Dodaj do ulubionych

Klanowi Antek i Władek-denerwujący zwyczaj

27.10.10, 11:37
Czy nie ma już innych dzieci do aktorzenia ? Przecież oni zarabiają całkiem grubą kasę.

Dawno już zauważyłam, że gdy grają wspólne sceny razem, to powtarzają bezgłośnie kwestię brata (tzn. w trakcie gdy brat mówi swoją kwestię, drugi brat w tym czasie bezgłośnie mówi razem z nim). Kiedyś widziałam to u tego mniejszego, a ostatnio to ten większy w tym bryluje.

Ma to na pewno fachową nazwę, i świadczy o amatorszczyźnie totalnej.

Przecież oni mają już kilka dobrych lat stażu. Że nikt z ekipy na to nie zwraca im uwagi ????
Obserwuj wątek
    • reniatoja Re: Klanowi Antek i Władek-denerwujący zwyczaj 27.10.10, 16:55
      Serio tak robią? Nie zauważyłam, haha. Ja tylko widzę, ze oni całe życie biegaja dookoła stołu i wrzeszczą udając indian, w wersji full wypas (boże narodzenie dzien dziecka itp) robią to w pióropuszach. ostatnio była scena na sadybie, cudowne bliźniaki wycalowaly się z babcia Elżunią i zniknęły z planu, a następnie gdy się pojawiły to już biegały wokół stołu. Stare byki, a całe zycie tylko tę jedną zabawę znają. Przykro mi to mówić, ale nie cierpię ani tych wrzaskliwych bliźniaków, ani ich tatusia i mimozowatej macochy in spe. Miedzy PieknąZytą a BrzydkimMichałkiem, parą w końcu świeżą, zakochaną i z miłości wybierająca się przed ołtarz, jest tyle namiętności i uczucia, co między tłuczkiem do mięsa a kapeluszem dziadka. Sceny wstępnoerotyczne wieją chłodem i obcoscią.
    • reniatoja Ale wyobraźcie sobie 30.10.10, 17:30
      Przez 10 lat, czy ile tam bliźniaki mają, nigdy w zyciu nie ubrać sie inaczej niz brat. Przecież chyba dzieci w szkole mają niezły ubaw z bliźniaków, jeden coraz mniejszy, drugi coraz większy, ale tureckie sweterki zawsze identyczne. w domu też całe życie tak samo ubrani, masakra jakaś. Może dlatego oni tacy niedorobieni; gdybym cale życie widziala karykature siebie samej to też bym chyba ześwirowała i biegała dookoła stołu wydziarajac sie w niebogłosy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka