W jakich miejscach są kręcone polskie seriale? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dzień dobry
    W wielu polskich serialach można zobaczyć miejsca w których są kręcone Polskie seriale np: ''Ojciec Mateusz'' nie tylko jest kręcony w Sandomierzu, ale również w Podotwockiej Gliniance, w której znajduje się kościół św Wawrzyńca w którym ks. Mateusz odprawia mszy święte, Wesołej (Warszawa) gdzie znajduje się plebania ks. Mateusza, także wnętrze Sandomierskiej Komendy Policji jest kręcone w pewnym studiu na Warszawskim Mokotowie, chciałbym się dowiedzieć w jakich miejscach jest kręcony serial ''M Jak Miłość'' np dom Mostowiaków, klub Oaza, mieszkanie Asi i Pawła oraz Marty i Małgosi czy ''Na dobre i na złe''.
    • tutaj jest dyskusja na ten temat:
      forum.ifilm.pl/index.php?topic=961.255
      --
      Michael Bublé - "Lost"
      • plan filmowy MjM znajduje się w Orzeszynie. Niestety nie widziałam tam słynnego domu Mostowiaków, więc pewnie jest gdzieś indziej. Ale swego czasu jak Pawełek jeździł autem z ogniami to stało tam to auto dłuuuugo.
        --
        [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/270/270601mreat66odd.gif[/img]
        • większość u mnie na osiedlu. :) co chwila spotykam jakąś ekipę filmową i aktorów. kręcą na pewno 'mjm' mieszkanie Gosi i Marty (ten charakterystyczny lazurowy dach), przedszkole Ani oraz na pewno kręcą 'przepis na życie' szkołę Mańki, sama widziałam w zeszłą sobotą jak kręcili ją i Zośkę wraz z tą Hejcio. kręcili coś też chyba z 'ojca matteo' bo raz wpadłam na Arcziego Żmijewskiego. czyli większość kręcą w wawce na jednym z osiedli. kiedyś kręcili tu ciągle 'klan' mieszkanie beaty ale odkąd się wyniosła to i oni też. :)
          --
    • to jakis hotel w podwarszawskim sękocinie
      --
      And I find it kind of funny I find it kind of sad
      The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
      • We Wrocławiu są kręcone seriale min ''Galeria'' czy ''Pierwsza miłość'' np ostatnio spotkałem na mieście plan zdjęciowy na którym spacerowali Marysia i Hubert.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.