Dodaj do ulubionych

Gotowe na wszystko - która kobieta najlepsza?

IP: *.alfanet24.pl 13.02.11, 21:18
Ja obstawiam Gabriell Solis. W I. sezonie była z niej niezła laska, teraz troche sie zestarzała...
Edytor zaawansowany
  • Gość: xyz IP: 93.159.143.* 13.02.11, 22:19
    Czekałam, kiedy ktoś zaloży bliźniaczy do mojego wątek;)
    U mnie:
    1.Gabby - prześliczna, zwłaszcza w pierwszych dwoch sezonach, poza tym pelna uroku, nawet jako snobka;)
    2.Bree - uroda posągowa, idealna cera i włosy, świetna gra aktorska:)
    3.Lynette - mój niedościgły ideał matki/żony/kobiety... Chciałabym być jak Lynette... I mieć męza jak Tom;) Tylko za te dzieci podziękuję;)
    4.Susan - chyba najmniej ją lubię... Jakaś taka śliska jest, nieuczciwa, chociaż słodka.
    5. Eddie - babka z charakterem, staram się ją lubić i coraz lepiej mi idzie (końcówka 3. sezonu).
    Podsumowując - stawiam na Lynette z charakteru, Soliska z wyglądu:)

• lynetta 13.02.11, 22:39
    no to po kolei:
    Lynett
    Bree
    Eddie
    Gabby
    Susan
  • znowuniedziela 14.02.11, 07:10

Kiedyś lubiłam Susan, za dowcip, za sliczność, za talent(który jakoś zdechł), teraz jej nie lubię, jej rola stała się nieciekawa, okazała się rozrzutną kobietą(co ona zrobiła z forsą za klub nocny Karla? )
    Nie lubię Gabby, rola ciekawa, ale przesłodzona i przejaskrawiona...
    Podoba mi się Bree, za upór i wygląd, za całokształt, kiedyś jej nie lubiłam za to,że była uparta i zbyt konserwatywna, ale obecnie w filmie jest ok,
    Lynett-hm..., jest nierówna, mam ambiwalentne uczucia, trochę tak, trochę nie, nie pasuje mi do kobiety interesu gromadka dzieci, każde z wpadki :/ , za to jest wzorem, jak krótko należy trzymać męża-ja się stosuję bardzo do jej metod, i działają :)
    --
    :) :) :)
    P.I.O.-moje natchnienie ;))
  • Gość: ;P IP: *.dialog.net.pl 14.02.11, 14:57
    Susan nie straciła tych pieniędzy - spłaciła długi Mike'a...

A teraz po kolei:

- Gabrielle
    - Bree
    - Lynette, Susan
    - Catherine, Edie
    - Ta nowa zapomniałam jak się zwie...
  • znowuniedziela 14.02.11, 15:18
    Skoro nie straciła, a spłaciła długi, w takim razie dlaczego się przenieśli do dzielnicy gorszej, skoro Mike zarabia, a ona miała prace? On mial przeciez tylko długi za auto i firmę, i tego wystarczyło? sądze, ze je wydała na coś ... Może na kamyki do tych paskudnych wyrobów bizuteryjnych ....
    --
    :) :) :)
    P.I.O.-moje natchnienie ;))
  • Gość: ;P IP: *.dialog.net.pl 14.02.11, 21:20
    Mike miał bardzo duże długi pożyczył nawet potem kupe kasy od Carlosa, ale Susan się dowiedziała. Spłaciła Mike'a ale nie starczyło...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka