Dodaj do ulubionych

SZUKAM ORKIESTRY

06.02.11, 20:54
Zacznę od tego, że bardzo dziękuję za wszystkie nadesłane oferty na mój prywatny mail fizunia@o2.pl. Jednak razem z narzeczonym stwierdziliśmy, że lepiej będzie zorganizować wesele później aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Prośba taka sama jak w poprzednim wątku, szukamy orkiestry z gitarą, mile widziane instrumenty dęte, perkusja. Maksymalnie chcemy wydać 5 tys. zł na oprawę muzyczną.
Termin wesela planujemy na kwiecień 2012!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • bazar123 08.02.11, 19:38
    Witamy
    Zapraszamy na naszą stronę

www.zespolnawesele.eu
  • zespol-akord 17.02.11, 22:21
    http://www.zespol-akord.pl/images/akord.jpg

Jesteśmy zespołem muzycznym z Poznania organizującym wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne i taneczne.

Obsługujemy wesela, zabawy, imprezy firmowe, uroczystości okolicznościowe, bankiety, dancingi, zabawy SYLWESTROWE i KARNAWAŁOWE na terenie województwa Wielkopolskiego, lecz niekoniecznie, gdyż posiadamy własny środek transportu, dzięki czemu możliwy jest dojazd także na terenie całego kraju. Wszystko jest kwestią uzgodnienia.

Na weselach zapewniamy pełną oprawę muzyczną i artystyczną. Naszym atutem jest bogaty repertuar, gdyż gramy utwory współczesne oraz te z minionych lat, co pozwala nam dopasować muzykę do wymagań Klienta. Gramy dużą ilość utworów w bloku robiąc krótkie przerwy! W trosce o profesjonalizm nie pijemy alkoholu. Posiadamy również zestaw kilkudziesięciu zabaw na oczepiny, przy których świetna zabawa jest gwarantowana. Cały czas staramy się być na bieżąco z każdymi nowościami na rynku, zarówno w sferze muzyki, jak i profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia imprezy.

Śpiewamy po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Istnieje możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim oraz rosyjskim!

Można się bawić bez jedzenia, baloników, a nawet alkoholu, ale nie można się bawić bez muzyki. To od muzyki będzie głównie zależało jakie nastroje i wspomnienia będą mieli Wasi goście ... no i Wy sami. Jeśli zatem chcecie zadbać o szampański nastrój na Waszej imprezie - wybierzcie zespół AKORD !

http://www.zespol-akord.pl/images/akord3.jpg

Zespół Muzyczny AKORD powstał w 2002r. Początkowo zespół składał się z 2 ambitnych osób, w chwili obecnej skład jest 3 osobowy i przedstawia się następująco:

Ariel - Doskonale czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Muzyk o szerokich zainteresowaniach z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez rozrywkowych. W naszym zespole gra na saksofonie altowym, instrumentach klawiszowych oraz śpiewa. Menadżer zespołu.
    Rafał - swoją przygodę z muzyką zaczął już w szkole podstawowej od nauki gry na akordeonie. Później przyszedł czas na instrumenty klawiszowe. W swojej 15-letniej karierze muzycznej grał jako organista, w zespołach młodzieżowych w kościele oraz różnych zespołach weselnych. W naszym zespole śpiewa, prowadzi zabawy i gra na instrumentach klawiszowych i akordeonie.
    Paweł - pasja do muzyki rozpoczęła się 25 lat temu. Grywał w wielu "kapelach" na perkusji, gitarze rytmicznej i prowadzącej. Zabawy, wesela, dancingi to imprezy dla niego. W zespole gra na gitarach elektrycznej i akustycznej oraz śpiewa.

W naszym wykonaniu usłyszycie hity stare jak świat i przeboje obecnego sezonu. Proponujemy muzykę pop, rock, dance, a także piosenki biesiadne. Dla sympatyków muzyki ludowej mamy walczyki oraz poleczki. Gramy na najwyższej klasie sprzęcie firm Yamaha, Roland, RCF, Fender, SoundCraft, Sennheiser przez co uzyskujemy czyste, dynamiczne i miłe dla słuchaczy brzmienie. Oprócz instrumentów elektronicznych wykorzystujemy także instrumenty akustyczne (saksofon, gitary, akordeon), dzięki czemu muzyka, jaką wykonujemy brzmi naturalnie i żywo.

Sprawdź koniecznie już dziś Wolny Termin

Zapraszamy do współpracy.

http://www.zespol-akord.pl/images/akord.gif
  • klasz 19.02.11, 06:58
    Jeśli nadal szukacie zespołu zapraszam na
    www.klasz.szczecin.pl
  • matadormusic 22.02.11, 13:28
    Witamy..Jesteśmy pięcioosobowym zespołem z Wągrowca..Gramy na żywo z wokalistką..
    Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.matadormusic.net
  • sandra1982.05 28.02.11, 17:28
    Polecam zespół AD ASTRA BAND.
    Zespół zapewnia pełną oprawę muzyczną uroczystości weselnej wraz z prowadzeniem oraz sprawdzonymi zabawami i konkursami na życzenie. Wysoka jakość wykonywanych utworów, szeroki i ciekawy dobór repertuaru /od standardów lat 20. po najnowsze hity muzyki rozrywkowej/, niebanalne słowo prowadzące oraz profesjonalizm połączony z wieloletnim doświadczeniem branżowym, są gwarantem udanej imprezy i niezapomnianych przeżyć.
    Podstawowy skład zespołu to 3 osoby. Oprócz znakomitych głosów, dodatkowym atutem są żywe instrumenty: piano, gitara elektryczna, saksofon, flet poprzeczny, harmonijka ustna, tamburyno.
    Na specjalne życzenie poszerzany jest skład zespołu o dodatkowych muzyków: perkusja, trąbka, gitara basowa.
  • walter26 09.03.11, 16:48
    Profesjonalny zespol muzyczny z wokalistka,zagra na kazdej imprezie okolicznosciowej (bale,studniowki,wesela,bankiety,plenery,festyny,etc.).Gwarantujemy znakomita oprawe muzyczna.Dlugoletnie doswiadczenie zawodowe jako muzycy w kraju i za granica.Dojezdzamy do Panstwa na terenie calej Polski.Goraco polecam i zapraszam.

Kontakt:
    Tel kom.
    607 866 010
    e mail: dalmix@o2.pl
    www.walterband.pl
  • ksiezulo2 13.03.11, 19:18
    WWW.ZESPOLMAESTRAL.PL WOKALISTKA SAXOFONISTA PERKUSISTA KLAWISZOWIEC TYLKO Z NAMI IMPREZA W DOBRYM TONIE
  • mediaxxx 01.04.11, 22:24
    zapraszamy serdecznie!
    www.altoband.e-biznes.org

• czokles1 02.04.11, 00:55
    WITAM SERDECZNIE .
    JESTEŚMY ZESPOŁEM GRAJĄCYM TYLKO NA ŻYWO W SKŁADZIE 4OS.
    BAS BĘBNY KLAWISZ VOKAL.
    ZAWSZE ISTNIEJE MOŻLIWIŚĆ POWIEKSZENIE SKŁADU O GITARE CZY SAX.
    WSPÓŁPRACUJEMY Z MUZYKAMI Z AKADEMI MUZYCZNEJ W KATOWICACH.
    CENA ZA 4OSOBY TO 3.500
    JEŻELI ŻYCZYCIE SOBIE GITARE CZY SAX TO JEST TO KOSZT 1200ZŁ
    WYCHODZI 4700 .ZAPRZSZAM NA WWW.MALI-BOO.PL.
    POZDRAWIAM ZESPÓŁ MALO-BOO.517143920
  • mareknowak3903 05.04.11, 01:20
    zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl
  • aniaposlubie 10.05.11, 11:16
    W ubiegłym roku, braliśmy z mężem ślub.

Jeśli szukasz sprawdzonej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci polecić firmę, która nam wykonywała zdjęcia i film z całego ślubu.

Fotki z naszego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii.

TUTAJ: www.foto-marwex.cdx.pl

Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie a film jest fachowo zrealizowany .

Pozwoliłam sobie do Ciebie napisać, bo według mnie ślub to najważniejszy dzień w życiu i warto mieć kogoś sprawdzonego i za rozsądną cenę, by się później nie rozczarować.

Firma przetestowana na moim weselu i weselu mojej kuzynki

Pozdrawiam Ania i Marek (ślub maj 2010)
    .......
  • dawid1989ek 01.06.11, 20:24
    Zespol Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem muzykiem od 10 lati jestem po szkole muzycznej II st. Obslugaa
    wesel,studniowek,bankietow,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznosciowych zajmuje sie o 5 lat. Gram z zespolem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (rowniez polecam na kazda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania rowniez Trebacza Skrzypka lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kosciele i przy blogoslawienstwie domowym. Oczywiscie to jest
    gratis. Posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania. Pragne dodac iz
    wspolpracuje z najwyzszej wagi zawodowymi muzykami bedacy w stanie spelnic
    wszystkie panstwa oczekiwania na kazda okazje.Wspolpracuje rowniez z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM ktorzy rowniez posiadaja atrakcyjna oferte. Dodam iz funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
    Pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiamwink
  • lukasik2 11.09.11, 00:49
    WITA PANSTWA ZESPÓŁ MUZYCZNY ATEST.GRAMY W SKŁADZIE 4-OS Z WOKALISTKA .GRAMY UTWORY OD NAJSTARSZYCH SZLAGIERÓW PO NAJNOWSZE HITY NP SYLWIA GRZESZCZAK-MALE RZECZY .ENEJ -RADIO HELO,ZAKOPOWER BOSO ITD... ZAPRASZAMY NA NASZA STRONE INTERNETOWA atest.kapele-wesele.pl tel 508-32-98-93 e-MAIL barbara 4000@wp.pl ZAPRASZAMY CENA ZA WESELE 1 DZIEN CALOSC-3OOO ZŁ
  • danielzasina 16.09.11, 14:19
    Niedawno fotografowałem wesele gdzieś pod Poznaniem, na którym zagrał zespół Atut z Rogoźna. Gra trzech muzyków. Gitarzysta sięga też po saksofon tenorowy i trąbkę, natomiast wokalistka gra też na flecie. Grają naprawdę na wysokim poziomie, jeśli na weselu będą ludzie znający się na muzyce, nie przyczepią się, że coś nieczysto, że fałszują itd...Chórki dopracowane.
    Zespół wygląda tak
    zasina.art.pl/gallery/Troch-lubnych/Zesp-weselny-Atut
    Mogę zdecydowanie ich polecić.
    --
    Fotografia ślubna Poznań. Zdjęcia architektury i przyrody.
    zasina.art.pl/
  • martyneczka89 22.09.11, 16:21
    Witam,
    Jestem wokalistką zespołu rozrywkowego TRZASKI i chciałabym przedstawić Państwu ofertę mojego zespołu.

Jesteśmy zespołem grającym muzykę "na żywo". Pochodzimy z Zelowa. Gramy w 5-osobowym składzie (wokal damski i męski, perkusja akustyczna,klawisze, gitara, gitara basowa, flet poprzeczny, akordeon).

Oto kilka linków do naszych nagrań:
    www.youtube.com/watch?v=Xsm8J5DPqi0
    www.youtube.com/watch?v=xsNpJf4-qOY&feature=autoplay&list=ULXsm8J5DPqi0&lf=mfu_in_order&playnext=1
    www.youtube.com/watch?v=NqU6t3sp7fw&feature=mfu_in_order&list=UL
    www.youtube.com/watch?v=R1Gs1DiVgWI&feature=mfu_in_order&list=UL
    W załączniku przesyłam nasz repertuar.
    Kontakt do mnie pod nr tel. 606245404
    Pozdrawiam
    Martyna Drećka

• danielzasina 22.09.11, 16:34
    prawdziwa perkusja?! To na weselach rzadko się zdarza. I duży skład zespołu!...przyzwyczaiłem się (przy okazji fotografowania ślubów i wesel), że zespoły są 2-3 osobowe. No i bez bębnów.
    --
    Fotografia uliczna,fotografia ślubna Poznań. Zdjęcia architektury i przyrody.
    zasina.art.pl/
  • martyneczka89 28.09.11, 13:21
    Prawdziwa perkusja, pewnie że tak. Nie jesteśmy zwolennikami perkusji elektronicznej, bo muzyka brzmi wtedy bardzo podobnie jakby była puszczana z keybordu, więc nie ma potrzeby grania w 5 osób, tylko wystarczą 3. My stawiamy tylko na prawdziwą muzykę.
  • brevis1 04.10.11, 17:52
    WITAM !
    Spełnimy wszystkie Państwa życzenia mój tel 606450920 lub e-mail blueheaven@poczta.fm
    Pozdrawiam DARIUSZ
    ZESPÓŁ BLUE HEAVEN
  • matelband 19.11.11, 18:11
    Matel Band ... wesela, imprezy firmowe, bankiety, pikniki, koncerty.
    Doświadczeni muzycy ( scena, studio, kontrakty )
    Bogate instrumentarium, zróżnicowany repertuar, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. www.youtube.com/matelband
    www.stacjawesele.pl
    tel. 602 511 115
  • kapela-remix 21.11.11, 20:57
    Witam serdecznie.
    Polecam państwu zespół muzyczny REMIX na wasze wesele z Przystajni.
    W skład zespołu wchodzą trzy osoby : dwa wokale męskie i jeden żeński.
    Dodatkowo profesjonalny wodzirej zajmuje się prowadzeniem wesela oraz zabaw i konkursów.
    Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop, dance, disco i disco polo oraz biesiadne.
    Gramy przy stołach i prowadzimy biesiadę przy akompaniamencie akordeonu i gitary.
    W przerwach prowadzimy śmieszne zabawy i konkursy.
    Gramy tak że na wyprosinach i błogosławieństwie w domu pani młodej
    i marsza dla gości.
    Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz profesjonalizm wodzireja jest gwarancją dobrej i niezapomnianej zabawy.
    Cena za usługę jest uzależniona od czasu trwania wesela ( jeden lub dwa dni ) i kosztami dojazdu.
    Całkowity koszt prowadzenia imprezy jest ustalany indywidualnie.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
    Dobra zabawa jest gwarantowana !!!
    Kontakt z zespołem: Tel. 608-559-607.
    e-mail remix.adam@gmail.com
    Strona zespołu : http//remixkluczbork.freehost.pl

• wolnekapele 12.12.11, 12:55
    Polecam serwis WolneKapele.net - mamy dużą bazę (ponad 600) zespołów, DJ i fotografów/kamerzystów.
    Nasza wyszukiwarka pozwala znaleźć zespół po zadanych kryteriach, typu cena, wolny termin, możliwość dojazdu do określonego województwa. Zapraszam na wolnekapele.net
  • bazar123 12.12.11, 15:15
    Zaprzszamy na stronę www.zespolnawesele.eu
  • dawid1989ek 14.12.11, 20:03
    Zespól Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obsługa
    wesel,studniówek,bankietów,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznościowych zajmuje się o 12lat. Gram z zespołem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (również polecam na każda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kościele i przy błogosławieństwie domowym. Oczywiście to jest
    gratis. Posiadam atrakcyjna ofertę a przede wszystkim tania. Pragnę dodać iz
    współpracuje z najwyższej wagi zawodowymi muzykami będący w stanie spełnić
    wszystkie państwa oczekiwania na każda okazje.Współpracuje również z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM którzy również posiadają atrakcyjna ofertę. Dodam iż funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnośląska Małopolski, oraz na życzenie klienta Cala POLSKA.
    Pytania proszę kierować pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiamwink Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka