Naturalne sposoby na stres Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Polecam bogate źródło informacji o sposobach redukcji stresu i radzenia sobie z objawami nerwicy. W dziale DOWNLOAD znajdują się m.in. nagrania z ćwiczeniami relaksacyjnymi.
    www.drbach.eu/#Igor_Pietkiewicz
    • Tutaj opisalem jak ja w naturalny sposob radze ze stresem::

zdrowie.pytanko.co/questions/1/jakie-sa-wasze-dobre-sposoby-na-odstresowanie-sie
      Jak ktos ma swoj sprawdzony sposob, niech dopisze tam odpowiedz. Postaram sie przetestowac.
    • Do tego polecam inny naturalny sposób poprzez używanie naturalnego korzenia kava-kava.Mnie bardzo pomaga ,uzywam na kazdy dzień ,zawsze mam kilka opakowań wiec gdyby ktoś chciał to po moich kosztach odstapie semi_marci@wp.pl
      • semimarci napisał:
        > ... sposób poprzez używanie naturalnego korzenia kava-kava.

Co ty na to:
        "Na mocy ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z kava kava jest w Polsce nielegalne[15]. W konsekwencji, Polska jest jedynym państwem UE, w którym posiadanie tej rośliny jest całkowicie zakazane[16]" - patrz Wikipedia
        Zajmujesz się NIELEGALNĄ dystrybucją!! To jest karalne!
    • Witam Was ,jak z nerwicą wygrałem dzieki kava-kava .Nic innego tak swietnie nie zadziałało .Moja historie moge opowiedziec na private na semi_marci@wp.pl telefon 503771891 .Chciałbym poznać fajne osoby zainteresowane naturalnymi sposobami na stres mozemy wymieniac poglady rady czy nawet leki :) Pozdrawiam Was i zycze powodzenia :)Marcin
      • Witaj.Ja mam nerwicę od ponad roku.Wszystkiego juz próbowałam i nic.Teraz dostałam kava kava i biore tydzien.Narazie nie wiedzę wielkiej poprawy.Po jakim czasie tobie pomogło??
    • na wszystkie problemy ze stresem, polecam dużą dawkę sportu :) swego czasu byłam bardzo zestresowana, a sport pozwolił mi rozbijać napięcie mięśni i emocjonalne. komuś z Was sport też pomaga na stres?
    • tu masz naturalne sposoby na stres: troski.pl/na-powaznie/jak-radzic-sobie-ze-stresem/
      Pozdrawiam
    • Ze stresem nie może sobie poradzić bardzo wielu Polaków, jak informuje raport Style Zdrowia. Aby efektywnie z nim walczyć, nie od rzeczy byłoby najpierw ustalić, jaki styl zdrowia posiadamy. Jeśli ktoś zastanawia się jak to uczynić, to polecam zrobić ten test: www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/ Po zrobieniu dostaje się rady, przydaje się.
    • to moj najnowsze lekarstwo na stres i depreche
      youtu.be/OkSyXfsXSzo

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.