Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 12 w Krakowie

21.03.09, 16:13
Bardzo proszę o informacje na temat tego Gimnazjum.
Mój syn bardzo chce tam iść i chciałabym najpierw poznać jakieś
opinie o tej szkole.
Obserwuj wątek
    • Gość: raf Re: Gimnazjum nr 12 w Krakowie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.05.09, 18:51
      bardzo dobre gimnazjum. Posiada ono. 2 boiska szkole, stoły do ping -
      ponga, stołówka szkolna, szatnie szkolne pogrupowane klasowo. Mili
      nauczyciele, którzy zawsze znajdą czas by pomóc uczniowi gdy ma
      jakieś kłopoty z nauką. Jeżeli pani syn chodź trochę się uczy, a nie
      obija to z nauczycielami nie powinien mieć kłopotów. Dodatkowo to
      szkoła posiada monitoring, losowanie szczęśliwego nuemrka.
      Nauczyciele bardzo często i konsekwentnie sprawdzają szkolne toalety
      czy uczniowie nie palą papierosów. W szkole jest organizowanych dużo
      kół i zajęć pozalekcyjnych. Sam chdziłem do tego gimnazjum. Np. w
      podstawówce nie lubiłęm matematyki, ale w gimnazjum ją polubiłem bo
      nauczyciel był bardzo miły i uprzejmy. Większośc nauczycieli takich
      jest i nie jest trudno o dobre oceny. Wystarczy tylko trochę chęci.
      • Gość: ddd Re: Gimnazjum nr 12 w Krakowie IP: 77.236.0.* 20.05.09, 07:28
        hahaha. koncze wlasnie to gimnazjum i uwazam ze jest to najgorsza szkola jaka
        widzilam. 2 boiska nie wynagrodza niekompetentnych nauczycieli, ktory klamia i
        potrafia wrobic uczniow w kazda afere. w szkole nie ma nawet czewgos takiego jak
        mydlo i papier w ubikacjach, pojawia sie on tylko na wizytacje jakis waznych
        osob. nauczyciele maja swoich pupilkow ktorzy nawet jesli nie maja odpowiedniej
        wiedzy to koncza gimnazjum z 5 z przedmiotu. poziom takich przedmiotow jak np.
        biologia, fizyka, chemia itp. jest zalosnie niski i mimo ze mam z nich piatke to
        tak naprawde nic nie umiem, wystarczylo sie dogadywac z nauczycielem i gotowe.
        pedagodzy i psychologowie sami nadaja sie do leczenia bo krzycza na uczniow,
        obwiniaja ich bez przyczyny. w dodatku te zlosne munurki i noszenie butow. jesli
        pani syn zapomni o czyms takim to nie wejdzie do szkoly bo pani dyrektor go nie
        wpusci.
        • Gość: sge Re: Gimnazjum nr 12 w Krakowie IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.15, 01:03
          Aktualnie lub nie. Jestem absolwentem sprzed kilku lat, w każdym razie poziom nauczania wyjątkowo niski na większości przedmiotów poza matematyką i polskim oraz ku zaskoczeniu wszystkich wf- em, naprawdę na tych kilku przedmiotach kadra nauczycielska to bardzo wysoki poziom, natomiast historia oraz wos, prowadzony za moich czasów katastrofa, brak jakiejkolwiek innowacji i próby przekazywania wiedzy w sposób nie sztampowy. Atmosfera panująca w szkole to zdecydowanie bardzo wysoka półka w szczególności koło teatralne. Metody wychowawcze to totalna porażka, możliwe że trafiło akurat na mnie ze względu na całkowity brak kompetencji mojego wychowawcy, który swoją drogą uczył historii i wosu. Reasumując szkoła godna polecenia, niektórych przedmiotów trzeba uczyć się samemu, a niektóre Panie nauczycielki omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka