Dodaj do ulubionych

Analiza wynikow testu

14.06.19, 11:55
Zaczynam nowy wątek, bo widzę już wyniki córki i z jednej strony wydają mi się niezłe, a z drugiej fascynują mnie te centryle. Czy te centyle są ogólnopolskie czy warszawskie?
Edytor zaawansowany
  • kurt.wallander 14.06.19, 12:24
    Gdzies widziałam info, ze warszawskie, ale może ktoś dobrze poinformowany potwierdzi? Wolałabym, żeby to były warszawskie :-)
  • Gość: dawidowiec IP: *.static.entel.pl 14.06.19, 12:33
    Ogólnopolskie niestety, nam tak naprawdę mówiły by coś warszawskie.....
    My po symulacji świadectwa mamy 10 pkt zapasu do szkoły pierwszego wyboru,
    w porównaniu z rokiem ubiegłym zastanawiam się czy to wystarczy ?
  • helena31 14.06.19, 12:55
    no właśnie, my też jesteśmy z dużym zapasem . Ale patrząc na to, jak dużo uczniów z 8 klas napisało w przedziale 90-100%(porównując do gimazjum) wydaje mi się , że progi poszybują, niestety dla 8-klasistów(tam jest też chyba trochę mniej miejsc w lo dla nich )
  • grocholica 14.06.19, 14:02
    OK czyli nasze 171 punktów (jeśli wliczą nam wolontariat) też mogą nie być takim szaleństwem... Ale jeśli matematyka jest np na 99 centylu to chyb niemożliwe, by ten jeden procent uczniów był głównie warszawski.

Nie wiem jak innym gimnazjalistom, ale mojej córce polski; matma i język poszły najlepiej (97-93-100), więc może z tego wynika to, że jest znacznie więcej ośmioklasistów niż gimnazjalistów z wynikami w tym przedziale 90 -100.

A czy wpisując osiągnięcia samemu ze świadectwa - ja też jakoś decyduję ile to jest punktów czy system mi przeliczy?

--
    Zapraszam na mój blog
  • grocholica 14.06.19, 14:05
    Ach i przez ten cały wywód chciałam powiedzieć, że myślę, że mogą być spore różnice mieczy progami dla gimnazjalistów a licealistów właśnie z powodu tych dodatkowych przedmiotów na teście gimnazjalnym

--
    Zapraszam na mój blog
  • zayonce 20.06.19, 18:10
    system przelicza punkty na podstawie wprowadzonych informacji
  • jan.nowak.7 18.06.19, 22:54
    OKE podała szczegółowe wyniki egzaminu ósmoklasisty dla Warszawy. Różnice między dzielnicami są porażające i świadczą o różnicowaniu się szkół po reformie. Najlepsza dzielnica to Ursynów. Wyniki: polski 80, matma 68 i angielski 85. Najsłabsza Praga Północ. Wyniki odpowiednio 64, 45, 61. Ze wszystkich przedmiotów ponad 20 punktów procentowych różnicy. Nie do uwierzenia.
  • Gość: lili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.19, 20:12
    A propo's sprawozdania OKe- zajrzałam do sprawozdania z egzaminu gimnazjalnego. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co oznaczają skróty GH-H GH-P GM-M i tp. Czy jest gdzieś legenda?
  • zayonce 20.06.19, 18:09
    Według mnie:
    GH-H - gimnazjum cz. humanistyczna, historia
    GH-P - gimnazjum cz humanistyczna, polski
    GM-M- gimnazjum cz. matematyczno-przyrodnicza, matematyka
    GM-P - gimnazjum cz. matematyczno-przyrodnicza, przyroda
    GA-P - gimnazjum, j.angielski podstawowy
    GA-R - gimnazjum, j.angielski rozszerzony,
    i tak dalej języki niemiecki, francuski, rosyjski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.