Dodaj do ulubionych

Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza

15.10.07, 18:46
Witam. Czy ktos miał okazje miec krecony filmik przez firme MARCO ze
Siekierek? A moze ktos z was slyszal co nie co o tym studio.
Obserwuj wątek
    • ania2897 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 10.02.09, 18:27
      Miałam ich na swoim ślubie. Pan Marek u mnie filmował, a zdjęcia
      robiła jego żona.To są bardzo solidni ludzie. Namiary na nich
      dostałam od koleżanki z pracy, kóra była z nich bardzo zadowolona.
      Ja też mogę powiedzieć o nich same dobre rzeczy.Nie mają zadnych
      ukrytych kosztów.Sesje robiliśmy w tygodniu po ślubie. Pojechaliśmy
      w kilka miejsc i nic nie doliczyli do kosztów albumu. DO ALBUMU( 230
      zdj.) dodaja gratis płytkę DVDze wszystkimi najładniejszymi zdj. ze
      ślubu i sesji z podkładem muzycznym.Zdjęcia są PIĘKNE.Na film
      musieliśmy czekać dość długo, ale było warto!!!!Polecam!!!!
    • 862filia32 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 25.02.09, 17:31
      Polecam!!!Zamówiłem u nich kamerzystę i fotografa na mój ślub w
      kwietniu.Byłem na weselu u kuzynki i widziałem jak pracują. Ja
      zamówiłem sobie duży album,a kuzynka miała mały, ale też bardzo mi
      się podoba.Film zmontowali świetnie!Ich tel.0618970 205
      (www.studiomarco.pl)
    • justa-28 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 07.04.09, 10:19
      Polecam.Dobry kamerzysta i fotograf! Miałam ślub w czerwcu 2008, a w
      tym roku w październiku ślubuje mój brat. Tel. do p.Rodaka dostałam
      od sąsiadki.No trochę musieliśmy zapłacić za cały komplet, ale ja
      wolałam zapłacić i być spokojna.Wyszło super!!!Nie wzięłabym
      niesprawdzonego i taniego kamerzysty,bo w tym dniu lepiej nie
      ryzykować.0618970205
    • jurek_monia Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 13.01.10, 21:16
      Mają fajną stronkę www.studiomarco.pl. Też ich polecamy.Ślub
      mieliśmy w sierpniu. Zrobili wspaniałe zdjęcia, a film szokował
      wszystkich.Świetnie dobierają muzykę do filmu.Nawet naszym rodzicom
      bardzo się podobało, chociaż trudno ich zadowolić.Sesję mieliśmy w
      pałacu w Podstolicach w inny dzień. Całe wesele organizowaliśmy w
      Margericie we Wrześni i też polecamy tą restaurację.
    • jurek_monia Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 28.02.11, 13:33
      My mieliśmy ślub już dość dawno temu, a teraz spodziewamy się dzidziusia.Mam teraz sporo czasu wię, chcę tylko napisać, że album i film mamy zrobiony przez Marka Rodaka Studio Marco i jest to najładniejsza pamiątka ślubu jaką w ostatnim czasie widziałam. Nie chwalę tego , bo jest moje, ale widziałam sporo filmów i zdjęć moich znajomych i uważam , że moje są najpiękniejsze!!!!!!
    • 12julkaprzybyl Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 11.02.12, 17:16
      My wczoraj podpisaliśmy umowę na usługę filmowania i fotografii na nasz ślub w czerwcu. Dużo dobrego słyszeliśmy o tej firmie, więc bez obaw zdecydowaliśmy się na jej usługi.Sesje będziemy mieli w innym dniu w ruinach starego magazynu i w centrum Poznania w zabytkowych starych klatkach schodowych. Pan Marek na weselu wywoła nam 75 zdjęć z tekstem podziekowania dla gości.Dla rodziców zamówiliśmy 20 zdjęciowe albumy i 2 szt obrazów na płótnie 50x70cm z naszym zdjęciem ślubnym. Mają w ofercie bardzo ciekawe opakowania na płyty z filmem ślubnym. Ja bardzo dużo wymyśliłam sobie co do naszego filmu i pan Marek bez problemu wszystko zapisał w umowie. Dla siebie wybraliśmy 230 zdjęciowy album w skórze z naszymi imionami i datą ślubu w kolorze granatowym z czarnymi kartkami. Fajnie ,że cały surowy materiał i obrobiony dostajemy w cenie albumu i niczego nie blokują, więc będzie można pokopiować dla wszystkich. Jestesmy pewni, ze wybraliśmy bardzo dobrze, a byliśmy u 6 fotografów i kamerzystów. Julka i Łukasz
    • aga99979 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 12.11.13, 21:06
      Bardzo ich polecam. Mam piękny film ze ślubu i wesela oraz prześliczny album. To najlepsza firma jaką znam, która filmuje i fotografuje sluby i wesela. Wśród moich przyjaciół kilka par miało ich na swoim ślubie. Każdy mówi o nich bardzo dobrze.smile Oni są z Siekierek pod swarzędzem
        • kozakiewicz.aneta90 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 12.01.14, 20:32
          byłam dzisiaj na targach. ulotek ogrom ale zdecydowaliśmy się na nich. byliśmy w środę na wstępnej rozmowie i uważam że dobrze wybraliśmy, więc od razu po targach pojechaliśmy do Rodaka podpisać umowę , nie chcę już czekać jestem zmęczona tym chodzeniem. nie widziałam nic lepszego. ktoś zadał pytanie więc odpowiadam- robią teledysk i mówili że są tak długo jak skończą się oczepiny i jeszcze jest ostatnia piosenka dla pary młodej. my wybraliśmy fotoksiążkę i blu-raya
          • weddings-secrets-pl Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 28.01.14, 18:37
            kozakiewicz.aneta90 napisał(a):

> jest ostatnia piosenka dla pary młodej. my wybraliśmy fotoksiążkę i blu-raya

Hmmm... Nie wiem czym tu się zachwycać smile
            I jak można robić za dopłatę blu ray wink Przecież to standard.
            U mnie klienci nie dopłacają nic za płyty Blu-Ray a daję im 3 zestawy (+ 3DVD) smile
            Jakość filmów nie powala. Ale co kto lubi smile

--
            www.weddings-secrets.pl - profesjonalne filmowanie ślubów lustrzankami cyfrowymi
    • aga99979 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 05.03.14, 23:07
      ja mam film zrobiony przez Rodaka i mam świetną jakość, ale mam materiał nagrany kamerami , a nie aparatami, bo bardzo zależało mi na reportażu z całego dnia ślubu, a wiem, że aparaty mogą mieć z tym problem. Materiał z aparatów jest mocno skrócony, a ja chciałam mieć całe sekwencje, bo bardzo zależało mi np.na wszystkich gościach przy życzeniach, wszystkich gościach w kościele i wielu momentach przy których aparaty mają problem. Nie chciałam teledysku tylko chciałam mieć film z całego dnia. Jeszcze dostałam od Rodaka cały surowy materiał na dysk, co w przypadku filmowania z aparatów w ogóle nie wchodzi w grę, bo wszystko mają we fragmentach. Bardzo polecam studio marco .Pamietajcie tutaj piszą ludzie swoje opinie, a nie firmy fotograficzne i filmowe
    • aga99979 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 22.04.14, 14:19
      ja miałam studio marco Marka Rodaka w siekierkach i już wcześniej pisałam, że ich bardzo polecam, ale ten wpis wyżej o tej firmie chyba z Bydgoszczy mnie przeraził. Dlatego ludzie warto korzystać z firm sprawdzonych, nie eksperymentujcie w dniu swojego ślubu, bo to jest za duże ryzyko
    • 3milena44 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 08.04.15, 15:18
      Ja i mój Michał mamy ślub w maju i będzie filmował Marek Rodak i zdjęcia będzie robiła jego córka. Mnóstwo dobrego słyszeliśmy o tym kamerzyście, a w ogóle byliśmy na ślubie u znajomych i oni filmowali. Widzieliśmy jak pracują, a potem jak to oprawili, to bardzo nam się podobało, więc polecamy. Polecamy też restaurację Podróżnik, na prawdę warto tam zrobić wesele!!!!. Byliśmy tam na trzech weselach i zawsze było udane.
    • bieder1 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 12.05.16, 08:39
      Szczerze mówiąc poziom warsztatu jaki reprezentują Państwo Rodak odpowiada ofercie sprzed ładnych kilku lat.
      Foto-video MARCO robiło zdjęcia na komunii mojego dziecka i niestety byłem skazany na kupienie zdjęć od nich ponieważ mają tzw. monopol = układ z księdzem. Piszę niestety ponieważ już dawno nie widziałem takiego chłamu. Zdjęcia nie ostre, ogniskowe do portretów źle dobrane przez co córka wyglądała jak ziemniak. Totalna masakra. Jedyne co było ok to papier Kodaka na którym wywołują no ale to już oklaski dla Kodaka za jakość.
      Z ciekawości spojrzałem na ich stronę na FB a tam kolejna masakra. Zdjęcia z sesji par ślubnych rzadko kiedy nie prześwietlone, często nie ostre. Przy cyfrowej obróbce np. podbite kolory żeby było ładniej ale niestety suknie pań młodych przy tym wychodzą niebieskie tak jakby nie szło dołożyć warstwy w programie i wybielić. Stosują jakieś chore presety które totalnie masakrują zdjęcia, vinieta niekiedy dowalona taka że człowiek się zastanawia czy na zdjęciu jest para młoda czy vinieta itd itp.
      Pozy par młodych co najmniej jak z ruskiego wesela - w Rosji taki jarmark przechodzi ale w Polsce ?????
      Ogólnie gdybym miał ich brać 10 lat temu to pewnie bym był zadowolony no ale obecnie na rynku można wybrać lepszą usługę.
      • rodak_u Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 17.08.16, 23:04
        Witam serdecznie,
        Na początku wyjaśnię, że nigdy nie miałam ,,układu z księdzem" jak to bieder pisze. Nastepnie nie wystawiam nieostrych zdjęć, bo robię ich około 2000 i jest z czego wybierać. Natomiast każde dziecko ma zrobione zdjęcie z momentu przyjęcia komunii z dwóch aparatów przez dwóch fotografów i zawsze można sobie wybrać, gdyby któreś mogło zdążyć się nieostre. Chociaż na 100 dzieci jedynie może się zdążyć, że dwoje dzieci może mieć jedno ze zdjęć nie ostre, bo jest to prawie niemożliwe żeby całość wykonać perfekcyjnie, dlatego jest dwóch fotogrfów. Natomiast przy mniejszysz grupach się to nie zdąża. Zdjęcia wykonujemy aparatami Canon i Nicon- pełne klatki i ta krytyka mnie zadziwia. Widzę, że rozmówca bardzo zna się na fotografii. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, to winety i filtry , to uzgodnienia z klientami, ale zawsze footografia wykonana jest sprzętem najwyższej klasy. Nic bieder o nas nie wie. !!!!!!!!!!Otrzymaliśmy znak RZETELNA FIRMA a to zobowiązuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy PEWNi że nasza firma spełnia oczekiwania klientów , a usługa jest zrobiona na najwyższym poziomie.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z poważaniem Fotograf Urszula Rodak. Bardzo chętnie zapraszam do studia, to porozmawiamy o zdjęciach z wielką przyjemnością!!!!!!!!!!!
        • rodak_u Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 17.08.16, 23:24
          rodak_u napisała:

> Witam serdecznie,
          > Na początku wyjaśnię, że nigdy nie miałam ,,układu z księdzem" jak to bieder pi
          > sze. Nastepnie nie wystawiam nieostrych zdjęć, bo robię ich około 2000 i jest z
          > czego wybierać. Natomiast każde dziecko ma zrobione zdjęcie z momentu przyjęci
          > a komunii z dwóch aparatów przez dwóch fotografów i zawsze można sobie wybrać,
          > gdyby któreś mogło zdążyć się nieostre. Chociaż na 100 dzieci jedynie może się
          > zdążyć, że dwoje dzieci może mieć jedno ze zdjęć nie ostre, bo jest to prawie n
          > iemożliwe żeby całość wykonać perfekcyjnie, dlatego jest dwóch fotogrfów. Natom
          > iast przy mniejszysz grupach się to nie zdąża. Zdjęcia wykonujemy aparatami Can
          > on i Nikon- pełne klatki i ta krytyka mnie zadziwia. Widzę, że rozmówca bardzo
          > zna się na fotografii. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, to winety i filtry , to u
          > zgodnienia z klientami, ale zawsze footografia wykonana jest sprzętem najwyższe
          > j klasy. Nic bieder o nas nie wie. !!!!!!!!!!Otrzymaliśmy znak RZETELNA FIRMA
          > a to zobowiązuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest
          > eśmy PEWNi że nasza firma spełnia oczekiwania klientów , a usługa jest zrobiona
          > na najwyższym poziomie.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z poważaniem Fotograf Urszula Rodak
          > . Bardzo chętnie zapraszam do studia, to porozmawiamy o zdjęciach z wielką przy
          > jemnością!!!!!!!!!!!
      • rodak_u Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 18.08.16, 16:51
        Witam serdecznie,
        Pisze Pan/ Pani o pozach. Obraża Pan /Pani rosyjskie śluby- dla Par Młodych w tym kraju są najcudowniejsze na świecie. Nasze pozy są zawsze naturalne, zwyczajne, bo w fotografii nie chodzi o pozy. W Grece foto znaczy światło, grafein-pisać, rysować . Fotograf to dosłownie ktoś rysujący światłem. Ktoś , kto raz po raz rysuje świat za pomocą światła i cienia. W fotografii poza nie ma kompletnego znaczenia i szkoda, że Pan/Pani o tym nie wie. Wiem z którego kościółka Pan/Pani pisze-12.05 i dla ciekawości sprawdziłam. Wszystkie dzieciaczki w tym kościółku wyszły prześlicznie, cała uroczystość była piękna i żadne dziecko nie wyglądało jak,,ziemiak" jak to Pan/Pani pisze. Fotografia wykonana była aparatem najwyższej klasy.Sądzę, że ta wypowiedź to wpis jakiejś konkurencji albo rodzica, który sam nie wie co chce. Wszystkie dzieci, które mieliśmy zaszczyt fotografować w trakcie ich pięknej uroczystości Pierwszej Komunii Św. wyszły na naszych fotografiach cudownie, a ilość zdjęć którą wystawiamy w czasie ,,białego tygodnia" daje możliwość bardzo dużego wyboru i nigdy nikogo do niczego nie zmuszamy. Dzień Komunii to wielkie przeżycie dla dziecka i jeden z piękniejszych dni w ich życiu, a my mamy tego pełną świadomość. Wykonujemy naszą pracę bardzo sumiennie , jesteśmy firma legalną i powtórzę otrzymaliśmy wyróżnienie RZETELNA FIRMA, a to zobowiązuje. Niepokoi mnie jeszcze, że niby rodzic pisze o swoim dziecku, że wyszedł jak,,ziemniak". Obojętnie jaka jest jakość zdjęć, każde dziecko dla swojego rodzica jest najpiękniejsze i nigdy nie wolno o swoim dziecku tak napisać. Przeraża mnie to. Mimo wszystko życzę rozmówcy wszystkiego najlepszego. Z poważaniem Urszula Rodak -kurator sądowy, pedagog i fotograf
    • rodak_u Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 18.08.16, 20:34
      Witam serdecznie,
      Pisze Pan/ Pani o pozach. Obraża Pan /Pani rosyjskie śluby- dla Par Młodych w tym kraju są najcudowniejsze na świecie. Nasze pozy są zawsze naturalne, zwyczajne, bo w fotografii nie chodzi o pozy. W Grece foto znaczy światło, grafein-pisać, rysować . Fotograf to dosłownie ktoś rysujący światłem. Ktoś , kto raz po raz rysuje świat za pomocą światła i cienia. W fotografii poza nie ma kompletnego znaczenia i szkoda, że Pan/Pani o tym nie wie. Wiem z którego kościółka Pan/Pani pisze-12.05 i dla ciekawości sprawdziłam. Wszystkie dzieciaczki w tym kościółku wyszły prześlicznie, cała uroczystość była piękna i żadne dziecko nie wyglądało jak,,ziemiak" jak to Pan/Pani pisze. Fotografia wykonana była aparatem najwyższej klasy.Sądzę, że ta wypowiedź to wpis jakiejś konkurencji albo rodzica, który sam nie wie co chce. Wszystkie dzieci, które mieliśmy zaszczyt fotografować w trakcie ich pięknej uroczystości Pierwszej Komunii Św. wyszły na naszych fotografiach cudownie, a ilość zdjęć którą wystawiamy w czasie ,,białego tygodnia" daje możliwość bardzo dużego wyboru i nigdy nikogo do niczego nie zmuszamy. Dzień Komunii to wielkie przeżycie dla dziecka i jeden z piękniejszych dni w ich życiu, a my mamy tego pełną świadomość. Wykonujemy naszą pracę bardzo sumiennie , jesteśmy firma legalną i powtórzę otrzymaliśmy wyróżnienie RZETELNA FIRMA, a to zobowiązuje. Niepokoi mnie jeszcze, że niby rodzic pisze o swoim dziecku, że wyszedł jak,,ziemniak". Obojętnie jaka jest jakość zdjęć, każde dziecko dla swojego rodzica jest najpiękniejsze i nigdy nie wolno o swoim dziecku tak napisać. Przeraża mnie to. Mimo wszystko życzę rozmówcy wszystkiego najlepszego. Z poważaniem Urszula Rodak -kurator sądowy, pedagog i fotograf
    • 32_marcin Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 23.08.16, 15:57
      kto to jest ten bieder1?oferta sprzed 10 lat? człowieku skąd ty się wziąłeś? robili mi ślub dwa tygodnie temu w sobotę- czterech ludzi: aparaty, kamery, dron, gopro.mają świetną ofertę i dobre ceny.to firma, która jest długo na rynku ale swietnie się rozwija.jakieś winety go denerwują to niech nie oglada. fotografują canonem i mają piękne kolory!!!!oglądaliśmy już nasze zdjęcia i jest cudo!!!!!!!!!!
    • aneta-pabisiak02 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 29.08.16, 18:46
      My wczoraj odebraliśmy zdjęcia w albumie, natomiast film dostaniemy za miesiąc. Chcielibyśmy podziękować firmie studio marco Rodak za bardzo profesjonalną obsługę foto i video. Naprawdę niesamowici ludzie, u nas też były 4 osoby. Najbardziej dziękuję pani fotograf, za pomoc w ubieraniu i za wielką cierpliwość do mnie i chcę przeprosić, że momentami byłam trudna. No cóż teraz wiem, że nie trzeba było się tak denerwować. Zobaczymy się w październiku na ślubie u Magdy i Wojtka. Mamy najpiękniejszy album ślubny na świecie.Dziękujemy pani Angeliko. Aneta i Kuba
    • marzena1591 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 25.10.18, 21:45
      Wzięliśmy studio marco na nasz ślub i wesele .U nas były 4 osoby,pani fotograf, dwóch kamerzystów i pani która nagrywała film za pomocą aparatu.Rozpoczynają swoją pracę od ubierania, gdzie też nagrywają dom z drona. Pózniej kościół też jest nagrany z drona, a cała uroczystość zaślubin za pomocą kamer i aparatu.Mają dobrą cenę na drona, a nam bardzo na tym zależało.Niedawno wstawili na fb teledysk z całej naszej uroczystości.Szok,jaki piękny.Podoba mi się, że każdy teledysk mają inny , a nie wszystko takie samo.Muszę też powiedzieć ,że bardzo mili ludzie, nawet wszyscy na weselu o tym mówili.Film na płycie po zmontowaniu będziemy mieli około 1,5 godziny, ale wszystkie zdjęcia i filmy, które zostały nagrane na ślubie i weselu dostaniemy na dysku.Dobre studio,więc polecamy
    • damian2935 Re: Foto-video MARCO Siekierki k. Swarzedza 17.11.18, 13:35
      My mieliśmy ślub w sierpniu. Wesele wyprawiliśmy w restauracji Almarco. Świetna restauracja. Rodaka znamy, bo już filmował w naszej rodzinie . Sam szef fotografował nam ślub i wesele , a taka młoda dziewczyna i chłopak dwoma aparatami filmowali całą uroczystość. My drona nie chcieliśmy. Wszystko się super udało. Album już odebraliśmy, na film jeszcze czekamy. Mają świetne ceny usługi foto i video. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie wpłacaliśmy u nich żadnych zaliczek, dopiero jak odebraliśmy album , to zapłaciliśmy za zdjęcia, a za film zapłacimy , jak będziemy go odbierać. Można u nich płacić kartą. Ja mam ich od mojej kuzynki, która miała wesele dwa lata temu, więc sprawdzeni. Moja kuzynka miała wesele na Opieszynie we Wrześni . Też byli bardzo zadowoleni i z restauracji i z Rodaka. polecamy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka