23.07.19, 11:24
A może ktoś podzieli się opiniami o Koperniku; najchętniej biol-chem.
Córka wpisała go na drugi wybór, ale w sumie nie brała pod uwagę, bo albo chciała pierwszy,albo wydawało jej się, że dostanie się już do jakiegoś 4-5 wyboru. A tu zaskoczenie:)

Ja jestem zachwycona językami - ona rozpacza, że jednak za mało matematyki i że nie da rady zdawać rozszerzenia z matematyki (matmę lubi, fizyki nie znosi - dlatego nie mat-fiz).

Macie może jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?

Dziękuję

Edytor zaawansowany
  • kalka72 23.07.19, 16:12
    Mój syn jest tegorocznym maturzystą po Koperniku (mat-fiz), a córka od września będzie tam chodzić, podobnie jak Twoja, na biol-chem. Z maturą z matematyki nie będzie chyba źle, ponieważ nasze panny będą miały zwiększoną liczbę godzin. Trudno przewidzieć, którzy/jacy nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, jednak mam nadzieję, że szkoła będzie trzymać dotychczasowy poziom i nie obniży lotów 😊.
  • grocholica 23.07.19, 17:06
    Dziękuję i pozdrawiam

--
    Zapraszam na mój blog
  • kalka72 24.07.19, 15:44
    A Twoja córka jest po gimnazjum czy po podstawówce? Jeśli to pierwsze - to może nasze córki będą w jednej klasie?
  • zayonce 24.07.19, 11:26
    Ja także polecam tą szkołę. Córka skończyła tu gimnazjum a teraz będzie w klasie mat-fiz. Program oferowanych godzin, w tym języków, jest imponujący moim zdaniem. Nauczyciele są otwarci na pomoc. Także mam nadzieję ,że wysoki poziom zostanie utrzymany. Proponuję sprawdzić wyniki tegorocznych matur.
  • kalka72 24.07.19, 15:49
    Wyniki matur to bardzo ważna rzecz, ale, tak przyziemne kwestie, jak warunki lokalowe są również warte podkreślenia. Nie ukrywam, że wybór tej szkoły był podyktowany także ucieczką przed ciasnotą w innych szkołach.
  • zayonce 24.07.19, 17:39
    Potwierdzam, dla nas też to było istotne.
  • tinywee 24.07.19, 22:07
    moje dzieci oraz kumple moich dzieci kończyły, teraz chodzi też ktoś znajomy. Chcesz to napisz na priva :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka