Dodaj do ulubionych

Oglądaliście Dlaczego ja?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.11, 23:30
Niezły był dzisiejszy odcinek. Ale synalek to jakiś debil.
Edytor zaawansowany
  • mozambique 20.04.11, 23:49
    synalek ? ten maluch w piaskownicy ?
    --
    Teorię ewolucji negują ci , którzy się na nią nie załapali !
  • Gość: xyz IP: *.imsmultimedia.com.pl 21.04.11, 09:34
    Może chodzi o wcześniej nadawane Trudne sprawy? Patrzylam jednym okiem i rozchodziło się o kupon totka. Tamtejszy synalek rzeczywiście nadawał się do odstrzału.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 10:13
    no,trudne sprawy;)

dobre to bylo;p to extra serial,zawsze jestem oszczany ze smiechu;))
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.11, 11:01
    Ja czasem sobie jakiś tam odcinek tego "Dlaczego ja?" obejrzę..
    i co mnie dziwi???
    najczęściej jest jakiś problem/konflikt matki z jej dziećmi (tzn. niby chodzi o coś innego, ale w tym "serialu" cięgle matka wydziera się na dzieci, dzieci wydzierają się na matkę.)..

I zastanawiam się, czy ten program ma na celu przekaz "nie róbcie sobie za wcześnie dzieci"..
    bo ile razy oglądałam, to zawsze były jakieś nastolatki (15-17 lat) i młoda mamusia... młoda znaczy taka, 30 paroletnia..
    wszystkie te mamusie "dlaczegowe" zrobiły sobie dziecko w wieku 16-18 lat... i teraz mają z nim kłopot... bo może były zbyt młode i nie potrafiły go wychować??

jakoś nie widziałam 16 letniej córeczki i np. 46 letniej mamusi..
  • Gość: xyz IP: *.imsmultimedia.com.pl 21.04.11, 14:45
    No jak nie, własnie ta wczorajsza od totka miała koło 50-tki, a dzieci tak chyba okołoszkolne. A moim "idolem" był tatuś, który za każdym razem, jak patrzylam na ekran, trzymal się za twarz:) Podobno bolały go zęby:D Tak, przy tym "serialu" albo człowiek chichra się jak dziki, albo z irytacją przełącza kanał.
  • Gość: Kia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:35
    Ups, faktycznie chodziło o trudne sprawy:) Rzeczywiście tematy są trochę oklepane i dlatego wczoraj mi się tak podobało. Niby jak zwykle konflikt dzieci z rodzicami, ale jednak coś innego;)
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:52
    dzis byl tez dobry odcinek LOL

matka w aucie do córki :"szczac mi sie chce,jak mnie nie wypuscisz to zaraz ci sie tu zleje" LOL
  • edgard4 21.04.11, 19:11
    Dlaczego ja, to fikcja kryminalna, gdyby jeszcze te sprawy byly wyciagane z policji, sądów, ale to wyszystko jest wyrezyserowane czytalem.
  • Gość: mozambique IP: *.play-internet.pl 21.04.11, 23:30
    w dodatku zywcem skopiowane z neimeickiego oryginalu
  • Gość: :P IP: *.dialog.net.pl 23.04.11, 00:19
    Ten synalek od totka bardzo dobrze grał :)
  • Gość: bo tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 08:58
    Oglądam. Mam to szczęście, że w domu jestem przed 17 ;).
    W jednym z ostatnich odcinków był problem Kenijczyka pijawki. I owy Kenijczyk moim zdaniem był ciut za jasny, jak na mieszkańca kraju sawanny i masajów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka