• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sprawdzian szóstoklasisty 2006 Dodaj do ulubionych

• IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 17:34
    Co uważacie o tym teście? Zna ktoś może stronę, gdzie są odpowiedzi oprócz cke.edu.pl. Jak odpowiedzieliście na 24 pytanie, czyli w jakim słowniku będziesz szukać znaczenia i pchodzenia wyrazu unikatowy, bo dla mnie odpowiedź jest niejednoznaczna.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 18:16
      W słowniku wyrazów obcych i słwniku języka polskiego. Można było dostać 2 pnkt.
      Ja napisałem jęz. polskiego bo nie przyszło mi do głowy żeby napisać ten drugi i
      w ten sposób jest tylko jeden pnkt. Myślę, że mało kto tak pomyślał. Ogólnie
      test był beznadziejny, sama matematyka jak by wszyscy tylko uczyli się
      matematyki. A ja jej nie lubię.Możesz sobie sprawdzić na www.oke.jaworzno.pl Ja
      tam sprawdziłem. Pozdrawiam
      • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 18:28
        A ja tak napisałam:) i się zastanawiałam, które skreślić, ale całe szczęście nie zdążyłam:) Moim zdaniem teścik nie był trudny, ale zobaczymy.Dzięki za link, ale się nie wyświetla, tak samo jak z innych stron :/. Dzięki, że odpowiedziałeś. Pozdrawiam
        • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 18:34
          Wejdź na stronę www.cisie.icx.pl następnie kliknij uczniowie na górnym pasku.,
          zjedź na dół strony tam pisze szóstoklasiści i kliknij sobie link do tej strony
          www.oke.jaworzno.pl następnie kliknij na tej stronie Arkusze sprawdzianu 2006 a
          później Co sprawdzaliśmy na... Tam jest wszystko napisane.
        • Gość: Mirela IP: *.c30.msk.pl 05.04.06, 10:46
      • Gość: zahor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 20:15
        Za to zadanie ze słownikami można było dostać 1 pkt. tak było napisane na
        arkuszu , który był wraz z testem
      • 05.04.06, 13:25
        Mylisz się. Za zadanie można było otrzymać 1 punkt. Za poprawną odpowiedź
        uznawano: słownik języka polskiego lub słownik wyrazów obcych. Nie było
        potrzeby pisania obu źródeł. Nadgorliwość nie popłaca.
        • Gość: gość:Andzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 19:30
          trudny był?????nie?!!!!może z 20pkt będzie hehehe (żart) napewno więcej
    • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 18:46
      Ale i tak się nie otwiera :[. Czekam na spostrzeżenia reszty moich rówieśników.
      • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 19:02
        Jak sie nie otwiera jak mnie sie otwiera musisz mieć coś z serwerem, zanim Ci
        napisałe to sprawdziłem.
        • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 19:05
          Właśnie tam byłem, ale może nie masz Adobe Reader , a żeby to się otworzyło musi
          ściągnąć Adobe.
          • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 19:17
            Mam Adobe Rieder, ale z żadnych stron mi się nie otwiera:( Może rzeczywiście mam coś z serwerem, ale mojej koleżance, której dawałam te linki też się nie otwiera, a ma inny serwer.
    • Gość: Karolina IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.06, 20:10
      Ja napisałam, że w słowniku wyrazów obcych. Kurczę, połowę testu mam źle :(!!!
      A Wam jak poszło?
      • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 21:01
        Zainstalowałam Adobe od nowa, i już się wyświetla. Z tego co mi wychodzi to mam 100%, ale nie wiem jak z opisem.
        • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 04.04.06, 21:02
          Ups... Lepiej mogłam nic nie pisać, żeby nie zapeszyć, ale trudno, stało się:)
    • Gość: KrzyNier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 21:42
      A ja w 25 zad. napisałem o papieżu.... Nigdy w życiu nie przyszło by mi do
      głowy by opisać znajomych, zrozumiałem zadanie że trzeba opisać kogoś
      konkretnego i znanego... xd
      • Gość: Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 08:24
        Ja też napisałem o Papieżu, to jedyna osoba o której pomyślałem po przeczytaniu
        tematu.
      • Gość: konopcia IP: 62.233.224.* 05.04.06, 12:53
        Ha! Ja też opisałam papieża!
    • Gość: konopcia IP: 62.233.224.* 05.04.06, 12:51
      W gazecie wyborczej jest odpowiedź, a pozatym unikatowy, to było najprostsze-
      słownik języka polskiego lub słownik wyrazów obcych.
    • Gość: ala_misiu12 IP: *.3vnet.pl 05.04.06, 13:18
      Siemka!!24 było proste ja dałam J.polskiego ale poprawna odpowiedz to
      J.polskiego albo wyrazów obcych za jeden z nich był 1 pkt;]:P
      • Gość: MArtynka :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 15:37
        hejcia :) jak zrobiliscie 19 zadanie z tymi farbami?? ja zaznaczylam ze 10 :)
        • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 05.04.06, 18:42
          Ja też, bo tam wyszło chyba 9 1/3, a jak się kupi 9 to zabraknie, więc trzeba kupić więcej. Tak, zadanie 24 było bardzo proste, ale były możliwe 2 odpowiedzi i dlatego to zadanie jest niejednoznaczne, ale jednak i języka polskiego i wyrazów obcych jest ok.
          • Gość: Martynka :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 19:09
            Zadanie z matmy bylo bardzo proste co niektore zadania byly tak denne ze
            szok !!! ale ogolnie to pozytywnie nie ma sie czym przejmowac bo tak i tak ten
            test jest tylko na sprawdzenie co zapamietalismy od klas 1-6 wiec czy bedzie
            ktos mial 2 punkty czy 40 to i tak przejdzie do 1 gim hihi :D:D:D:D:D
            • Gość: gość:Andzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 19:28
              spoko było ale zapiepszyłam niektóre zadania cholera!!!!!!!!! a wam jak
              poszło????????bo mi ani dobrze ani źle
    • Gość: kasia IP: *.aster.pl 06.04.06, 20:39
      a czy za błędną odpowiedż odejmuje się punkty?
    • Gość: Szóstoklasistka IP: *.szczecin.mm.pl 17.05.06, 21:19
      Wznawiam wątek. Teraz piszcie ile mieliście punktów. Pozdrawiam :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.