Dodaj do ulubionych

Ś.p. Hanna Mostowiak

IP: 79.175.233.* 29.08.11, 10:15
Aaaaaaaaa!

www.swiatseriali.pl/seriale/m-jak-milosc-383/zdjecie,iId,342456,iSort,5,iTime,1,iAId,19692
Edytor zaawansowany
  • mak-111 29.08.11, 10:36
    kurcze a na nagrobku to nie mogli juz napisac hanna tylko hanka? wiem, ze ona urocza, madra, kochana, slodka i najlepsza hania byla, ale dziewczynka juz dawno nie.
  • nioma 29.08.11, 11:25
    bardziej mnie wkurza Madzia do doroslej kobiety
    --
    ...
    bridelle
  • ilekobietamalat 29.08.11, 16:39
    mak-111 napisała:

> kurcze a na nagrobku to nie mogli juz napisac hanna tylko hanka? wiem, ze ona u
    > rocza, madra, kochana, slodka i najlepsza hania byla, ale dziewczynka juz dawno
    > nie.

o tym samym pomyslalam. z reszta "hanka" nie brzmi jakos strasznie milo i kochajaco, jeszcze mozna by wytlumaczyc "haneczke" ale hanka, ni przypial ni wypial.
    --
    no dobra.. mam bloga... a nawet dwa
    raz
    dwa.
    polub. "panu bogu poza kotami nic się do końca nie udało"
  • Gość: kia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.11, 20:25
    I już mis ię coś nie zgadza. Bo pamiętam ze w którymś z odcinków w tym roku Hanka mówi do marka, że za chwilę przekroczy 30-stkę. A teraz ze zdjęcia nagrobka wynika że ma 36 lat.
  • angazetka 30.08.11, 20:33
    Raczej nie mogła w tym roku kończyć trzydziestki, skoro już na początku serialu miała dobrze ponad 20 lat.
    --
    "Żeby on [Tusk] był takim dobrym premierem, jak jest fajnym facetem, to nie miałabym tych problemów przed przyszłymi wyborami, co mam." - Asia_i_p
  • aga_ata 30.08.11, 22:32
    A mnie zastanawia, jaka była pora roku u nich w odcinkach czerwcowych, bo skoro Hanka umrze w kwietniu, to jestem ciekawa, kiedy mniej więcej to się wydarzy.
  • Gość: S. IP: *.dynamic.mm.pl 31.08.11, 21:18
    Ostatni odcinek przed wakacjami to było świętowanie walentynek.

Hanka zginie w kwietniu, czyli my będziemy to oglądać jesienią- październik(?)
  • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.11, 13:57
    no niby tak ale w streszczeniach bylo cos o tym , ze nie umrze od razu tylko troche si epomeczy..tak wiec wypadek bedzie mogła miec zaraz w poczatkowych odcinkach i pozniej bedzie takie warzywko
  • Gość: xyz IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.11, 22:23
    Z czwórki młodych Mostowiaków zmarli małżonkowie trójki z nich i to w kolejności od najstarszego:
    - Krzysztof
    - Norbert
    - Hanka

Czyli kolejny będzie mąż Gośki. Klątwa w rodzinie Mostowiaków? Chyba raczej głupota scenarzystów, którzy trzeci raz powielają ten sam schemat.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.11, 22:59
    hanka zmarla w wieku 36 lat
  • Gość: Infamis IP: *.tktelekom.pl 04.09.11, 22:33
    Skrót śp. pisze się z tylko jedną kropką. Na serialowym nagrobku jest błąd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka