Sprawdzian z chemii nowa era Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy moglby mi ktoś przesłac sprawdzian z działu sole klasa 2gim. wyd. nowa
    era dwie grupy, albo napisac czy moge to gdzies znalezc na internecie. prosze
    o pomoc pozdrawiam ;*
    • Gość: ania IP: 93.159.15.* 02.03.09, 14:57
      przyłączam się do prośby, nasz nauczyciel jest tak wspaniałomyślny, że nigdy nam
      nic nie tłumaczy, a zadania i polecenia które widzę na sprawdzianie widzę po raz
      pierwszy na oczy...
    • Gość: aaaaaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 20:11
      Miał już ktoś spr z biologii ( podręcznik Puls życia 3) z 1 działu Mechanizmy
      dziedziczenia???
      • Gość: aaaaaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 20:12
        Poproszę o info co było na spr z soli ( Chemia nowej ery 2) :)
      • Gość: Muti IP: *.171.7.110.static.crowley.pl 29.11.09, 21:14
        co było na sprawdzianie z biologi z 1 działu??
        proszę o szybką odpowiedz
        • Gość: Julka ;p IP: 195.116.175.* 06.12.09, 19:24
          Pilnie poszukuję skanów testów z biologii "Puls życia 2" z działów "Układ
          pokarmowy" i "Układ krążenia". Baaaaardzo prosze o pomoc ;)
          • Gość: gabi012514 IP: *.elpos.net 27.01.10, 18:09
            Posiadam te testy.Pisz na gg:7138102
            • Gość: POSIADAM WSZYSTKIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 19:14
              POSIADAM SPRAWDZIANY Z BIOLOGI CHEMI GEOGRAFI MATEMATYKI ANGIELSKIEGO WSZYSTKIE
              KLASY ZAINTERESOWANI PISAC 10308051
            • Gość: testy@onet.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.10, 20:45
              Witam!
              Mam do zaoferowania wiele atrakcyjnych i niejednokrotnie rzadkich, a wręcz
              niespotykanych sprawdzianów i testów z wielu klas w bardzo atrakcyjnej cenie!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              KONTAKT 24h:
              E-MAIL: testy@onet.pl (REGULARNIE SPRAWDZAM POCZTĘ!)
              GG: 25799217 (BYWAM NA NIEWIDOCZNYM-ZAWSZE ODPISUJE!)

OKAZJA...POMOCE DYDAKTYCZNE OZNACZONE TRZEMA GWIAZDKAMI*** SĄ U MNIE TRAKTOWANE
              RÓWNIEŻ JAKO GRATISY, KTÓRE WYSYŁAM ZA FREE DO ZAKUPIONYCH SPRAWDZIANÓW Z
              PONIŻSZEGO SPISU!!!

Cena pomocy dydaktycznych, a co za tym idzie gratisów do uzgodnienia kontaktując
              się ze mną na powyższy adres!Wysyłka drogą elektroniczną lub inną!

Takiej urozmaiconej oferty i świetnej ceny nie znajdziesz nigdzie! Z mojej
              strony zapewniam profesjonalną i szybką obsługę>>>nawet na poczekaniu!!!
              U MNIE NAJSZYBCIEJ I NAJTANIEJ!!!

PULS ŻYCIA1-Nowa Era: gr.A i B; stara i najnowsza wersja sprawdzianów
              NowaPodstawaProgramowa+klucz odpowiedzi
              PULS ŻYCIA2-Nowa Era: gr.A i B; stara i najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              PULS ŻYCIA3-Nowa Era: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA1-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA2-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA3-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              PLANETA NOWA1-Nowa Era: gr.A i B; stara,nowa i najnowsza wersja spr.+klucz odp.
              PLANETA NOWA2-Nowa Era: gr.A i B; nowa wersja spr.+klucz odp.
              PLANETA NOWA3-Nowa Era: gr.A i B; stara i nowa wersja spr.+klucz odp.
              PULS ZIEMI1-Nowa Era: gr.A i B; nowa i najnowsza wersja spr. NPP
              PULS ZIEMI2-Nowa Era: gr.A i B; stara i nowa wersja spr.+klucz odp.
              PULS ZIEMI3-Nowa Era: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP
              ***TESTY SEMESTRALNE GEO: gr.A i B; kl.gim.1,2,3,+spr."gleby,lasy,M.Bałtyckie"
              ***TESTY PRZYKŁADOWE GEO: gr.A i B; gim.: ponad 10 spr. z różnych dziedzin
              ***WYMAGANIA EDUK. Z GEO: kl.gim.I, II, III
              ***PREZENTACJE Z GEO: blue beauty oraz profil terenu
              ***MAPY KONTUROWE: pięć mapek konturowych
              ***J.POLSKI: części mowy
              ALLES KLAR-WSiP: najnowsza wersja spr.do książki Alles klar 2a i b
              ALLES KLAR-WSiP: najnowsze odp.do książek i ćw.2a,poziom podst.
              NEW SNAPSHOT: gr.A i B; pre-intermedete,sprawdziany z książki nauczyciela+klucz odp.

SOLUTIONS całe książki ze sprawdzianami:
              Elementary(zielona),Pre-Intermediate(czerwona),Intermediate(fioletowa),Upper-Intermediate(pomarańczowa),Advanced(niebieska),+do
              każdej książki z testami klucz odpowiedzi

Matematyka z plusem..
              ***MATEMATYKA PODSTAWÓWKA: Ponad 30 różnorodnych spr., Matematyka4,5,6-lekcje
              powtórzeniowe,Matematyka5 podr.-stara wersja,Zbiór zadań dla kółek w szkole
              podstawowej
              ***MATEMATYKA GIMNAZJUM: Ponad 40 różnorodnych sprawdzianów w gr.A i B dla klasy
              1gim.i 10 sprawdzianów dla klasy 3gim., "Bukiety matematyczne" dla gimnazjum,
              Matematyka1 i 3-lekcje powtórzeniowe, Powtórki z plusem kl.3 zestaw-3,5,6
              ***MATEMATYKA LICEUM: Matematyka z plusem2-badanie wyników nauczania zawiera
              ponad 10 sprawdzianów z zakresu podstawowego i ponad 25 sprawdzianów z zakresu
              rozszerzonego z gr.A,A',B,B'+klucz odp. Program nauczania do liceum i technikum.

>>>W powyższej ofercie może nie być wszystkich testów,sprawdzianów i pomocy
              dydaktycznych, które posiadam, dlatego jeśli czegoś szukasz, a nie ma tego
              powyżej, masz pytania odnośnie przeprowadzenia transakcji lub jesteś
              zainteresowany napisz do mnie, bo dobrze trafiłeś!

>>>OKAZJA...POMOCE DYDAKTYCZNE OZNACZONE TRZEMA GWIAZDKAMI*** SĄ TRAKTOWANE
              PONIŻSZEGO SPISU!!!

KONTAKT 24h: !
              E-MAIL: testy@onet.pl (REGULARNIE SPRAWDZAM POCZTĘ!) !
              GG: 25799217 (BYWAM NA NIEWIDOCZNYM-ZAWSZE ODPISUJE!)!

Cena pomocy dydaktycznych,a co za tym idzie gratisów do uzgodnienia kontaktując
              się ze mną na powyższy adres!Takiej urozmaiconej oferty i świetnej ceny nie
              znajdziesz nigdzie! Z mojej strony zapewniam profesjonalną i szybką
              obsługę>>>nawet na poczekaniu! Wysyłka drogą elektroniczną lub inną!

Pozdrawiam gorąco!
            • Witam!
              Mam do zaoferowania wiele atrakcyjnych i niejednokrotnie rzadkich, a wręcz
              niespotykanych sprawdzianów i testów z wielu klas w bardzo atrakcyjnej cenie!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              KONTAKT 24h:
              E-MAIL: testy@onet.pl (REGULARNIE SPRAWDZAM POCZTĘ!)
              GG: 25799217 (BYWAM NA NIEWIDOCZNYM-ZAWSZE ODPISUJE!)

OKAZJA...POMOCE DYDAKTYCZNE OZNACZONE TRZEMA GWIAZDKAMI*** SĄ U MNIE TRAKTOWANE
              PONIŻSZEGO SPISU!!!

Cena pomocy dydaktycznych, a co za tym idzie gratisów do uzgodnienia kontaktując
              się ze mną na powyższy adres!Wysyłka drogą elektroniczną lub inną!

Takiej urozmaiconej oferty i świetnej ceny nie znajdziesz nigdzie! Z mojej
              strony zapewniam profesjonalną i szybką obsługę>>>nawet na poczekaniu!!!
              U MNIE NAJSZYBCIEJ I NAJTANIEJ!!!

PULS ŻYCIA1-Nowa Era: gr.A i B; stara i najnowsza wersja sprawdzianów
              NowaPodstawaProgramowa+klucz odpowiedzi
              PULS ŻYCIA2-Nowa Era: gr.A i B; stara i najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              PULS ŻYCIA3-Nowa Era: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA1-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA2-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              CIEKAWA CHEMIA3-WSiP: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP+klucz odp.
              PLANETA NOWA1-Nowa Era: gr.A i B; stara,nowa i najnowsza wersja spr.+klucz odp.
              PLANETA NOWA2-Nowa Era: gr.A i B; nowa wersja spr.+klucz odp.
              PLANETA NOWA3-Nowa Era: gr.A i B; stara i nowa wersja spr.+klucz odp.
              PULS ZIEMI1-Nowa Era: gr.A i B; nowa i najnowsza wersja spr. NPP
              PULS ZIEMI2-Nowa Era: gr.A i B; stara i nowa wersja spr.+klucz odp.
              PULS ZIEMI3-Nowa Era: gr.A i B; najnowsza wersja spr. NPP
              ***TESTY SEMESTRALNE GEO: gr.A i B; kl.gim.1,2,3,+spr."gleby,lasy,M.Bałtyckie"
              ***TESTY PRZYKŁADOWE GEO: gr.A i B; gim.: ponad 10 spr. z różnych dziedzin
              ***WYMAGANIA EDUK. Z GEO: kl.gim.I, II, III
              ***PREZENTACJE Z GEO: blue beauty oraz profil terenu
              ***MAPY KONTUROWE: pięć mapek konturowych
              ***J.POLSKI: części mowy
              ALLES KLAR-WSiP: najnowsza wersja spr.do książki Alles klar 2a i b
              ALLES KLAR-WSiP: najnowsze odp.do książek i ćw.2a,poziom podst.
              NEW SNAPSHOT: gr.A i B; pre-intermedete,sprawdziany z książki nauczyciela+klucz odp.

SOLUTIONS całe książki ze sprawdzianami:
              Elementary(zielona),Pre-Intermediate(czerwona),Intermediate(fioletowa),Upper-Intermediate(pomarańczowa),Advanced(niebieska),+do
              każdej książki z testami klucz odpowiedzi

Matematyka z plusem..
              ***MATEMATYKA PODSTAWÓWKA: Ponad 30 różnorodnych spr., Matematyka4,5,6-lekcje
              powtórzeniowe,Matematyka5 podr.-stara wersja,Zbiór zadań dla kółek w szkole
              podstawowej
              ***MATEMATYKA GIMNAZJUM: Ponad 40 różnorodnych sprawdzianów w gr.A i B dla klasy
              1gim.i 10 sprawdzianów dla klasy 3gim., "Bukiety matematyczne" dla gimnazjum,
              Matematyka1 i 3-lekcje powtórzeniowe, Powtórki z plusem kl.3 zestaw-3,5,6
              ***MATEMATYKA LICEUM: Matematyka z plusem2-badanie wyników nauczania zawiera
              ponad 10 sprawdzianów z zakresu podstawowego i ponad 25 sprawdzianów z zakresu
              rozszerzonego z gr.A,A',B,B'+klucz odp. Program nauczania do liceum i technikum.

>>>W powyższej ofercie może nie być wszystkich testów,sprawdzianów i pomocy
              dydaktycznych, które posiadam, dlatego jeśli czegoś szukasz, a nie ma tego
              powyżej, masz pytania odnośnie przeprowadzenia transakcji lub jesteś
              zainteresowany napisz do mnie, bo dobrze trafiłeś!

>>>OKAZJA...POMOCE DYDAKTYCZNE OZNACZONE TRZEMA GWIAZDKAMI*** SĄ TRAKTOWANE
              PONIŻSZEGO SPISU!!!

KONTAKT 24h: !
              E-MAIL: testy@onet.pl (REGULARNIE SPRAWDZAM POCZTĘ!) !
              GG: 25799217 (BYWAM NA NIEWIDOCZNYM-ZAWSZE ODPISUJE!)!

Cena pomocy dydaktycznych,a co za tym idzie gratisów do uzgodnienia kontaktując
              się ze mną na powyższy adres!Takiej urozmaiconej oferty i świetnej ceny nie
              znajdziesz nigdzie! Z mojej strony zapewniam profesjonalną i szybką
              obsługę>>>nawet na poczekaniu! Wysyłka drogą elektroniczną lub inną!

Pozdrawiam gorąco!
            • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 14:21
              Witam potrzebuje testy do puls zycia i puls ziemi do III gimnazjum ksiazki sa z wyd.2007
              wiec to jeszcze chyba stary system prosze o pilny kontakt mój email asia-09@wp.pl
              pozdrawiam Asia
            • Gość: alkal17 IP: *.elpos.net 27.01.11, 17:25
              Ja też posiadam te testy !!!
              ZA DARMO !!! ;)
              Piszcie na FACEBOOKA, Ala Późniak
              pzdr
          • Gość: amelia IP: *.bartoszyce.vectranet.pl 21.02.10, 19:07
            ja mam testy z biologi > puls życia > do 1,2,3 kl. gimnazjum
            Piszcie ; 20749369
          • Gość: ewelajna IP: 77.236.0.* 22.02.10, 20:35
            hej! mam testy "Puls Życia 2" na cały rok szkolny wszystkie tematy i odpowiedzi, moge ci wysłać, jak chcesz to napisz gg:5593114 ;)
            Ja potrzebuje testy z geografi klasa 2 NOWA ERA! z góry dzięki
          • Gość: Kasia IP: 81.219.91.* 21.03.10, 11:37
            ja mam testy z biologii puls zycia klasa 2... jak co to pisac na
            kasiabojko1@wp.pl, a pomoge , mam tez klucz odp. do testow kwasy i
            wodorotlenki ...
          • Gość: ggg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 14:52
            niestety nie posiadam;/
          • Gość: GOSIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 18:50
            POSIADAM WSZYTKIE SPRAWDZIANY DO KSIĄŻKI PULS ZYCIA DO KALSY 1,2 I NAJNOWZE DO 3 .PULS ŻYCIA NOWA ERA NOWA PODSTAWA.KONTAK GG 6407070
      • Posiadam testy do biologii "PULS ŻYCIA "3...!!!!! To moje gg:7138102
      • Gość: Michalfinka IP: *.spray.net.pl 27.05.10, 20:44
        Mam Puls Życia 1,2,3 oraz Chemie Nowej Ery na chomiku michalfinkaso
      • Gość: Sylwia IP: *.eimg.pl 10.01.11, 20:21
        Miałam i mam ten spr.
      • Gość: testy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 18:55
        posiadam te testy moj gg 6407070
    • Gość: gosc IP: *.elpos.net 01.02.10, 13:34
      Ja posiadam testy z chemii Nowej Ery.
      Piszcie na gg:7138102
      • Gość: Ania IP: 85.219.142.* 24.04.10, 12:31
        Któty rok wydania ja potrzebuje strszą czesc ? prosze o odp
        nowaczewska.111@wp.pl
        • Gość: sprawdziany111@wp. IP: *.spi.net.pl 07.11.13, 15:01
          witam !interesuje mnie sprawdzinny do kl.5 historia wokol nas .Potrzebuje sprawdziany ktore pisaly dzieci rok temu bo z tego roku mam i nie te same byly na sprawdzianie.Chcialabym zobaczyc probke z dzialu cywilizacje nad wielkimi rzekami.jesli bede te same to sie skontaktuje moj eimal niesia1978@wp.pl
      • Gość: dorotalip6@wp.pl IP: *.nidzica.vectranet.pl 01.12.10, 09:59
        witam ja w sprawie sprawdzianów chemia nowej ery kl1gim czy jest klucz odpowiedzi i jaka była by cena pozdrawiam
przejdź do: 1-100 101-139
(101-139)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.