Dodaj do ulubionych

Obowiązek logowania

25.05.12, 09:08
Z powodu pojawiających się na forum wpisów łamiących prawo tymczasowo wprowadzony zostanie obowiązek logowania dla wszystkich piszących, nie tylko zakładających wątki. Zaznaczam, że obowiązek jest tymczasowy . Po wyjaśnieniu kilku spraw i wyciągnięciu konsekwencji obowiązek logowania zostanie zniesiony. Przepraszam za utrudnienia.
Edytor zaawansowany
  • nioma 25.05.12, 09:37
    Dlaczego tymczasowy?
    Powinien byc obowiazkowy dozywotnio tak jak na innych forach. Wtedy wystarczy ban i jest spokój.
    --
    ...
    bridelle
  • Gość: b IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.12, 09:41
    Logowanie nie rozwiąże problemu durnych wpisów na forum.In co z tego, że ban?Następny login można stworzyć w kilka minut.Kto będzie chciał bruździć, ten bruździł będzie.
  • Gość: jakaja IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.05.12, 11:31
    Też mi się tak wydaje w niczym to nie pomoże.
  • aga_ata 25.05.12, 12:45
    Ale spróbować nie zaszkodzi. Jestem za i oby na stałe.
  • pawel-strzalka 25.05.12, 14:09
    Z doświadczenia na innych tutejszych forach wnioskuję, że wprowadzenie obowiązku logowania co prawda uspokaja niektórych dyskutantów, którzy nie mają ochoty się logować (i rejestrować najpierw) ale jednocześnie zarzyna forum bo odchodzi wielu stałych - nielogowanych.
  • iwu 25.05.12, 15:53
    I bardzo słusznie, popieram. Mam nadzieję, że to będzie na stałe.

--
    [url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_1911.gif[/img][/url]
  • vandikia 25.05.12, 19:59
    niekoniecznie, na forum kobieta wprowadzono obowiązek logowania kilka lat temu, były protesty i inne strachy na lachy a ruch jest cały czas olbrzymi
    jeśli siłą napędową forum ma być chamstwo, to ja wolę mniej ale normalnych wypowiedzi
    a temu cwaniakowi, który miesiącami obrażał tu wszystkich mam nadzieję, że się wreszcie odpowiednio dostanie, trzymam kciuki i żałuję tylko że się nie pochwali karą
  • shatmach 26.05.12, 17:59
    W końcu! Ja jestem jak najbardziej za tym aby taki obowiązek pozostał już na stałe. Będziemy mieli pewnie mniej aktywnych użytkowników, ale lepiej mieć ich mniej niż znosić xd.
  • mabingo 01.06.12, 16:39
    shatmach napisał:

> W końcu! Ja jestem jak najbardziej za tym aby taki obowiązek pozostał już na st
    > ałe. Będziemy mieli pewnie mniej aktywnych użytkowników, ale lepiej mieć ich mn
    > iej niż znosić xd.

Podpisuję się rękami i nogami! Jak xd się obrazi i odpuści to tęsknić za nim nie będę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka