Dodaj do ulubionych

BSz - Natalia i jej firma

22.02.13, 11:45
nie wydaje Wam się to dziwne? Że niby tyle zarabia na wysyłce ubrań przez net, że płaci dwóm dziewczynom za szycie, dowozi szumny materiał czyli jedną płaską rolę materiału, że ąz auo w leasing, szukanie wypasionego mieszkania w W-wie.
Mogliby już nie mydlić oczu widzom.
Obserwuj wątek
    • deczko Re: BSz - Natalia i jej firma 22.02.13, 13:30
      Niestety nie ogladam regularnie tego serialu, mozecie mi napisac, czy siostra Natalii wziela kredyt mieszkaniowy z tym policjantem? I co mu nagle odbilo, bo w sumie byla to normalna postac, moze z bzikiem na punkcie pracy, ale teraz to na czasie.
      I pytanie o Adama, co sie z nim stalo i z Zenkiem??
      --
      Deczko o sobie...
      • yoka1 Re: BSz - Natalia i jej firma 22.02.13, 13:37
        tak, Magda, siostra Natalii sprzedała swój domek w lesie i wzięli razem z Tomkiem kredyt. Tak, rozstali się, bo on zaczął się zachowywać jak despota i tyran, kredyt został, on rzekomo mieszka sam w tym mieszkaniu. Nie wiem, czemu tak głupio poprowadzili postać tego Tomka, bo na początku zapowiadało się fajnie i on nie bardzo mi pasuje do takiej roli, ale cóz...

Adam napisał ist, potem nawet był w Polsce, ma nowe życie w UK i tam siedzi z nową babą.

Zenka po kursie nocnym napadł pasażer i zbił kijem baseballowym.
          • yoka1 Re: BSz - Natalia i jej firma 22.02.13, 14:09
            deczko napisał:

> a mozesz mi napisac, jak sie rozwiazala sprawa ojca Magdy, wyszedl z dlugow, da
            > lej maja ten sklep?

nie mają sklepu, próbował popełnić samobójstwo, potem praće zaoferował mu Jerzy (ojciec Julki, co wyszła za mąż za Pawła, brata Magdy) i razem w jakiejś firmie budowlanej pracują
    • imasumak To się z wielkim hukiem posypie 22.02.13, 22:12
      Nielegalne zatrudnienia, ściągane projektów od znanych kreatorów, hulaszczy tryb życia... Powinna się w łeb puknąć.
      I jeszcze ta jedna szwaczka, coś czuje że na bank będą z nią problemy - albo wkręci głupią Natalę w podrabianie znaków towarowych, albo na nią doniesie do US.
      --
      kliknij
      jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
      • myszka1969 Re: To się z wielkim hukiem posypie 23.02.13, 16:03
        "Tiaa i jeszcze ten kurs tańca za 1000 zł miesięcznie a na zatrudnienie dodatkowej pracownicy pieniędzy nie ma.
        Wszystko to po to, żeby mógł ją zgarnąć skarbowy"

Ale przeciez ona chciała je legalnie zatrudnic a one sie uparły, ze chcą miec ten zasiłek...no chyba, ze faktycznie marnie im płaci...bo chcyba to jednak nie jest taki stały zwyczaj, ze bierze sie nielegalnie peiniądze z bezrobocia? ;)

A co do tego interesu, to ja sie na tym kompletnie nie znam i wygląda to dla mnie wprost nie do wiary -to chyba jak jakas kura znosząca złote jajka:)
        • sowca Re: To się z wielkim hukiem posypie 23.02.13, 19:40
          Dla mnie totalnie niewiarygodne, żeby sklep internetowy z ciuchami, nawet szytymi na indywidualne zamówienie, przynosił takie dochody. Szczególnie na samym początku działalności. Totalna bzdura to jest. Chociaż fakt faktem, ze taka bzdura pasuje do Natalki, która jest niestety wyjątkowa głupią postacią.
          --
          E' bello vivere anche se si sta male.
          • myszka1969 Re: To się z wielkim hukiem posypie 27.02.13, 09:11
            Głupią?...ale na pewno ma wiecej szczescia niz Magda..ciekawe, ze tak szybko zeszła sie jednak na nowo z tym facetem... i to chyba wlasnie przy pomocy tego biznesu?...denerwuje mnie tylko jej sposób bycia i uroda tez jakas taka lalusiowata...Magda jest duzo ładniejsza :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka