Dodaj do ulubionych

Jowita Budzik w Na Wspólnej

11.07.18, 14:12
Bardzo się cieszę z jej udziału, wątek obiecujący, szczególnie że angażuje śpiewnie mówiącego Antoniego, którego lubię słuchać. A jak Roman zaczyna kombinować to żywioł na całego...
Edytor zaawansowany
  • miruka 11.07.18, 14:13
    No i telefon... Budzik oczywiście przepraszam za przekrecenie
  • miruka 11.07.18, 14:15
    To już trzeci raz próbuję poprawić nazwisko więc proszę moderację o usunięcie - oczywiście powinno być Jowita Budnik
  • iza232 11.07.18, 19:27
    Bardzo lubię tę aktorkę. Jej gra jest taka naturalna, aż przyjemnie się na nią patrzy :) Zwłaszcza w porównaniu z takimi "artystami" pokroju Jabłczyńskiej, Wesołowskiego, Guzikowej, Breszki, Chorzępy czy panienki grającej tę psychiczną, nadętą Kaśkę.
  • lilia.z.doliny 11.09.18, 11:40
    bo to inna liga

--
    Kret zorientował się, że rył ziemię w złym kierunku, kiedy poczuł smak magmy.
  • later555 23.07.18, 19:13
    tez lubie Jowitke
  • kanna 11.09.18, 10:38
    Tez lubię.
    I zaraz się W Labiryncie przypomina :)

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • iza232 12.09.18, 18:44
    kanna napisała:

> Tez lubię.
    > I zaraz się W Labiryncie przypomina :)

O! W labiryncie to była dziewczyneczka, a tutaj to już dojrzała kobieta. I powiem wam, że podoba mi się jak pani Jowita się zestarzała, tak ładnie i jakoś "z godnością" ;)
  • kanna 12.09.18, 21:33
    > W labiryncie to była dziewczyneczka, a tutaj to już dojrzała kobieta.

To zupełnie jak ja :D Jak oglądałam W labiryncie tez byłam dziewczyneczką - choć nie tak zbuntowana jak Marta (?)

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • stara.mostowiakowa 18.09.18, 08:00
    A kto jeszcze pamięta jak Marta chodziła z Igorem a on potem zaczął kręcić z koleżanką swojej matki którą grała Anna Chodakowska?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.