• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nie tankujcie na stacji Artus Dodaj do ulubionych

• 26.01.14, 09:33
    Omijajcie stacje Artus Paliwa!!! Jeżdżę jako kierowca na tirach.
    Już kiedyś od innych kierowców słyszałem,że na Artusie oszukują straszliwie na ilości jakość też do dupy ale myślałem,że to zwykłe brednie o tuż nie. Tankowalem firmowe auto ciężarowe bak 800L nigdy nie zatankowałem więcej niż 780L nawet jak samochód już przerywał.
    Wg komputera miałem ok 30L w baku wg GPS 28L (szef później sprawdzał bo oskarżył mnie o kombinacje) auto normalnie jechało zasięg ok 90km. Na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi 790L!!! Wyjąłem pistolet i dolałem uwaga do 805L !!!! Pieprzeni oszuści nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 780L ale wtedy komputer pokazywał juz zero paliwa i 5-10km do przejechania a tu bylo paliwo ok 30L i weszlo 805!! Szef mnie oskarżył o kombinowanie,że dopisałem do faktury a nigdy takich rzeczy nie robię wyszedłem na złodzieja przez tych złodziei !!!!
    Wg odczytów z GPS zatankowałem 766L a jest on bardzo dokładny dystrybutor pokazał 805L.
    Sprawdzaliśmy inne moje tankowania bo szef mi nie wierzył i różnica między GPS a fakturami były +- 2-5L a tutaj 40L!!
    Co z tego,że cena 5,19 jak oszukano mnie na ok 40L (200zł) wyszło tak jak bym zapłacił normalnie 5,45 za litr ostatni raz zatankowałem w tym syfie na szczęście pokazałem szefowi komentarze w internecie o oszustwach na ilości na Artusach i chyba uwierzył ale żebym musiał się tłumaczyć przez złodziei??
    ODRADZAM WSZYSTKIM TYCH OSZUSTÓW wychodzi drożej niż zatankować w normalnej cenie.
    Zaawansowany formularz
    • 31.08.14, 11:37
      OK, też tam tankuję, ale przeciez sa kontrolerzy, łatwo sprawdzić legal dystrybutorów.
      • 06.10.14, 11:21
        Nie tankujcie u złodziei- ani w Klaudynie ani w Serocku.Obie stacje były kilkakrotnie kontrolowane przez inspektorów Urzędu Miar i Wag.Przy udziale policji stwierdzono oszustwa w postaci przestawionych liczników-na wszystkich kilkunastu dystrybutorach! Skończyło się na symbolicznych mandatach,mimo że wielokrotnych -właściciele nadal kradną.Prokuratura odmawia sledztwa motywując to niską wagą zdarzenia-jako taka podlega pod wykroczenia!!!
        Policja jest bezsilna,podobnie Urząd Miar.
        nie dajcie się zwieść niskim cenom paliwa na tych stacjach- i tak płacicie więcej niz gdzie indziej- w Klaudynie 5%w Serocku 10% /dane z Urzędu Miar i Wag -Wawa, ul. Elektoralna/
    • 20.10.14, 17:21
      Ja "zatankowałem" do pełna na stacji Artus w Zgierzu przy ul. Gałczyńskiego. Do pełnego stanu brakowało wg czujnika w samochodzie ok. 1/4 baku. Wg licznika dystrybutora wlałem 12 litrów, a wskaźnik ani drgnął !!! Teraz rozumiem dlaczego mają najniższą w Zgierzu cenę. OMIJAJCIE stację Artus w Zgierzu!!!!!!!!!!!!!
      • 12.12.14, 07:42
        miałem bardzo podobną sytuację ale z gazem LPG. Butla 38l, około 15l w butli a ich licznik wbił 42l i cięgle mu było mało.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.