Dodaj do ulubionych

Wirus zniekształcający filmiki na Fb, YT, INSTA...

01.02.19, 21:24
zapodaj.net/c1d1aa6a5f225.png.html
zapodaj.net/1cb850d4b3e46.png.html
zapodaj.net/9afa5e6d75435.png.html
zapodaj.net/18bc1475f8859.png.html

Cześć,

powyżej zamieściłem 4 screeny problemu który pojawił się w mojej przeglądarce Chrome.
Czy to wirus? Czy może raczej jakieś problemy z Chrome lub kartą grafiki? Miał ktoś coś podobnego?

Po wyczyszczeniu komputera antywirusami i przeinstalowaniu Chrome problem nadal się pojawiał, pomogło wyłączenie "akceleracji sprzętowej" w zaawansowanych ustawieniach Chrome.

Niestety pozostały mi obawy co do tego, ponieważ za pierwszym razem gdy się tak stało w polu między czarnymi
prostokątami odtwarzane były samorzutnie sceny z serialu "13 posterunek" zupełnie jakby jakiś wirus "troll" przejął wtyczkę od wideo. Działo się tak w każdym portalu gdzie były okienka z filmikami (Fb, YT, INSTA...).

Poniżej logi:

FRST - www.wklejto.pl/710593
Addition - www.wklejto.pl/710594

Za pomoc z góry Serdecznie Dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • kolobos 07.02.19, 12:28
    To nie infekcja, albo cos z karta albo sterowniki. Inne aplikacje dzialaja poprawnie, w tym takie wykorzystujace akceleracje?
  • asdgg1 11.02.19, 01:19
    Nie spotkałem niczego takiego gdzie indziej, teraz chrome strasznie rozgrzewa komputer nawet na otwartej jednej karcie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.