaminu? Podobnie jak w zaszłych latach?
  • grocholica 10.06.19, 12:11
    Na stronie Kopernika są informacje o wynikach.
    www.kopernik.edu.pl/
    Zastanawia mnie czy w szkołach wiszą listy i czy da się zorientować jak sytuacja przedstawia się per profil.

--
    Zapraszam na mój blog
  • justyna_be 10.06.19, 15:29
    Nie ma list. Wiadomo tyle, ile podali na stronie + wynik własnego dziecka można sprawdzić w systemie rekrutacyjnym lub sekretariacie.
  • tinywee 10.06.19, 20:08
    Kiedys wisialy, za pierwszym razem nawet z nazwiskami, potem numery chyba byly.

Ale 1500 zdajacych?????
  • helena31 10.06.19, 20:36
    w Batorym wiszą listy .Nazwiska bez konkretnej punktacji, tylko info pozytywny, negatywny. Przeraża ilość osób z info: nie przystąpił- to laureaci i finaliści olimpiad języka ang. :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.