Dodaj do ulubionych

potrzebny tłumacz-pilne

13.10.12, 00:06
Witam wszystkich, jestem mamą 13 letniego Oskara który choruje na bardzo rzadką chorobe genetyczną( histydynemię) i autyzm, od wielu lat walczymy z mężem o poprawe stanu naszego syna.Udało nam się w końcu nawiązać kontakt ze specjalistą w Istanbule, niestety nasz angielski daleki jest ideału a lekarz mówi tylko po turecku i angielsku,niestety koszt badań , konsulatacji , przelotu z Polski i noclegi nie pozwalają nam zabrać dodatkowej osoby , dlatego szukamy osoby która zgodziłaby się nam pomóc (odpłatnie ) i uczestniczyłaby w czasie wizyty lekarskiej jako tłumacz, wizyte mamy umówioną na 13 listopada tego roku, bardzo prosze pomoc, dziękuję i pozdraiam Sylwia z Torunia.
Edytor zaawansowany
  • hidirsahin 15.10.12, 14:28

Witam ,

Jak panstwo dalej szukają tłumacza z Stambułu to polecam zebyście dzwonili do ambassady Polskiej w Maslak tam napewno coś wam proponują a jak nie proszę skontaktować się zemną mam znajomych i popytam czy jest taki możliwość ..

Pozdrawiam !

językturecki.wro@gmail.com 662 344 524
  • sisitaurus 28.10.12, 20:09
    witam, pisał pan ,że jakbym miała jakis problem to mogę sie zgłosic, a wiec tłumacza znależlismy, mam problem z rezerwacja hotelu, a głownie z wyborem miejsca, nie wiem jakie dzielnice omijać, a jakie brać pod uwage. Obszar wielki, chciałabym znąleżć hotel miedzy lotniskiem Attaturka a dzielnicą po stronie azjatyckiej Uskudar. Prosze mi coś doradzić pozdrawiam sylwia
  • zuzannablc 05.11.12, 10:37
    Dzień dobry,

Jestem Polka mieszkajaca w Turcji. Skonczylam studia turkologiczne i od kilku lat mieszkam i pracuje w Turcji. Zauwazylam Pani ogloszenie i chcialabym zapytac czy nadal jest aktualne.

Zuzanna Bilici
  • gosi.ad 08.01.13, 09:32
    Witam.
    Potrzebuję pomocy tłumacza podczas pobytu w Turcji (StambuŁ) w maju 2013. Czy byłaby Pani zainteresowana. Prosze o pilną odpowiedź.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka