Dodaj do ulubionych

Rodzinka.pl

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 21:01
Nie da się tego oglądać. Szkoda, ale cóż.... Gratuluję tym, którzy wytrwają chociaż do końca pierszego odcinka.
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: Rodzinka.pl IP: *.icpnet.pl 02.03.11, 21:16
      Ja załapałam się na koncówke pierwszego i własnie zaczyna się drugi.
      oczywiście jak zwykle super realna sytuacja, dwoje 35 latków, trojka dzieci, duży dom, luksusowe auto przed domem, a do tego żywią sie żywnością eko, która wiadomo ile kosztuje.
      Czyli zyją jak przecietna polska rodzina ;))) do tego mam wrazenie, ze zadne nie pracuje :)
      PORAŻKA!!!!!!!!
      • Gość: Bobek Re: Rodzinka.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 21:46
        No cóż, mnie zniechęcił dzieciak, który w środku zimy chciał jechać do szkoły na deskorolce. Wyglądało tak, jakby ktoś nie panował nad scenariuszem. Panie reżyserze, te scenki to żeście montowali na ślepo? Żenujący serial. Szkoda tylko pory nadawania, w której mogłaby pójść 'Licencja na wychowanie' mecząca się pod Faktami i Wydarzeniami o 19:00. A ja razem z nią, bo nie zawsze możemy zdążyć do domu na czas.
      • setorika Re: Rodzinka.pl 02.03.11, 23:33
        tak, realizm powala na kolana, zapomniałeś/łaś dodać jeszcze, że przy takiej rodzinie mamusia świetnie wygląda i ma nienaganny manicure ;)
        dotrwałam do drugiego odcinka, który był bardziej zabawny, konwencja ma być chyba jak w Kasia i Tomek: scenka rodzajowa- plus zabawny finał, ale jakoś tak to miernie idzie...

generalnie Kożuchowska dobra aktorka jest, szkoda, że tak zawiesiła się przy tym nalewaniu zup w Grabinie...
        --
        Blog Pisany Wstecz
      • Gość: kasiap-p Re: Rodzinka.pl IP: *.static.korbank.pl 12.01.12, 13:53
        Duży dom? przecież to szeregówka, mająca najwyżej ze 100 metrów, przeciętnie urządzona, a auto przed domem (czyli nie mają nawet garażu) jest średniej klasy, znam rodziny które mają po dwa auta z wyższej półki, mieszkają w DOMU jednorodzinnym a nie szeregowcu, mają garaże, duży teren przed i za domem (a w filmie rodzinka.pl nie ma ogródka nawet), więc z tym realizmem bym nie przesadzała, bo realizm jest, a że nie dla wszystkich - mówi się trudno, nikt nie chce oglądać biedy.
        Mimo wszystko serial dla mnie jest nie do oglądania, dlaczego? Kożuchowska niemiłosiernie się przez cały serial wydziera, wczorajszy odcinek (nie wiem który) musiałam przełączyć bo to była jedna wielka awantura. Co to za rola, żeby się tak drzeć? dlaczego matka w tym serialu jawi się jako histeryczka, niezrównoważona i wiecznie drąca twarz? okropne, huczy mi w głowie jak to oglądam i mimo że serial ogólnie jest fajny, to przez to wydzieranie się Kożuchowskiej niestety nie pooglądam... mam alergię na krzyki i awantury, trauma z dzieciństwa :)
    • imasumak Re: Rodzinka.pl 02.03.11, 22:23
      Bez przesady - gorsze gnioty się widziało ;). Nie jest to dzieło dekady, ani nawet roku, ale odprężyłam się podczas ogladania.
      --
      kliknij
      jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
      • Gość: Kia Re: Rodzinka.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 22:47
        Ej no co wy! jaja se robicie? bardzo fajny serial Karolak i kożuchowska idealni, no dzieciaki jak zwykle wstrętne, każdy w długich kłakach co mnie jak zwykle irytuje, ale ogólnie super.. Fajne jest to że wątki kończą się w tym samym odcinku a nie ciągną miesiącami. Można się pośmiać. wydaje mi się ze nawet jest lepszy od Licencji na wychowanie.
          • may-xi Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 06:46
            A mnie się podobało. Pewnie, że nie dorównuje Licencji, ale w odróżnieniu od tych wszystkich nudnych tasiemców można się przy nim wyluzować. Jest łatwy, lekki i śmieszny:)
        • dona.a Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 18:20
          Gość portalu: Kia napisał(a):

> Fajne jest to że wątki kończą się w tym samym odci
          > nku a nie ciągną miesiącami. Można się pośmiać.

Dlatego trochę przypomina mi to epilog serialu "39 i pół" czyli "Rozmowy ojca z synem", jakoś w tę stronę poszli z konwencją tego serialu, myślę, że nawet się inspirowali;), ale żaden dzieciak nie dorównuje Patrykowi (Anderszowi) i Karolak jako tatuś rockandrollowiec zdecydowanie bardziej mi się podobał:)
    • iza232 Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 09:33
      Mnie się nie podobał :( Może dlatego, że nie cierpię Kożucha i Karolaka. Ani to śmieszne ani wciągające. Zrobiony na AMERYKANSKO: umeblowanie, styl życia, gadki. Generalnie beznadzieja! Przełączyłam szybko na polszmatę 50 pierwszych randek. Bez porównania lepsze.
    • zuzanka79 Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 12:19
      Sądząc po tych dwudziestu kilku wpisach które przeczytałam , nie mam czego żałować, że przegapiałm, choć nie chciałam przegapić;)
      --
      [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/zc/ma/pvku/nHCcjO9rMaZFnEGJrA.jpg[/img]
        • iza232 Re: Rodzinka.pl 04.03.11, 09:27

> absolutnie nie rezygnuj serial jest naprawdę super! W końcu jest serial który
          > nie opowiada przez kilkadziesiąt odcinków o niespełnionej miłości, jest lekki i
          > i zabawny. Mam wrażenie ż et te wpisy powyżej napisała konkurencja:)

Taaa...Szkoda tylko, że nie dociera do ciebie zrozumienie prostego faktu: nie wszystkich zachwyca to samo co ciebie. I dlatego bredzisz o konkurencji.
            • iza232 Re: Rodzinka.pl 04.03.11, 14:08

> PO pierwsze nie bredzę tylko pisze po prostu. Po drugie mnie się spodobał seri
              > al i dlatego zachęcam dziewczynę by jednak się nie zniechęcała negatywnymi wpis
              > ami , sama obejrzała i oceniała.

Jak posądzasz zwykłych prywatnych ludzi o konkurencję to bredzisz. Dziwaczny sposób ZACHĘCANIA.
      • nioma Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 13:35
        czemu twierdzicie, ze rodzina mieszkajaca w domu i majaca dobry samochod to nie jest realne?
        wiekszosc moich znajomych ma domy, po dwa samochody itp.
        dwie osoby pracuja, zarabiaja powyzej sredniej krajowej to ich stac.
        a manicure? godzina po pracy w salonie, to tez dziwne?
        sprzata w domu pomoc albo robi sie to samemu w rekawiczkach, wtedy lakier z paznokci nie odpada.
        czy realizm to tylko zapyziala chałupka, zaniedbana matka i ojciec pijak?
        --
        ...
        bridelle
          • nioma Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 14:45
            Nie ogladam TVNowskich seriali wiec nie wiem.
            Ale taka Plebania, Ranczo, MjM - pokazuja male i skromne mieszkania.
            Ile lat Marta gniezdzila sie w mieszkaniu o malym metrazu, to samo Marysia (kuchnia z zaslonka za ktora spala tesciowa), male mieszkania sa w Barwach Szczescia. Wielki dom ma pan adwokat, ale prawnicy zawsze byli grupa, ktora swietnie zarabiala i byla ponadprzecietną.
            Lubaszenko mieszka w domu ale skromnym, wielopokoleniowym.
            Dom jest marnie urzadzany, meble stare, zadnych luksusow.

--
            ...
            bridelle
            • nioma Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 14:48
              Male mieszkanie i w normalnym standardzie ma tez matka Igora z na wspolnej (stare meble sosnowe, kineskopowu tv), ojciec Marty (mebloscianka z lat 80ych, trzy pokoje o zwyklym metrazu), matka Antosi (lepiej urzadzone ale tez male, chociaz oboje z Adamem sa prawnikami i pewnie byloby ich stac na lepsze lokum), Ziębowie mieszkają bardzo skromnie, Ziminscy, ich corka z policjantem...
              --
              ...
              bridelle
      • Gość: kkk Re: Rodzinka.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 19:03
        Gość portalu: telewizorniczka napisał(a):

> Da się oglądać, fajnie że inna formuła a nie kolejny tasiemiec.
        > Widzę że konkurencja aktywna, wyników oglądalności jednak nic już nie zmieni. j
        > est HIT i to w całym paśmie

zeby stwierdzic ze cos jest hitem nalezy poczekac z kilka tygodni kiedy serial bedzie emitowany..mysle ze akurat przy pierwszych odcinkach ludzie właczyli z ciekawosci..sztuka to utrzymac
    • Gość: ida Re: Rodzinka.pl IP: *.icpnet.pl 03.03.11, 15:21
      też mam wrażenie że konkurencja nie śpi, włączyłam przypadkiem i nie mogłam się oderwać:) bardzo przyjemny, w końcu inny niż reszta i powiedziałabym, nieco bardziej zachodnim poziomie. Dzieciaki właśnie świetne, rodzice też nieźli. W końcu coś świeżego. Będę oglądac, a reszta maruderów niech zostanie przy klanie...
      • nioma Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 15:57
        ale co interesujacego byloby w ogladaniu patologii?
        w Ranczu sa takie dziecioroby w rozpadajacej sie chałupie, w Plebanii chyba tez.
        ma byc serial propagujacy brak myslenia? plodzenie sie jak kroliki, jak sie nie ma ani gdzie mieszkac ani za co jesc?

--
        ...
        bridelle
        • kurdkowa Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 17:24
          Zero realizmu w serialu??? Dlaczego?
          Bo ktos ma fajny dom, dobre samochody i ładnie wygląda??? Ludzie, zastanówcie się nad sobą tak Was zazdrość i zawiść męczy, że jak ktos ma lepiej to już nawet serial z góry skazujecie na porażkę???Trochę dystansu do siebie proponuję i więcej luzu...ja wiem, że "najfajniej jest jak ktoś ma gorzej, jest biedniejszy i w ogóle brzydki", ale cóż TAK NIE JEST- jest wielu co mają lepiej od Was malkontentów...

Dodam, ze serialu nie zdążyłam obejrzeć, tylko napisy mi pozostały....Wróciłam po 12 h z pracy, swoim ukochanym samochodem, do swojego zarąbistego domu nad morzem, do mega przystojnego męża i wspaniałych, mądrych dzieci.....
          O i jeszcze mimo wiecznego barku czasu, mam zawsze nienaganną fryzurę i manicure bez zarzutu...
          "Mąż to taki człowiek, który być może zapomni o twoich urodzinach, czy waszych rocznicach, ale zapomni także o twoich siwych włosach i zmarszczkach" ;)
          • setorika Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 21:42
            Ojej, to nie chodzi o zawiść! luz! Ja mieszkam w małej miejscowości i po prostu żyjemy inaczej, a babki które mają takie domy, takie fryzury , manicury i zagęszczane rzęsy to faktycznie mają panie do sprzątania i pracujących mężów, ale NIE PRACUJĄ w korporacji. A najczęściej, przy trójce dzieci w ogóle nie pracują. A wiadomo jak się pracuje w korporacji... jakby miał iść jeszcze "na godzinkę" do fryzjera i "godzinkę do manicurzystki", która jak na złość nie jest obok fryzjera, to w domu byłaby ok. 21.00
            Wiarygodniej by było, gdyby mieli jedno dziecko.

Powtarzam, Kożuchowska gra bardzo fajnie, ma ten błysk w oczach, jak wtedy, gdy grała w Killerze. I na szczęście dla niej odchodzi z MJM!!!

Pozdrawiam serdecznie bez kolorowego manicuru, z dwójką dzieci, z pracą na dwóch etatach nie w korporacji, bez niani i z dużo lepszą furą niż rodzinka.pl
            ;)
            --
            Blog Pisany Wstecz
      • ywwy Re: Rodzinka.pl 03.03.11, 21:25
        Zero realizmu - ale nie chodzi o ich statut materialny!
        Ale w samych dialogach nie ma realizmu - Kożuch z przyklejonym uśmiechem, dzieciom ktoś kazał wrzeszczeć albo leżeć bez ruchu, jedynie Karolak jeszcze w miarę.

Po prostu oni nie zachowują się naturalnie, tylko tak jakby byli w tym domu na chwilę!
        W Polsce generalnie jest inna mentalność, gdyby film traktował o rodzince .USA to jeszcze byłby zjadliwy, ale TO ?Nieudane, męczy mnie.
        --
        Mała księżniczka
      • Gość: knopers Re: Rodzinka.pl IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.11, 16:32
        o matko. w takim razie niech nakręcą mądry, pełen pouczeń i waszego upragnionego REALIZMU film, ciekawe kto się na niego skusi hm ?
        film jest świetny, a realizmu jest aż nadto. dzieci się kłócą, w domu jest harmider, a nie idealni rodzice i dzieci jak w przestarzałym "M jak miłość"
        aktorzy świetnie dobrani. a ten mały.. jest świetny ! ;) jest malutki, jak ma się nie seplenić ? to tylko dodaje mu uroku. wstyd mi za was.
    • Gość: kama Re: Rodzinka.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 17:43
      Dziś oglądałam powtórkę i doszłam do wniosku, że ten z założenia sielski, dowcipny serial mógłby mnie zdolować gdybym:
      -była singielką po 30 lub tuz przed bez widoku na partnere
      -od lat nie mogłabym zajść w ciążę
      -miała fatalna sytuację finansową i takież warunki mieszkaniowe, bijącego, pijacego chłopa, dzieci w placówce wychowawczej do tego mieszkalabym z toksychnymi teściami
      -brala serio kwestię szczupłości po 3 porodach
      -inne
    • poecia1 Re: Rodzinka.pl 07.03.11, 10:19
      Rzuciłam okiem na powtórkę i tego niestety nie da się oglądać. Koszmiarnie irytująca Kożuchowska, denny humor, kompletny brak realizmu.

--
      www.ma-bimbo.com/user/parrain.php?userId=1967351

Może ktoś się zaloguje:D
      • Gość: joma24 Re: Rodzinka.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 20:59
        a mi sie podobało, serial jest przejaskrawiony, ale taka konwencja !
        poziom zycia - nie przesadzajcie, wielu z nas mieszka w domach i ma lepsze fury (tam jest Dacia !) , 3 dzieci - mam kilku znajomych z trójką, pracują i kobieta chodzi uczesna i nie w szlafroku na codzień !
        Film jest oparty chyba na francuskim serialu, mnie ta konwencja odpowiada , choć muszę przyznac ze w pierwszej chwili pomyslałam, że słabszy niż LNW a w leszym czasie puszczany ! Dla mnie Licencja lepsza, ma fajne smaczki, ale Rodzina tez fajna !
        Ja polecam :)
      • poecia1 Re: Rodzinka.pl 08.03.11, 08:45
        A i jeszcze dorzucę in minus żenujący żart ojca rodziny o kolczyku w języku. No ludzie!

--
        www.ma-bimbo.com/user/parrain.php?userId=1967351

Może ktoś się zaloguje:D
    • Gość: gośka Re: Rodzinka.pl IP: *.icpnet.pl 09.03.11, 21:00
      Czy to najmłodsze dziecko musi tak seplenić? :)
      Dodam, że płacenie dzieciom za obowiązki domowe u mojej znajomej spowodowało to, ze dzieci sie biły o odkurzacz a dywany były odkurzane 3 razy dziennie... idiotyczna metoda, nawet jak na serial "komediowy".
    • nedzioza Re: Rodzinka.pl 10.03.11, 19:50
      Kożuchowska nie pasuje do roli matki, żony i kochanki... Odstręcza pańciowatością, sztywniactwem i ASEKSUALNOŚĆ z niej bije. Scena jak Karolak ja niby chciał przelecieć była traaagiczna! Już lepsza Moni z Klanu!!!!
      --
      Maciuś, Szary, Benoit - kocham was.
      • limonka-2 Re: Rodzinka.pl 10.03.11, 22:06
        nedzioza napisała:

> Kożuchowska nie pasuje do roli matki, żony i kochanki... Odstręcza pańciowatośc
        > ią, sztywniactwem i ASEKSUALNOŚĆ z niej bije.

Bo ona to taka perfekcyjna pańcia jest, pewnie też perfekcyjna żona i perfekcyjna kochanka, brrrrrrrrr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka