Dodaj do ulubionych

Czarne lustro - Bandersnatch

29.12.18, 20:58
ciekawa propozycja na koniec roku: nowy odcinek "Black mirror", który jest interaktywnym pełnometrażowym filmem

natemat.pl/259049,interaktywny-film-na-netflixie-czarne-lustro-bandersnatch-to-odjazd
kultura.onet.pl/film/recenzje/czarne-lustro-bandersnatch-wlam-sie-do-mozgu-recenzja/mcx9mdt
Edytor zaawansowany
  • moniakowal3 02.01.19, 08:34
    Ktoś oglądał? Przymierzam się, ale czasu mi brakuje i ciekawa jestem opinii :D

--
    hestiawroclaw.com.pl - Agent ubezpieczeniowy Wrocław
  • qohen.leth 02.01.19, 23:00
    No ja, i to kilka razy, bo ciągle szukam wszystkich możliwych zakończeń
    Dla mnie bomba!
    Ale jak czasu brakuje to słabo, bo podobno całość nakręconego materiału przekracza 5 godzin, a warto poznać różne wersje
  • koralgolka 27.02.19, 19:05
    Yup. Jak się ma mało czasu, to lepiej sobie odpuścić. Przklikanie różnych scenariuszy jest najfajniejsze w tym wszystkim. W ogóle pierwszy raz się spotkałam z taką formą produkcji, znacie jakieś inne materiały interaktywne tego typu?
  • qohen.leth 03.03.19, 16:26
    Netflix ma trochę animacji:
    „Kot w butach: Uwięziony w baśni”
    „Buddy Thunderstruck: sterta pomysłów”
    „Stretch Armstrong: Ucieczka”
    „Minecraft: Tryb fabularny”

Był też taki serial "Mozaika", w którym podobno można było wybierać kolejność wydarzeń, ale aplikacja do tego była dostępna tylko w USA, u nas na HBO można było oglądać wyłącznie wersje reżyserską

Swoją drogą, ciekawe czy podobne rozwiązania się przyjmą, w końcu gry są tak bardzo popularne, że kto wie, czy nie jest to też przyszłość telewizji?

• mandala91 14.05.19, 12:13
    ja oglądałam i nie miałam pojęcia, że jest interaktywny ;O muszę koniecznie jeszcze raz!
  • camilla91 15.05.19, 12:41
    mandala91 napisał(a):

> ja oglądałam i nie miałam pojęcia, że jest interaktywny ;O muszę koniecznie jes
    > zcze raz!

zrobilam dokladnie to samo
  • qohen.leth 06.06.19, 23:07
    Można już oglądać 3-odcinkowy sezon 5-ty
    Niestety, taki sobie:
    natemat.pl/275073,black-mirror-jest-juz-online-jak-wypadl-5-sezon-czarnego-lustra-netflixa
  • aleksandrabik 12.07.19, 01:54
    Rozczarowanie. Bardzo słabe wybory- wybierze piosenkę, wybierz przekąskę... co to za pomysły:)
  • dorotanawrodska 31.07.19, 14:02
    zgadzam się... zawiodłam się bardzo... gdy dokonasz złego wyboru akcja tak jakby się cofa i zmusza Cię do zmiany wyboru. Cały film trwał dla mnie aż za długo właśnie przez błędne wybory

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka