• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Rodzinka.pl

• Gość: Lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 14:44
      Nie zgadzam się z tobą! Ten serial jest genialny! Gdy się go ogląda moża oderwać się od rzeczywistość, pośmiać się. Wspaniale dobrani aktorzy.
      • Gość: Koko IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.11, 20:39
        Oglądaliśmy wraz z dziewczyna kilka odcinków. Szkoda cennego czasu antenowego w którym mogliby puścić coś ciekawego a nie taki gniot. Wśród naszych znajomych panuje podobna opinia na temat tego serialu. Słabiutko :) lansik tylko w Almie, a dzieciaki niech im nasrają na głowy a i tak będą uśmiechnięci.
        Jak dla nas im szybciej to zdejmą tym lepiej.
    • Gość: 40-latek.pl IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.11, 21:20
      Super serial, można się nieźle ubawić. Najbardziej denerwujący jest średni synalek (Kuba). Jak go widzę i słucham, to mnie trafia. Na szczęście cała pozostała rodzinka.pl ... REWELACJA :))
      • Gość: lolcia556 IP: *.net.stream.pl 28.05.11, 15:02
        W tym serialu nie podoba mi się to, że prawie w każdym odcinku poruszany jest przez dzieci temat seksu, co jest już przesadą. I nie rozumiem też tego jak oni sobie przy stole mówią, że mama tak krzyczała bo właśnie robili to z ojcem.... ;/
        • 29.07.11, 21:41
          Właśnie odkryłam ten serial- mnóstwo sytuacji w której odnajduję siebie i swoich chłopaków. Czy można go gdzieś obejrzeć za free? Nie potrafię znależć....
          • 31.07.11, 21:10
            thaures napisała:

> Właśnie odkryłam ten serial- mnóstwo sytuacji w której odnajduję siebie i swoic
            > h chłopaków.

Faktycznie trochę sytuacji domowych, ale, nawiązując do odcinka z ubiegłego tygodnia, który akurat obejrzałam, to nie wydaje mi się, żeby aż tak swobodnie rozmawiano przy rodzinnym stole o seksie, lekkie przegięcie scenarzystów.
    • 02.08.11, 20:53
      przez przypadek widziałam 2 odcinki w miniony piątek i jestem zauroczona,
      bo ja lubię takie ciepłe głupotki czasem obejrzeć
      mój mąż się załamał jak zobaczył, że oglądam coś takiego ale zdarzyło mu się zaśmiać kilka razy podczas tej godziny
      i tak sobie myślę, że obejrzę całą pierwszą serię
      jestem na tak, dzieciaki boskie, Karolaka lubię i jest świetny w roli, Kożuchowska miło zaskoczyła
      --
      www.youtube.com/watch?v=t5Hn5BYbr9k
      • 02.08.11, 21:10
        ach przeczytałam pozostałe opinie :)
        ależ macie problemy, nie rozumiem jak można serial oglądać pod kątem realizmu, od tego są programy typu "Sprawa dla reportera" :)

--
        www.youtube.com/watch?v=t5Hn5BYbr9k
    • Gość: antyfan IP: *.pppoe.sistbg.net 29.09.11, 21:03
      Ten serial nie powinien być dopuszczony do nadawania w telewizji.Dlaczego???. Ponieważ ma zły wpływ na wychowanie dzieci i zły przykład dawania wzoru dla innych dzieci i nastolatków :/
      • Gość: jamjam IP: 109.95.200.* 02.10.11, 22:12
        Gość portalu: antyfan napisał(a):

> Ten serial nie powinien być dopuszczony do nadawania w telewizji.Dlaczego???.
        > Ponieważ ma zły wpływ na wychowanie dzieci i zły przykład dawania wzoru dla inn
        > ych dzieci i nastolatków :/

MójBoooże!

A gdzie ty widzisz w serialu "zły przykład dawania wzoru dla innych dzieci i nastolatków" ?
    • 30.09.11, 14:18
      Ja również uważam, że serial jest dobry! Fajny humor, aktorzy tez dobrzy a te dzieciaki to rewelacja. Lekko i zabawnie.
      --
      Maszyny leśne w akcji! blog.faofar.pl/
    • Gość: marajka IP: *.aster.pl 01.10.11, 23:25
      Byłam uprzedzona, jak to do polskich seriali, ale jest dobry. Brak realizmu? To oglądajcie filmy dokumentalne... Nie ma braku realizmu ani jeśli chodzi o status materialny (mają dom, nie willę na Rublowce, nie latają na dywanach), ani o dialogi, które z samej definicji nie są całkiem realistyczne - wyobraźcie sobie, że ktoś nagrywa wasze domowe rozmowy, nadają się do seriali?

Rozumiem, że chcielibyście serialu, w którym umęczona matka wraca z pracy do dwupokojowego mieszkanka, a następne 20 minut lepi pierogi przepytując dziecko z tabliczki mnożenia? No realizm jak w mordę strzelił. Do niektórych nie dotrze, że seriale to nie ma być realizm, bo nikt by tego nie oglądał? A już seriale komediowe z założenia nie mogą być realistyczne, bo mają być śmieszne, nie ma w nich chorób, bezrobocia, poważnych kłopotów.
      • Gość: rose&aline IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 15:58
        OMgosh! Od początku:
        Kiedy zaczęli go emitować, stwierdziłam, że nie warto. Ale, przez fakt, że (już kawał czasu temu) akurat w środę nie było w TV nic lepszego, zostawiłam włączony TV na tvp2 i poszłam do kuchni. Heh, nie minęła minuta a siedziałam przed TV z oczami wlepionymi w ekran wraz z całą rodziną:)
        Co do aktorów to... 1. Karolak wg mnie jest niezastąpiony w tym serialu. Nikt nie byłby w stanie zagrać lepiej, naprawdę. 2. oglądam każdy odc. MjM ale uważam że Kożuchowska tam się już dosłownie wypaliła. Natomiast w rodzince.pl jest po prostu BOOSKA! ten serial ją odmłodził (nie żeby była stara...:)) 3. Synowie są też niczego sobie. Serialowy Tomek bardzo przypomina mi mojego znajomego. Kuba troszkę mnie denerwuje, ale mimo wszytsko go lubię. Kacperka uważam za po prostu słitaśśnego chłopczykaxDD Uwielbiam ich wszystkich.
        Mówicie że nie ma tam realizmu... No cóż tu też się nie zgodzę. Ludzie, rozejrzyjcie się. Czy świat jest usłany tylko starymi ruderami z ojcami pijakami i matkami kurami domowymi? Nie! Tu jest pokazana jedna z nowoczesnych bogatszych rodzin, ale to tylko serial!
        Poruszane problemy, chociażby seksu czy innych takich, przez małe dzieci, to chyba też w XXI wieku nie taka nowość!
        Ogólnie serial BOOOOOSKI nic dodać nic ująć.
        Pozdrawiam tych, co mają choć trochę poczucia humoru i potrafią obserwować dzisiejszy świat.
        • Gość: rose&aline IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 16:06
          ah i zapomniałam! pierwsze odcinki były średnie, rzeczywiście, ale serial się rozkręcił, jest godny polecenia. Mam nadzieję, że przekonają się ci, których do tejpory nie zauroczył. :D
        • Gość: jamjam IP: 109.95.200.* 07.10.11, 11:06
          2. oglądam każdy odc. MjM ale uważam
          > że Kożuchowska tam się już dosłownie wypaliła. Natomiast w rodzince.pl jest po
          > prostu BOOSKA! ten serial ją odmłodził (nie żeby była stara...:))

W Mjm z winy scenarzystów postać grana przez Kożuchowską była papierowa, bez prawdy, bez życia, w "Rodzince" jej postać zostala świetnie zarysowana, ma charakter i jest nareszcie prawdziwa! To oczywiscie róznież zasługa świetnej gry Kożuchowskiej.
          • 07.10.11, 13:26
            Kożuchowskiej - koniec z MjM;)
            w rodzince jest naprawdę fajna,nawet jak przewraca oczami;)
            Karolak w okularach - super
            oglądam regularnie
            • Gość: rosa&line IP: *.dynamic.chello.pl 10.10.11, 17:03
              No nareszcie ludzie jakieś pozytywne komentarze! Tak trzymać, bo serial jest tego wart!:)
              • Gość: rose&aline IP: *.dynamic.chello.pl 10.10.11, 17:04
                No nareszcie ludzie jakieś pozytywne komentarze! Tak trzymać, bo serial jest tego wart!:):)
                • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 13.10.11, 20:44
                  Hej . moze ktoś się orientuje gdzie można kupić szlafrok, który miala w ostatnim odcinku Kożuchowska- czarny w złote łańcuszki? dziękuję za odpowiedź
      • 13.10.11, 21:18
        Gość portalu: marajka napisał(a):

> Do niektórych nie dotrze,
        > że seriale to nie ma być realizm, bo nikt by tego nie oglądał? A już seriale ko
        > mediowe z założenia nie mogą być realistyczne, bo mają być śmieszne, nie ma w n
        > ich chorób, bezrobocia, poważnych kłopotów.

Masz rację, tego nie dałoby się oglądać;) Nie wiem czy się skuszę, boi nie przepadam za Kożuchowską i nie mogę się przełamać;) Przeczytałam w sieci info, że na wiosnę w miejsce Rodzinki wejdzie nowy serial o podobnej tematyce z Kingą Preiss i Braciakiem, chyba bardziej przypadnie mi do gustu:)
        • 16.10.11, 10:47
          Ten serial jest strasznie krytykowany na forach ale mam wrażenie, że przez osoby straszliwie konserwatywne, ktore nawet nie zdają sobie z tego sprawy;)
          Serial jest lekko głupawy ale czyz nie tak wygląda codzienne życie w przeciętnej rodzince, nawet polskiej??Nie podoba mi sie, ze oni maja własny dom bo to chyba przeciez nie jest standard nawet u młodych polskich malzeństw??To moze nieco razic...ale poza tym rozmowy z dziecmi bardzo na czasie- nawet edukacyjne moznaby rzec, zwłaszcza np. dotyczace homoseksualizmu...
          Ta kolezanka mamuśki tez bardzo na czasie- przeciez teraz mnóstwo jest takich kobiet singielek ale za to w pracy zaradnych.
          Z lekka moze rzuca się w oczy, ze to kopia zachodniego serialu ale na Boga- jestesmy w Europie! Ilez mozna pokazywac rodzin, w ktorych ojciec wala się po pracy na wersalce i czeka az mu żona talerz poda i skarpety wypierze??...A rozmowy z dziecmi ograniczją się do sztorcowania ich...Moze to by było po polsku?? :(
          • 16.10.11, 10:50
            ....A ostatnio babcia ze swoim "skajpajem" chyba niezła była?...:) :)
            Kozuchowska niezle sie wkurzyła... choc prawde mówiac chyba nie do konca słusznie- np. moi rodzice nawet nie umieją włączyc komputera :)
          • 16.10.11, 11:13
            myszka1969 napisała:

> Ilez mozna pokazywac rodzin, w ktorych ojciec wala się po prac
            > y na wersalce i czeka az mu żona talerz poda i skarpety wypierze??...A rozmowy
            > z dziecmi ograniczją się do sztorcowania ich...Moze to by było po polsku?? :(

To też jest jakiś dziwny, rozdmuchany stereotyp, ja osobiście nie znam takich małżeństw, bo to chyba dotyczy wymierającego, jeśli tak można powiedzieć, pokolenia. Teraz to już prędzej tę zupę mąż podaje;) Takich małżeństw akurat trochę znam;)
            • Gość: xy IP: 178.73.49.* 20.10.11, 20:11
              Mam ogromną prośbe-szukam takiej koszuli jaka nosił Karolak - niebieska w kratę - ktos wie jaka to marka?
          • 21.10.11, 10:43
            co Was dziwi tak, ze maja dom na kredyt?
            przeciez nie maja po 20 lat, ona dyrektorka w firmie, on jakis projektant, wolny strzelec
            mają jednego prawie dorosłego syna

to nie "mlodziutkie małzenstwo"

ja znam wiele takich malzenstw z mieszkaniami, domami na kredyt
            nie kazdy mieszka kątem u mamy, czy w 6 osob w kawalerce. naprawde. Tak, tu w PL;P
            --
            -*-
            Korek
            www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
            • 21.10.11, 11:00
              Ja się zastnawiam w jakim oni są wieku...a syn- bez przesady- chyba daleko mu do dorołosci?;)

No może to wszystko szybko się zmienia odnosnie mieszkania ale jak na własny dom to oni jednak mi wyglądaja bardzo młodo:)...u nas nie ma chyba zawyczaju budowania się... a moja kolezanka z mężem i dzieckiem jeszcze po 30stce mieszkała u ojca...Fakt, to juz było z 10 lat temu.
              • 21.10.11, 13:05
                ogladam,
                ciagle mam wrazenie jakbym slyszala siebie i mojego syna, jakbym widziala nasze akcje domowe. normalnie kalka.
                serial jest cholernie realistyczny.
                co do mieszkan: wiekszosc moich znajomych (srednia wieku 30-40) ma domy, wlasciwie to chyba tylko my jedni mieszkamy w kamienicy. Bo jak sie teraz zastanowilam to NIKT z moich znajomych (majacych dzieci) nie mieszka w bloku. Wszyscy wyniesli sie za miasto.
                • 22.10.11, 10:15
                  Czyli to scenki z naszej rzeczywistości?...(pytam bo ja nie mam rodziny)
                  To chyba fajnie, że to rowniez serial o nas?:)
                  • 22.10.11, 11:40
                    Moim zdaniem tak. Jak w kazdym odcinku widze cos z naszego domu i rodziny. Niektore rozmowy sa zywcem wziete od nas :) Mam syna w wieku nastarszego Boskich: dokladnie taki sam.

--
                    ...
                    bridelle
                    • 24.10.11, 16:38
                      ja tez widze duzo podobienstw
                      oczywiscie czasem sa to sytuacje przerysowane, za mocne, ale ja tez czasem mam wrazenie ze kręcili to u nas;) na szczescie czasem:D
                      --
                      -*-
                      Korek
                • Gość: Sonia IP: *.aster.pl 29.10.11, 11:28
                  Zrobiłam jeszcze jedno podejście, nie rozumiem zachwytów, jakieś takie męczące no i ta Kożuchowska:/
                • Gość: Serialowy_krokodyl IP: *.centertel.pl 02.11.11, 15:53
                  Moi drodzy pytanie teraz lecą w telewizji nowe odcinki Rodzinki.pl tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=23555757454&name=Rodzinkapl ??? b o już się zakręciłem i sam nie wiem

fan serialów i cienkich skarpet:D
                • Gość: KaWa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.11, 00:53
                  Ja co prawda nie mam jeszcze swojej rodziny ale widzę dużo podobieństw z serialu do tego co wyrabialiśmy z bratem gdy byliśmy młodsi. Niektóre zachowania chłopakow czy rodziców to jak żywcem wyjęte z mojego domu.
              • 24.10.11, 16:36
                myszka1969 napisała:

> Ja się zastnawiam w jakim oni są wieku...a syn- bez przesady- chyba daleko mu d
                > o dorołosci?;)
                >
                ON MA 14 CZY 15 lat

> No może to wszystko szybko się zmienia odnosnie mieszkania ale jak na własny d
                > om to oni jednak mi wyglądaja bardzo młodo:)

ja znam mnostwo ludzi, ktorzy mają na kredy spore domy w okolicach 30-tki

...u nas nie ma chyba zawyczaju bud
                > owania się

jak to nie ma? pierwsze slyszę

--
                -*-
                Korek
              • 25.10.11, 12:04
                a może mają dobrze płatną pracę i mają super kredyt
          • 03.11.11, 11:54
            No ale z tego co czasem widzę, to Karolak sie właśnie po domu wala i mimo, ze pracuje w domu, to z obiadem czeka na panią małżonkę, żeby ugotowała i podała.
    • 24.10.11, 10:48
      rodzinka.pl is good
    • Gość: fan IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.11, 10:20
      Ja uwielbiam ten serial nie oglądałam pierwszego sezonu i żałuje. W odróżnieniu od innych tego typu seriali nie jest przecukrzony pokazuje naturalne zachowania dzieci i rodziców. Ale nie wszyscy widać się znają.
      • Gość: Aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 16:48
        Ja lubię ten serial- dla mnie najlepszy jest Karolak, Kożuchowskiej nie lubię, ale to chyba przez zazdrość, bo jest w moim wieku, a wygląda super... Mam dwóch synów i też widzę podobieństwo. Wprawdzie niektóre sytuacje są przerysowane i gdyby moje dziecko podobnie by się zachowało, to nie reagowałabym tak spokojnie jak w filmie, ale widzę duużo wspólnego.
        Dla mnie to taki Tomek i Kasia z rodziną- a tamten serial uwielbiałam.
        • 03.11.11, 11:36
          Wczorajszy odcinek o pogrzebie i wyczynach dzieciaków nad trumną był super ;)
          ...i przemyślenia rodziców nad trumną o edukacji dzieci w duchu zrozumienia zjawiska śmierci też :)
          • Gość: ktoś IP: *.icpnet.pl 03.11.11, 20:41
            Dla mnie najlepsza scena to obcałowanie i wytarmoszenie przez wszelkiej maści ciotki:) I słynne teksty w stylu "Kiedy ostatnio cię widziałam, byłeś taaaki malutki":)
    • 03.11.11, 17:18
      Poryczałam się ze śmiechu przy wczorajszej scence, gdy Natalia się oburzała, że Ludwik nie chce koło niej leżeć w grobie:D
      --
      Zadzwoń do mamy!
      • 04.11.11, 06:56
        No w sumie to Natalia w swoim oburzeniu miała świętą rację.

A chłopakom szczerze współczułam kontaktu z ciotkami, wujami etc. :) :) :)
    • 07.11.11, 22:08
      Trafiłam na scenę w której dwaj młodsi chłopcy oszukują ojca że umyli zęby przed snem. A następnie dla uwiarygodnienia swojego kłamstwa napstrykali pasty do zębów na lustro łazienkowe a na zakończenie jeden z nich rozmazał jeszcze tę pastę paluchami. Jakby to zrobiły moje dzieci, ściągnęłabym jej z wyra o północy żeby to czyściły.
      Następna scena: każdy opowiada jakie marzenia mu się spełniły. Matka chwali się, że jej sie spełniły wszystkie, bo ma fajnego męża, trzech synów i przyjaciółkę. Reakcja synków: bekają na cały głos przy stole. Czy naprawdę to może śmieszyć? Bo dla mnie to dno, muł i wodorosty.
      • 07.11.11, 22:50
        mabingo napisał:

> Następna scena: każdy opowiada jakie marzenia mu się spełniły. Matka chwali się
        > , że jej sie spełniły wszystkie, bo ma fajnego męża, trzech synów i przyjaciółk
        > ę. Reakcja synków: bekają na cały głos przy stole. Czy naprawdę to może śmieszy
        > ć? Bo dla mnie to dno, muł i wodorosty.

Zaraz ktoś napisze, że u niej w domu właśnie tak jest , jak to już się wcześniej w tym wątku zdarzało, kilka razy przełączyłam losowo na kilka minut, dla mnie to nie do oglądania.
        • 08.11.11, 08:52
          bo tak jest.
          mlody czlowiek jest wrazliwy na poziomie pantofelka, nie robia na nim wrazenia przemyslenia starych nt zycia, przemijania itd. Malolaty maja tow d...pie. To mija, jak dorastaja ale w wieku nastoletnim tak juz jest.
          Balagan w lazience?
          Jak wchodze do lazienki po kapieli mojego syna to mam wrazenie, ze bomba walnela: wszedzie woda, reczniki pyrgniete w kat, gabka niewycisnieta, szampon na dnie wanny, ciuchy skotlowane na polce.... Standard.
          A pasta do zebow na lustrze? To juz jest oczywista oczywistosc, tak samo jak oszukiwanie, ze sie umylo.
          Trzeba to przeczekac, walka nic nei daje, czlowiek sie tylko wkurza.
          --
          ...
          bridelle
          • 08.11.11, 08:55
            i czego narzekasz ?
        • 08.11.11, 08:54
          dla mnie rodzinka.pl is coool :>
      • 08.11.11, 09:29
        mabingo napisał:

> Matka chwali się
        > , że jej sie spełniły wszystkie, bo ma fajnego męża, trzech synów i przyjaciółk
        > ę. Reakcja synków: bekają na cały głos przy stole. Czy naprawdę to może śmieszy
        > ć? Bo dla mnie to dno, muł i wodorosty.

Rany, a jak by Ci się podobało - jakby ze łzami w oczach ucałowali jej dłonie i wyszeptali "a my mateczko jesteśmy szczęśliwi i codziennie dziękujemy Bogu że mamy tak cudowną matkę" ??? To by było prawdziwe, realistyczne ? Właśnie ta scenka była świetna, doskonale pokazała nastawienie nastolatków do takich "starczych przemyśleń" :)
        W ogóle serial jest zabawny, nie śledzę go jakoś pilnie, ale jak na niego trafię, to z przyjemnością poświęcam kilkanaście minut na jego obejrzenie.
        • 08.11.11, 09:32
          Jak sie ma lat 12-17 to sie mysli, ze ludzie nie dozywaja 30stki, bo przeciez az tyle nie da sie zyc.
          Jak sie ma tyle lat to sie nie okazuje emocji (obciach mega), udaje sie, ze jest sie cool itp.
          Starzy tylko truja i smędzą, ma sie ich dosc a przydaja sie wtedy kiedy potrzebna kasa, czyste skarpetki i obiad.
          To nie dlatego, ze nastolatkowie sa wredni, podli i wyzbyci uczuc, to dlatego, ze sa nastolatkami. Trzeba sie do tego przyzwyczaic i przeczekac.

--
          ...
          bridelle
        • 09.11.11, 13:33
          default napisała:

Rany, a jak by Ci się podobało - jakby ze łzami w oczach ucałowali jej dłonie i
          > wyszeptali "a my mateczko jesteśmy szczęśliwi i codziennie dziękujemy Bogu że
          > mamy tak cudowną matkę" ??? To by było prawdziwe, realistyczne ?

Nie. To byłaby mało realistyczna skrajność w drugą stronę. Najlepiej jakby się po prostu przymknęli skoro nie potrafią się publicznie zachować. Myślisz, że jak się zachowują w miejscu publicznym np. w restauracji, w teatrze skoro nikt ich tego nie nauczy w domu.

• 10.11.11, 01:15
            no faktycznie, tylko wtedy do nie byłby serial komediowy tylko reportaz o statystycznej polskiej rodzinie
            pasjonujący zreszta:D
            --
            -*-
            Korek
          • 10.11.11, 01:22
            ha!
            akurat mnie scena z bekaniem przy stole gdy mowili o marzeniach nie smieszyla, ale mojego 9 latka bardzooo

i czesto ogladamy to rodzinnie i zauwazylam ze czesto smiejemy sie, kazde z nas, z czego innego

mnie np rozwalają napady natalii, znam wiele kobiet ktore są tak napompowane stresem, zabieganiem i spelnianiem sie w roli super mamy, ze czasem wystarczy drobiazg aby wybuchły ni z gruszki ni z pietruszki- patrz skajpaj;)

i ich rozmowy "o zyciu" i sepleniący kacperek

--
            -*-
            Korek
        • 10.11.11, 01:14
          ja nie wiem, ze niektorzy nadal nie potrafią zakumać, że serial jest P R Z E R Y S O W A N Y

i jak ktos mowi, ze u niego czasem jest podobnie, nie oznacza, że wszystko żywcem identyczne

ja widze wiele sytuacji z mojego domu, przerysowanych, przejaskrawionych, ale o podobnym schemacie

przeciez wiadomo ze nikt o zdrowych zmysłach nie kopie piłki do pralki itd.
          --
          -*-
          Korek
          • Gość: Ala IP: *.centertel.pl 10.11.11, 13:07
            Trochę dystansu do tych seriali zawsze się przyda, nie przyżywajcie tak!
            Ja czekam na ten odcinek: tv.wp.pl/name,Rodzinkapl,prid,23556798306,opis.html, bo zapowiada się ciekawie :)
            • Gość: Ala IP: *.centertel.pl 10.11.11, 13:11
              tv.wp.pl/name,Rodzinkapl,prid,23556798306,opis.html chodzilo mi oczywiście o odcinek na temat Halloween :)
              • 12.11.11, 14:32
                Super, bardzo lubię, da się oglądać! i jak najwięcej takich edukacyjnych filmików:-)
                • 12.11.11, 15:12
                  "Matka chwali się, że jej sie spełniły wszystkie, bo ma fajnego męża, trzech synów i przyjaciółkę. Reakcja synków: bekają na cały głos przy stole. Czy naprawdę to może śmieszyć? Bo dla mnie to dno, muł i wodorosty."
                  A mnie zastanawia dlaczego przeciwnicy Rodzinki.pl nie zauwazają, że ich dzieci często tak sie zachowują.Film jest lekko głupawy ale nawet w tej głupawej konwencji rozmowy rodzicow z dziećmi czesto są bardzo pouczające- jesli przeciwnikom rodzinki chodzi o to, że film nie ma walorów edukacyjnych czy psuje ich dzieci...
                  Zauważam tez, że w tym domu bardzo duzo się z dziećmi rozmawia a nie tylko dba o to, by trzymały widelec jak nalezy.
                  • 12.11.11, 15:14
                    "mnie np rozwalają napady natalii, znam wiele kobiet ktore są tak napompowane stresem, zabieganiem i spelnianiem sie w roli super mamy, ze czasem wystarczy drobiazg aby wybuchły ni z gruszki ni z pietruszki- patrz skajpaj "

O tak :)...albo jak Natalia wybuchła bo jak rozmawiała przez tel z przyjaciółką a wszyscy wokoł zawracali jej głowe a to obiadem a to lekcjami a to czyms tam...
                    • 12.11.11, 15:16
                      "ja widze wiele sytuacji z mojego domu, przerysowanych, przejaskrawionych, ale o podobnym schemacie
                      przeciez wiadomo ze nikt o zdrowych zmysłach nie kopie piłki do pralki itd.
                      -- "
                      Wcale nie tak bardzo przerysowanych bo są przeciez rodziny w których pociecha wrzuca chomika do pralki i nikt nawet tego nie zauważa...
                      • Gość: kizia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 15:44
                        Dlaczego przerysowane , uważam ze wkopywanie piłki do okna pralki jest zupełnie normalne....tak samo jak bekanie ....zauważcie że te dzieciaki są bardzo inteligentne ....ciekawe dlaczego ?
                      • 13.11.11, 20:03
                        wole o takich rodzinach z chomikami nie myslec, nie psuj mi wieczoru;)

poza tymjest zarzut ze tam ciagle grają i ogladają tv- jawidze bardziej tak powszechną walkę o to by oni jednak tak wiele nie grali,natomiast trudno zeby pokazywalipełen schemat dnia

pokazują tomomenty gdy bedzie najciekawiej, wieczor, poranny pospiech itd

i nie wiem czemu niektorzy uwazają zekozuchowska jest tam wyfiokowana

fakt, nie łapię czemu chodzi w drewniakach na szpilce, ale ubrana jest normalnie
                        po domu czesto w stroju wygodnym- naprawdę nie kazdy po domu chodzi w poplamionym dresie;)
                        --
                        -*-
                        Korek
                  • 13.11.11, 15:20
                    myszka1969 napisała:

> A mnie zastanawia dlaczego przeciwnicy Rodzinki.pl nie zauwazają, że ich dzieci
                    > często tak sie zachowują.

Do mnie pijesz? Więc jako przeciwnik rodzinki pl. oświadczam że moje własne rodzone dzieci myją zęby codziennie wieczorem i nie przyjdzie im do głowy zaświnić lustra w łazience. Nie kopią też piłki w mieszkaniu i nie bekają przy jedzeniu ani nie całują mnie po rękach. I uważam je o dziwo za całkiem normalne dzieci! Powiem więcej - wszystkie znajome mi dzieci albo moich znajomych zachowują się podobnie. Twoje nie?

> Zauważam tez, że w tym domu bardzo duzo się z dziećmi rozmawia

Miałaś na myśli - wrzeszczy się do dzieci i do siebie nawzajem. Darcie japy matki boskiej jest.... boskie wprost. Aż przeszywa mózg na wylot.
                    • 13.11.11, 20:09
                      czasem do siebie krzycza, czasem ze soba rozmawiaja,

natomiast jest to serial komediowy, wiec trudno zeby pokazywali neutralne pogadanki
                      tak wiec kazda pozorna pogadanka konczy sie jak sie konczy

bo to nie program edukacyjny i nie statystyczna polska rodzina

ferdek kiepski tez nie byl jak kazdy statystyczny Polak, ale chyba kazdy średnio rozgarniety wiedzial, ze to pastiz pewnej grupy spolecznej, co nie oznacza automatycznie ze kazdy taki jest

zrozum,ludzie są rozni- ja znam dzieci,ktore sa grzene i spokojne,ale znam tez dzieci jak od płóga oderwane, znam tez dzieci tak zakrecone, szalone ze mi sie w glowie nie miesci

tak jak nie kazdamoja kolezanka pracuje do 16,po czym robi obiad, a wieoczry spedza czytając dzieciom bajki i jest oazą spokoju

--
                      -*-
                      Korek
    • Gość: 2011 IP: 194.42.110.* 26.11.11, 14:48
      wvtym serialu pokazuja jaj dzieciaki rzadza a starzy nic niemaja do powiedzenia a pozniej w wiadomosciach beda pokazywac jak dzieci zadza rodzicami zero wychowania
      • 26.11.11, 16:10
        Dlaczego rządzą??...Ja tam widzę, że rodzice mają posłuch...
    • 26.11.11, 17:18
      Ostatnio włączyłem i byłem zdzwiiony, że Hanka dalej żyje... Oszukano mnie!

---

Optymalizacja ZUS
      namioty handlowe
      krakow.lento.pl/
      wroclaw.lento.pl/
      • 26.11.11, 17:46
        No w takiej postaci to chyba jednak nie bardzo ;)
      • 26.11.11, 21:01
        mariuszjom napisał:

> Ostatnio włączyłem i byłem zdzwiiony, że Hanka dalej żyje... Oszukano mnie!

Tak! I to pod zmienionym nazwiskiem!

• 30.11.11, 20:29
          A ja uważam, ze to super serial:) I szkoda, że odchinki są tylko raz w tygodniu. Oprócz tego, że jest śmieszny to podoba mi się atmosfera. Taka fajna, rodzinna:) Coś w tym jest miłego.
    • Gość: iwona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.11, 14:14
      uwielbiam ten serial. Każdy lubi co innego.... więc krytykę zachowajcie dla siebie...
      • 05.12.11, 19:42
        Gość portalu: iwona napisał(a):

> uwielbiam ten serial. Każdy lubi co innego.... więc krytykę zachowajcie dla sie
        > bie...

A dlaczego? Dlatego że ty uwielbiasz ten serial to krytykę mamy zachować dla siebie? To jest moja droga forum publiczne i każdy pisze co chce. Parafrazując twój post mogłabym napisać: "Nie cierpię tego serialu. Każdy lubi co innego więc zachwyty i uwielbienia zachowajcie dla siebie". Zadowolona?
        • 17.10.12, 13:06
          Brawo. Ten film promuje homoseksualizm i jest następnym krokiem pewnych elit do rozwalania rodziny. W jednym z odcinku "mamusia i tatuś" tłumaczą przy stole dziatwie co to takiego "normalna rodzina". Najpierw mówi "tatuś - Karolak (nie cierpię tego buca), że normalna rodzina to taka tradycyjna rodzina, czyli tatuś, mamusia i dziecko. Dziecko zadaje pytanie jaka jest więc nienormalna rodzina. Tatuś odpowiada że, nietradycyjna rodzina ( nie mówi już nienormalna) to taka gdzie jest ... wtrąca się mamusia i tłumaczy dalej, że to taka rodzina, w której jest dwóch tatusiów i dziecko. Konkluzja jest taka, że ta "nietradycyjna " rodzina w sumie też jest normalna. Tak wyjaśnie dzieciom "mamusia" (Kożuchowska - Boska?). Może jestem zbyt radykalny, ale powiedziałem swojej żonie, że jak będzie oglądała ten serial to wyrzucę telewizor przez okno. Niektórzy ludzie rechoczą podczas tego filmu, niektórzy nawet opluwając kawą telewizor ze śmiechu (jak czytałem gdzieś na forum). Ja nie tylko nie mogę tego oglądać , ale nawet słuchać się nie daje, taki bełkot.
    • Gość: nikka IP: *.kielce.hypnet.pl 05.12.11, 18:27
      i mamusia, mówiąca do nich "...przegiąłeś pałę". Luzik na całego. Znam podobną rodzinkę, nie raziło ich, że syn mówił do mojego dziecka (wtedy szescioletniego)- " wypad z gry, debilu!" i byli zdziwieni, że mój nie chciał się z tamtym bawić. Ja zresztą też;-)
      • Gość: es IP: *.centertel.pl 19.01.12, 11:21
        wczoraj (to chyba jakieś powtórki) taka łopatologiczna propaganda o gejach i rodzinach z dwoma tatusiami bądź dwiema mamusiami, że aż głowa bolała...
        • 17.10.12, 11:24
          Gość portalu: es napisał(a):

Hokoseksualizm w filmie rodzinka.pl Przynajmniej dwukrotnie słyszałem jak w tym progejowskim filmie dziecko krzyczy do mamy "jak dorosnę, bendę gejem". Dlaczego scenarzysta wkłada w usta dzieciaka takie słowa? Dlaczego nie mógł po prostu powiedzieć "jak dorosnę zostanę kawalerem"??? Precz z tym gó...anym filmem.
          • 17.10.12, 12:01
            "jak dorosnę, bendę gejem". Dlacze
            > go scenarzysta wkłada w usta dzieciaka takie słowa? Dlaczego nie mógł po prostu
            > powiedzieć "jak dorosnę zostanę kawalerem"?

Eee,, może dlatego, ze gej to co innego niż kawaler?

Odnośnie bekania przy stole: w domu ludzi pozwalaj sobie na więcej. Wam tez zdarza się (zakładam) chodzić nieumalowanymi i w dresach.
            Dzieci tez pozwalają sobie na więcej :p
            I, nie , nie sadze, że będą tez bekać w restauracji.
            --
            Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
            • 17.10.12, 15:19
              niepropagandzie< ty jakis nienormalny jestes. slyszales kiedys slowo tolerancja? nie? to sprawdz sobie w slowniku co to znaczy, latwiej Ci bedzie zrozumiec pewne rzeczy.
              gdybys byl ciut, tylko ciut inteligentny to bys wiedzial, ze ludzie sa rozni: czarni, biali, homo, hetero...
              To jest normalne i naturalne, rozmowy z dziecmi na ten temat powoduja, ze dzieci nie dziwia sie kiedy ktos jest iiny niz one: niepelnosprawny, z dwiema mamusiami, rudy czy czarny. Swiat jest roznorodny. Tylko zacofany kretyn moze uwazac, ze INNY znaczy gorszy.
              Ni eogladaj, i tak nic tumanie nie zrozumiesz.--
              ...
              bridelle
      • 17.10.12, 15:20
        wow, dziwne, ze nie chciałes sie bawic
        --
        ...
        bridelle
    • 01.11.12, 19:41
      Nka w prowadziła do kolekcji seriali prapremiery odcinków Rodzinki - można ogladać przed emisją w telewizji.
    • 14.11.12, 19:16
      ja widziałam kilka odcinków, ale niektóre sytuacje tam przedstawione mnie rozbawiły :) poza tym taki serial ma właśnie skupić widza na humorze, relacjach między domownikami a nie na tym czy ktoś jeździ w zimę na deskorolce
      • 30.11.12, 21:14
        czemu te dzieci sa wylacznie zainteresowane kasa? jedyne o czym potrafia wkolko rozmawiac to jak wyciagnac z rodzicow jak najwiecej pieniedzy? zalosne...
        • 01.12.12, 20:22
          Rodzice to nakręcają, płacąc im za obowiązki
          --
          Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
    • 26.12.12, 12:07
      Ja tam uwielbiam rodzinka.pl, fajny serial, zawsze mam niezły ubaw :D
      --
      Kultowa bajka, wszystkie odcinki dostępne na:Krecik
      • 30.12.12, 13:41
        Ja też
        • 30.12.12, 16:36
          Zastanawiam się co takie seriale wnoszą do naszego życia? Kolejny gniot mający mało wspólnego z rzeczywistością.
          Jak taki serial ma rozwijać nas intelektualnie, rozwijać naszą wyobraźnię, animować kreatywnie i prowokować do zainteresowania Filmem, Kinem, przez duże "F" i duże "K"
          Poważne problemy są "spłaszczone" albo pomijane. Wątkom towarzyszy notoryczny infantylizm i eufemizm.
          Obsada aktorska i "gra" bez komentarza
          Zdecydowane "Nie" dla tej "bańki mydlanej". Piekielnia płytka rozrywka dla mało wymagającej publiki.
          • 30.12.12, 23:33
            ten-tele-program napisał(a):

> Zastanawiam się co takie seriale wnoszą do naszego życia? Kolejny gniot mający
            > mało wspólnego z rzeczywistością.
            > Jak taki serial ma rozwijać nas intelektualnie, rozwijać naszą wyobraźnię, anim
            > ować kreatywnie i prowokować do zainteresowania Filmem, Kinem, przez duże "F" i
            > duże "K"
            > Poważne problemy są "spłaszczone" albo pomijane. Wątkom towarzyszy notoryczny i
            > nfantylizm i eufemizm.
            > Obsada aktorska i "gra" bez komentarza
            > Zdecydowane "Nie" dla tej "bańki mydlanej". Piekielnia płytka rozrywka dla mał
            > o wymagającej publiki.

Ten serial nie ma nas rozwijać intelektualnie, on ma nas rozbawiać.

--
            Michael Bublé - "Lost"
          • 28.01.13, 12:11
            Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością????
            Każdy odcinek oglądam z mężem i dzieciakami (2 synów) z rozdziawiona gębą :))) szukam w domu podsłuchu, ukrytych kamer, permanentna inwigilacja :))) to jest nasze życie, nasze teksty i nasze problemy :)

Kurde, jak juz ktoś napisał, w Pl nie tylko bieda i klita w bloku na spółkę z teściami.
            • 28.01.13, 14:04
              > Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością????
              > Każdy odcinek oglądam z mężem i dzieciakami (2 synów) z rozdziawiona gębą :)))
              > szukam w domu podsłuchu, ukrytych kamer, permanentna inwigilacja :))) to jest n
              > asze życie, nasze teksty i nasze problemy :)

Hehe...mam dokladnie tak samo :-)
              Poza tym jak sie komus ne podoba i chce siebie i dzieci ukulturalniac - do muzeum niech zaprowadzi albo innej filharmonii.

--
              Ciężko jest żyć lekko ...
            • 29.01.13, 15:52
              mariposa.traicionera napisała:

> Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością????
              > Każdy odcinek oglądam z mężem i dzieciakami (2 synów) z rozdziawiona gębą :)))
              > szukam w domu podsłuchu, ukrytych kamer, permanentna inwigilacja :))) to jest n
              > asze życie, nasze teksty i nasze problemy :)

no co ty?
              dzieciaki tez tak cię traktują???
              gratuluję.
              >
              > Kurde, jak juz ktoś napisał, w Pl nie tylko bieda i klita w bloku na spółkę z t
              > eściami.

Jesssu nieeee?
              niemozliwe!!!!

--
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpc1cmjze3.png[/img][/url]
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpasc15nfm.png[/img][/url]
              • 29.01.13, 16:55
                > no co ty?
                > dzieciaki tez tak cię traktują???
                > gratuluję.

No coz...bywaja tez tacy - grzeczni, mili, uczynni za dzieciecia, rodzicom zlego slowa nie powiedza, a na starosc oddaja ich do przytulku...
                Samo zycie.
                --
                • 29.01.13, 18:39
                  O to to właśnie.
                  Ja tam widzę jak najbardziej miłość do rodziców, swobodę w byciu dzieckiem, w byciu sobą.
                  Może czasem scenarzyści przeginają dla potrzeb serialu (rzucanie makaronem pod sufit) tego bym nie zniesła :))
                  Jednak w ogólnym rozrachunku i oczywiście w moim mniemaniu rodzina ta jest zdrowsza od większość polskich kołtuńskich domów. Nic mnie tam nie gorszy i nic nie obrusza.
                  Koleżanka psycholog twierdzi, że życzyłaby każdemu rodzicowi takiego kontaktu z dzieckiem, poruszania trudnych spraw i akceptacji.
                  Zazwyczaj jednak jedynym wymogiem rodzica jest buźkę w ciup, nóżkę w dyg i nie zawracaj mi głowy pierdołami, do nauki się weź albo za książkę.
                  • 29.01.13, 19:44
                    Ufff....nie jestem zatem sama :-)

--
                  • 29.01.13, 21:12
                    nie twierdzę,że rodzina jest zła...ale,(bo oglądam rzadko własnie przez takie akcje rzucania makaronem....)
                    ok,mają fajny kontakt z dziećmi,ale wydaje mi sie czasami przeginają.
                    --
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpc1cmjze3.png[/img][/url]
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpasc15nfm.png[/img][/url]
                    • 29.01.13, 22:43
                      Bo to jest NORMALNA rodzina. A w normalnej rodzinie zdarzaja sie przegiecia.
                      I chocby mnie na kole rozciagali to nie uwierze, ze jakakolwiek matka przynajmniej raz na jakis czas nie wrzasnie na wlasne dziecko. No, chyba, ze ma jakis nadprzyrodzony dar cierpliwosci, a jej dzieci przejely geny po niej.

--
                      • 30.01.13, 12:06
                        normalna nie do końca... ;)
                        jak Kożuchowska wrzasnie to mi się podoba...wtedy wiem,że nie tylko ja się drę ;)
                        Nie neguję serialu,ale czasami przeginają za bardzo.
                        --
    • 30.01.13, 09:05
      Ja też tego nie oglądam. Głównie dlatego, że gra tam Karolak, którego już mam serdecznie dosyć. Gra praktycznie w każdym polskim filmie i w każdym polskim serialu musi się pojawić. Czy reżyserzy nie wiedzą tego, że większość ludzi nie chce go już oglądać, albo przynajmniej tak często ?

--
      prawo jazdy testy
      • 30.01.13, 11:52
        Kurde, a ja bardzo lubię Karolaka, może dlatego, że od czasu szmirki "tylko mnie kochaj" nie oglądam żadnych polskich komedii romantycznych. Wyjątek zrobiłam dla "listów do M" i tam rola Karolaka bardzo mi się podobała.
        Tak szczerze, to Karolaka znam tylko z tych dwóch roli: listów do M i rodzinki pl.
        Tak więc nie miał szansy mi się znudzić.
        Natomiast Hania boska Kożuchowska wypada w rodzince zaskakująco dobrze moim zdaniem.
        • 30.01.13, 12:09
          Ja tez jak ogladam to mam wrazenie, ze widze nasza rodzine: niektore teksty zywcem wyjete z ust naszego syna, sytuacje, zachowanie - ten serial jest niesamowicie prawdziwy.
          --
          ............
          Polonia Warszawa
          • 30.01.13, 15:10
            I Karolak, i Kozuchowska wypadaja w serialu nad wyraz dobrze. Dzieci z poczatku lekko mnie draznily (szczegolnie sredniak), ale z czasem polubilam wszystkich jednakowo.
            I jedna taka moja obserwacja: z poczatku nie moglam sie nadziwic, jak Boska moze poruszac sie po tym swoim blizniaku w drewniakach na sporym obcasie (wszak troche schodow ma do pokonania). Dopoki sama nie zaczelam lazic na koturnach - i normalnie duzo lepiej sie poczulam...ot....taki drobiazdzek :-)
            A Karolaka znam od czasu "Kryminalnych" i kompletnie w zadnej produkcji jego osoba mi nie przeszkadza. Facet korzysta ze swoich 5 minut - proste.

--
    • 04.02.13, 09:18
      Jeśli o mnie chodzi to bardzo przyjemny serial. Często zabawny, lekki. I Karolak z Kożuchowską nawet nie irytują
    • 18.02.13, 15:25
      Da się, nie trzeba do tego gratulacji. Obecna seria jest dużo lepsza niż wcześniejsza. Jest to póki co jedyny serial komediowy, który mnie potrafi mnie rozśmieszyć. Co do autentyczności:
      a) to jest serial
      b) to serial komediowy

czego się spodziewacie? M jak miłość, w którym mamy rodzica w widocznej depresji, idealnego do bólu, gotowego do poświęceń itp?

Uwielbiam:

" Jak ON MNIE WNERWIA, no jak on mnie wnerwia!!!!"

M. Kożuchowska.

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.