Dodaj do ulubionych

Czajkasong! Konkurs na piosenkę!

13.03.08, 00:29
Konkurs na piosenkę przewodnią „Czajkasong”

Wydawnictwo Nowy Świat zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na piosenkę zainspirowaną lekturą książki „Klasa Pani Czajki” Małgorzaty Karoliny Piekarskiej. Nadesłane utwory będą oceniane w dwóch kategoriach: tekst oraz tekst i muzyka.

W kwietniu jurorzy konkursu wyłonią najciekawsze utwory. Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w maju w Traffic Club w Warszawie w trakcie wieczoru promocyjnego książki „Klasa Pani Czajki”. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni do samodzielnej prezentacji swoich utworów. Zwycięzce konkursu wybierze publiczność zgromadzona na spotkaniu w Traffic Club w Warszawie.

W jury zasiądą: autorka książki „Klasa Pani Czajki” dziennikarka prasowa i telewizyjny Małgorzata Karolina Piekarska, autorka bestsellerowej powieści „Motyl na szpilce” Beata Wawryniuk oraz prezes Wydawnictwa Nowy Świat Kamil Witkowski.

Tekst piosenki oraz samodzielnie skomponowaną muzykę (w formie plików mp3) prosimy przesyłać e-mailem na adres konkurs@nowy-swiat.pl albo na płytach CD (w ilości 2 egzemplarzy) pocztą do 11 kwietnia 2008 roku na adres wydawnictwa: Wydawnictwo Nowy Świat, ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa, z dopiskiem: "Konkurs".
Regulamin konkursu znajduje się na stronie:

www.nowy-swiat.pl/klasapaniczajki/regulamin.php
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka