Dodaj do ulubionych

beta testy filemedic

IP: *.centertel.pl 11.05.12, 01:21
Dla zainteresowanych, niedawno FileMedic udostępnił wersję do testów. Warto sobie spojrzeć co "nowego" na rynku, zważywszy na to że są to ludzie z mks_vir
Edytor zaawansowany
  • Gość: Grey78 IP: *.home.aster.pl 11.05.12, 21:57
    Zdecydowanie odradzam! Po instalacji tego "cuda" Windows już się nie uruchomił po restarcie. Mail z prośbą o pomoc wysłany do firmy filemedic pozostał bez odpowiedzi. To są jakieś niedobitki po mks_virze!!
  • Gość: wampir IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.12, 18:04
    grey78, widzę, że twoje komentarze na temat filemedic są identyczne na kilku portalach, bo szukam różnych opinii na temat tego programu - wklejasz ten sam tekst. To naprawdę żenujące
  • Gość: wampir IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.12, 18:06
    dla potwierdzenia - link z interii - forum.interia.pl/testy-filemedic-tematy,dId,2041655,strona,1,ok,1#pst52157014
  • Gość: Grey78 IP: *.home.aster.pl 13.05.12, 19:45
    Mogę napisać to samo na kilka sposobów, tylko w jakim celu?
  • Gość: Grey78 IP: *.home.aster.pl 13.05.12, 19:55
    A żenujący jest (niestety) brak wsparcia ze strony producenta.
  • Gość: barca IP: *.legionowodom.pl 30.05.12, 20:14
    Pisałem do nich kilka maili z pytaniami odnośnie ewentualnych poprawek i z kontaktem nie było problemu.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.12, 01:07
    Jesteś od antyreklamy czy co?Co sprawdzam wypowiedzi na temat Filemedica jesteś Ty z tym swoim tekstem....Zlituj się nad tym tematem to TYLKO beta, wiesz po to się takie testy robi, żeby wyeliminować problemy na różnych płaszczyznach w wersji końcowej Bardzo ładnie Cię ktoś zgasił mówiąc że to pewnie Ty nabroiłeś a nie Filemedic ;]
  • Gość: Perno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.12, 15:41
    Co do samego antywirusa miałem okazje go testować na swoim komputerze. Na razie jest ok, bije na głowę takiego avasta.
  • Gość: Edek IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.12, 20:44
    jak z stabilnością ?
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 21.11.12, 21:35
    Po co odgrzebujesz ten stary watek? Juz dawno nie ma bety.
  • Gość: gościu IP: 94.75.85.* 31.05.12, 16:05
    wstępnie moge ocenić na sprawną. Ogólnie beta nie sprawia problemów, skanuje, nie uśmierca komputera, aktualizuje się. Nie wiem jak z wykrywalnością, ale ogólnie jest user friendli
  • Gość: ChickOnSpeed IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.12, 05:51
    Bety się skończyły, wyszedł final i nawet już się aktualizacja pojawiła ;) (BTW, aktualizacja, jak się masz - wykrywalność skoczyła, spadło zużycie procesora, etc.) Ogólnie zaczyna być nieźle.
  • Gość: krawitz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.12, 22:20
    Szukałem właśnie więcej informacji na temat Filemedic w necie, czy ktoś z was rzeczywiście sprawdził ten program dokładnie? Jakie macie wnioski?
  • Gość: Kolobos IP: *.zask.pl 14.06.12, 00:06
    Po co Ci informacje skoro to beta? Do tego znajac mks i arcavir raczej nie ma sensu zaprzatac sobie glowy tym badziewiem ;-)
  • mefimef 14.06.12, 16:26
    Nie powiedziałbym. Miałem swego czasu mks'a (tak, tego po 'reaktywacji') i nie narzekam. Był sprawniejszy od kasperskyego. Poza tym filemedic jest pisany od nowa, a nie na bazie;-)
  • Gość: bongo bong IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.06.12, 20:49
    jasne, wolę polski produkt niż jakiś ruski. trzymam kciuki za filemedic. na moim kompie wszystko działa bez zarzutu.
  • macie.jowy 30.06.12, 15:09
    Poza tym, to nie jest kontynuacja mks'a ani arcavir, tylko kompletnie nowy produkt:)
  • Gość: casillas IP: *.centertel.pl 03.07.12, 09:15
    Nieprawda, to nie jest nowy kod, lecz dokladnie kod starego mks_vira. Wiem, bo sam ten kod kiedys wspoltworzylem :-) Wiec gadanie o zupelnie nowym produkcie to tylko taka propaganda. Wystarczy zreszta spojerzec w umowe spolki filemedic, zeby zobaczyc, co Mateusz Sell wniosl do spolki :-)
  • Gość: marcin IP: 94.75.85.* 03.07.12, 14:10
    W umowę zerkać to nie bardzo widzę sens. To, że kiedyś współtworzyłeś ów kod nie znaczy, że został teraz wykorzystany, więc nie rozumiem takiego gadania:) Swoją droga zobaczymy czy osiągnie coś i pociągnie to dalej, czy raczej przycichnie jak mks
  • Gość: casillas IP: *.centertel.pl 03.07.12, 14:33
    Ja wiem, ze zostal wykorzystany. Widze to i potrafie udowodnic :-) A w umowe spolki warto spojrzec, bo tam widac, co obejmuje aport, dzieki ktoremu Mateusz Sell jest udzialowcem :-)
  • mefimef 04.07.12, 18:40
    No to nawet, jeśli został wykorzystany to co z tego? Troszkę taka dziecinna radość 'ja wiem, a wy nie!'. Czy to oparte na kodzie mks'a, czy to nowy produkt - to nieistotne. Ważne, żeby był sprawny i działał zgodnie z tym, co obiecują.
  • Gość: casillas IP: *.centertel.pl 05.07.12, 10:30
    A to z tego, ze Mateusz Sell KLAMIE w zywe oczy na forum publicznym twierdzac, ze produkt jest stworzony od zera.
  • mefimef 07.07.12, 22:05
    Jeśli tak, to chyba warto wystąpić o oficjalne stanowisko w tej sprawie, napisać do gazety sprostowanie albo nie wiem co, a nie frustrować się na forum. Szkoda nerwów:) Mnie tak na dobrą sprawę nie obchodzi, czy to nowe od podstaw, czy to apka bazująca na starym, sprawdzonym kodzie (choć może to i lepiej?). Ważne dla mnie, odbiorcy, jest to, żeby program działał zgodnie z przeznaczeniem i w pełni sprawnie.
  • Gość: Sonnen IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.12, 20:04
    Też nie bardzo widzę w tym sens... Działa to działa, obojętne, na jakim kodzie ;P Antywir ma być antywirem i nie ma co dywagować.
  • Gość: Xeds IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.13, 14:16
    Hmm, a no to, że mimo wszystko jeżeli mówi się, że coś było pisane od podstaw, to lepiej żeby okazało się to prawdą, bo później ludzie się burzą, więc i mogą zrobić firmie antyreklamę. Co w sumie samo w sobie tak do końca dziwne by nie było. CO do samego programu zaś, hmm...z tego co wykazują rozmaite testy w necie, filemedic prezentuje się całkiem nieźle. Wykrywalność stoi na przyzwoitym poziomie, szybkość działania również.
  • Gość: Pepo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 13:35
    Ehh czy naprawdę tak cięzko poszukać? Wystarczy wpisać w google "Filemedic" i wszystko będzie jak na tacy. Ale dla leniwych, sam program jest całkiem niezły. Wykrywalność rzędu 80% z groszami, szybkie działanie i niewielka waga. Tyle w wielkim skrócie można o nim powiedzieć. Ot porządna rzemieślnicza robota, bez jakiś większych rewelacji.
  • Gość: Polkos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 10:19
    Od twórców Mks_Vir? Hmm...o ile dobrze pamiętam, to tamten projekt upadł prawda? W każdym razie o Filemedicu miałem okazje słyszeć zarówno skrajnie pochlebne jak i negatywne opinie. W necie jednak są filmiki przedstawiające testy tego programu, które wypadły świetnie. Więc kto wie? Może stoi przed nim jakaś przyszłość?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.