Nie tankujcie na stacji Artus Dodaj do ulubionych

Omijajcie stacje Artus Paliwa!!! Jeżdżę jako kierowca na tirach.
Już kiedyś od innych kierowców słyszałem,że na Artusie oszukują straszliwie na ilości jakość też do dupy ale myślałem,że to zwykłe brednie o tuż nie. Tankowalem firmowe auto ciężarowe bak 800L nigdy nie zatankowałem więcej niż 780L nawet jak samochód już przerywał.
Wg komputera miałem ok 30L w baku wg GPS 28L (szef później sprawdzał bo oskarżył mnie o kombinacje) auto normalnie jechało zasięg ok 90km. Na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi 790L!!! Wyjąłem pistolet i dolałem uwaga do 805L !!!! Pieprzeni oszuści nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 780L ale wtedy komputer pokazywał juz zero paliwa i 5-10km do przejechania a tu bylo paliwo ok 30L i weszlo 805!! Szef mnie oskarżył o kombinowanie,że dopisałem do faktury a nigdy takich rzeczy nie robię wyszedłem na złodzieja przez tych złodziei !!!!
Wg odczytów z GPS zatankowałem 766L a jest on bardzo dokładny dystrybutor pokazał 805L.
Sprawdzaliśmy inne moje tankowania bo szef mi nie wierzył i różnica między GPS a fakturami były +- 2-5L a tutaj 40L!!
Co z tego,że cena 5,19 jak oszukano mnie na ok 40L (200zł) wyszło tak jak bym zapłacił normalnie 5,45 za litr ostatni raz zatankowałem w tym syfie na szczęście pokazałem szefowi komentarze w internecie o oszustwach na ilości na Artusach i chyba uwierzył ale żebym musiał się tłumaczyć przez złodziei??
ODRADZAM WSZYSTKIM TYCH OSZUSTÓW wychodzi drożej niż zatankować w normalnej cenie.
  • Nie tankujcie na stacji Artus -
    andrzej_man 26.01.14, 09:33

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.