Dodaj do ulubionych

Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an addict

14.10.06, 18:26
Na zapchanie tej ogromnej pustki proponuje troche zwierzen:
to mamy wspolne: uzaleznieni od PB, wtorki (teraz juz nie) sa najwazniejszym
dniem tygodnia, damska czesc marzy o Wentworthcie, meska o Sarze....
ja:28 lat, prawniczka, na stale w Niemczech. Nikt ze znajomych nie oglada PB.
Codziennie odwiedzam forum. Nigdy nie bylam w usa, dlatego czesto zastanawia
mnie np. na ile oddane sa realia.
Mam nadzieje, ze PB to "neverending story"
Smialo!!!
Obserwuj wątek
    • ariwederczi Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 14.10.06, 21:00
      Dla mnie najważniejszym dniem tygodnia są czwartki (aaa... nie bijcie!). Mimo
      wszystko "LOST" jest dla mnie numer jeden, "24" na drugim miejscu, a "Prison
      Break" dopiero na trzecim. :)

Mieszkam w Polsce ;), kilku znajomych ogląda "PB" (co im się bardzo chwali).
      Forum też chyba odwiedzam codziennie.
      • rozmowy_kontrolowane przedstawiam się;) 18.10.06, 16:58
        Małgosia, Łódź, 28, dziennikarka, DJka radiowa, 1 mąż, 1 Potomek 5- letni.
        Wielbicielka Moniki Bellucci (aaaaach!), książek, muzyki, serialu Prison Break
        i M jak Miłość;)
        Uwielbiam tvn24, dobrą kawę z mlekiem i papierosy West Silver.
        Tochę o mnie w wizytówce:)
        --
        Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.
        -O, to Renata Beger. Co Pani tu robi?
        -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd...
        • aniuta75 Re: przedstawiam się;) 18.10.06, 18:33
          Cześć jaestem Ania i jestem uzależniona hihihihi.
          Mieszkam w Szczecinie i mam 31 lat. Mąż sztuk raz i syn sztuk raz (teraz ma 9
          miesięcy). Jestem na urlopie wychowawczym więc mam duuuużo czasu ;P.
          Za czasów przed-prisonowych "kochałam" się w Vinie Dieselu, a obecnie hmmm mam
          jakiś wybór? Wenciu Miller ofkoz :DDD.
          Lubię dobrą muzykę, coś lekkiego do poczytania, dobre kino i oczywiście Prison
          Break, a jak nie zapomnę to MjM.
          Jestem nałogową degustatorką herbaty earl grey z cytryną i 2,5 łyżeczki cukru
          oraz papierosków mentholowych :P.
          --
          Have a little faith...
          • julnick Re: przedstawiam się;) 18.10.06, 19:00
            Witam szanowne grono. Mam na imię Edyta i też jestem uzależniona, nad czym
            raczej nie ubolewam. Wiosen mam 28, mąż jest na stanie i tyż uzależniony:). Córa
            jedna, jeszcze za mała, żeby popaść w nałóg. Chwilowo nie pracuję ino pracę
            magisterską piszę. Podobnie jak szanowna przedmówczyni, wzdycham sobie do
            Wencia. Ba, nawet tapetkę na kompie mam, ale zdjęcie musiało przedstawiać
            Michałka z Sarcią (dla niepoznaki), bo mąż okrutnie zazdrosny. Oczywiście
            wtorek, to mój ulubiony dzień tygodnia. Dołączyłam do Was niedawno, bo w swej
            naiwności długo wierzyłam, że serial o więźniach nie może być ciekawy. Cóż,
            błądzić ludzka rzecz. Teraz moim głównym zajęciem, oprócz pisania rzeczonej
            pracy magisterskiej, jest nagrywanie na płyty w ilościach hurtowych PB, tym
            wszystkim, którzy mają dość mojej monotematyczności i zachwytów nad serialem i
            Michałkiem ;)
            • yapkovitz Re: przedstawiam się;) 19.10.06, 09:00
              Pierwszy raz na tym forum, od ponad roku ogladajacy PB, mozecie sprawdzic kto
              rok temu pisal o tym serialu na forum seriale:) cieszy mnie bardzo iz mania PB
              ogarania co raz wiecej osob, jednak moja rodzina nie podziela tej mani i wola
              sie skupic na StarGate 1 (SG1) a szczegolnie 3 letni synek, ktory uwielbia
              postac Tealca.
              --
              Forum Osiedla Brzozowe przy ulicy Szwoleżerów w Ząbkach
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32504
              • mmorawski Re: przedstawiam się;) 19.10.06, 13:17
                Mam na imię Marcin. Urodziłem się, mieszkam i studiuję w Poznaniu. Mam 23 lata.
                Jestem umysłem humanistycznym - studiuję na 5 roku filologii rosyjskiej i 4
                roku filologii angielskiej. ;) Stan cywilny: wolny i poszukujący (autoreklama
                musi być :D). Moim największym nałogiem jest internet, bez którego nie potrafię
                żyć. Uwielbiam podróżować; udało mi się już zjechać kawałek świata i nie
                zamierzam na tym poprzestać. W wolnych chwilach sporo czytam i oglądam
                oczywiście seriale (obecnie Prison Break rzecz jasna, Lost, Brothers and
                sisters). Moją pierwszą serialową fascynacją było "X-files" i naturalnie
                Gillian Anderson. :D A teraz tylko Sarcia. :PP
                • rozmowy_kontrolowane mmorawski- mam coś dla Ciebie;) 20.10.06, 16:09
                  mmorawski napisał:
                  > studiuję na 5 roku filologii rosyjskiej

Mam coś dla Ciebie:)

Разные ночи, разные люди
                  Хочет - не хочет, любит - не любит
                  Кто то отстанет, кто-то соскочит
                  Кто-то устанет и перехочет...

Кто-то закрутит провод на клеммы
                  Кто-то замутит новые темы
                  Кто-то понты, а кто-то маньяк
                  Кто-то как ты, кто-то как я...

Не зажигай и не гаси
                  Не верь, не бойся, не проси
                  И успокойся, и успокойся
                  Не верь, не бойся
                  Не верь, не бойся
                  Не верь, не бойся и не проси

Где-то есть много, то, чего мало
                  Но на дорогах будет облава
                  Кто-то рискнет, а кто-то не сможет
                  Кто-то поймет, но не поможет...

Кто-то уйдет, кто-то вернется
                  Кто-то найдет новое солнце
                  Кто-то в кусты, а кто-то в меня
                  Кто-то как ты, кто-то как я...

Не зажигай и не гаси
                  И успокойся, и успокойся
                  Не верь, не бойся
                  Не верь, не бойся

Не зажигай и не гаси
                  И успокойся, и успокойся
                  Не верь, не бойся
                  Не верь, не бойся
                  --
                        • rozmowy_kontrolowane Re: mmorawski- mam coś dla Ciebie;) 21.10.06, 16:20
                          A jak Ty to robisz, że piszesz po rosyjsku na komputerze? (zawsze mnie to
                          zastanawiało- przecież nie ma tutaj rosyjskich bukw;))
                          --
                            • sconosciuta Re: mmorawski- mam coś dla Ciebie;) 22.10.06, 12:20
                              Mam na imie Eliza, mieszkam na dalekiej zimnej północy, gdzie jeszcze można
                              wciagnać zapach prawdziwych lasów i jezior:).Lat 33, mąż x1, dzieci x2, kot x1.
                              Jak inni jestem uzależniona od PB i Lost.
                              Narazie nie pracuje , jutro ide na rozmowe....życzcie mi szczęścia.Mam
                              totalnego świra na punkcie tańca orientalnego i tak gibam sie od roku. co za
                              tym idzie moja pasją jest muzyka arabska.Moimi idolkami sa tancerki
                              rosyjskie.Dobrze wiedziec , ze rosyjski nie jest wam obcy , może kiedyś zwrócę
                              sie o jakieś tłumaczonko , gdyby moja wiedza pokryta już dośc gruba warstwą
                              kurzu okazała sie nie wystarczajaca.
                              Pozdrawiam
                                • olusimama Re: mmorawski- mam coś dla Ciebie;) 22.10.06, 18:58
                                  no dobra,
                                  Monika, lat hm, 33 (przedwczoraj skończone), mąż na stanie i córka, lat 5.
                                  Latem cos tam gdzieś przeczytałam o fajnym serialu, ściągnęłam na próbę 2
                                  odcinki no i przepadło. Akurat rodzina była na wakacjach a ja sama w domu, więc
                                  w 4 dni zaliczyłam cały sezon.
                                  Przerwy w emisji wytrącają mnie z równowagi, desperacko szukając zapychacza
                                  zaczęłam oglądac Ugly Betty ;-)
                                  Poza tym - Lost, Desperate Housewives oraz Grey's Anatomy.

--
                                  pozdrawiam
                                  Monika
                                  wyniki ;-)
      • fifi3 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 10.07.07, 17:12
        Cześć, dla mnie nie ma ważnego dnia tygodnia bo już widziałam wszytskie
        odcinki.A poza tym mam na imię Monika(27) mieszkam w Dublnie, 1 mąż,1 dziecko
        (a może jeszcze jedno w brzuszku), to jeszcze nie pewne.Poza tym wielka fanka
        Wentwortha Millera, jak wiekszość żeńskiej populacji. Nie mogę sie doczekać 3
        sezonu i jak wariatka sparawdzam wszystkie informacje co sie może tam wydarzyc.
        Pozdrawiam gorąco wszystkich fanów.
    • zgredek_ojejku hi, I´m an a serial addict :) 23.10.06, 14:51
      hmm. rocznik 79 stan: osobista małżowina sztuk raz, śliczna córeczka sztuk raz.

uzależniony od seriali. na ślad PB trafiłem przez przypadek na wspomnianej już
      gdzies przeze mnie stronie tvshows.yoyo.pl melduję iż w oglądanie oprócz
      osobistej (cyt. "znowu coś oglądasz i mnie wciąga i nie mam czasu żeby cośtam
      zrobić tylko oglądam z Tobą") wciągnąłem również dwie osoby.

W chwili obecnej oglądam pierwszy zeson Veronici Mars (drugi niedługo tysz będe
      miał). Ogólnie nie lubię seriali SF (ale 4400 i Smalville obejrzałem :) ). Co
      oglądam?? CSI, seriale komediowe (różowe 70-te, my name is earl, monk), Alias i
      wiele innych. Pragnę również poinformować, że wszystkie te seriale obejrzałem do
      końca (znaczy wszystkie sezony) :)
      Na dysku czeka jescze Kyle Xy i Bones :)
      --
      ------------------------------------------------------
      KOBIETA JEST JAK MEDIA MARKT - NIE DLA IDIOTÓW
    • agnes_sa Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 24.10.06, 15:24
      no to chyba na mnie kolej
      lat 28 (prawie, przez jeszcze pare dnie moge mowic ze 27), Warszawa, chwilowo
      poszukujaca pracy, szczescia i drugiej polowki.
      Po studiach jednych i w czasie drugich, wielbicielka wszystkiego co zwiazane z
      Italią od kuchni wloskiej, poprzez sztuke az do pilki noznej.
      Co do seriali to sledze PB oczywiscie i Losta, ale tego ostatniego jakos mniej
      chetnie w 3 sezonie.
      A jesli chodzi o mezczyzn to ja akturat wole doktorka z Lostow niz
      M.Scofielda :)
    • stefa22 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 21.11.06, 20:30
      hej mam na imię Ania i też jestem uzależniona od Prison Break:)
      jestem z Chrzanowa, mam 23 lata i studiuje pedagogikę resocjalizacyjną - serial
      w sam raz dla mnie:) O Prison Break dowiedziałam się od kolegi mojego chłopaka,
      w październiku dostałam od niego płytki z odcinkami, długo nie mogła się zebrać
      do oglądania....ale jak zaczęłam .....I tak mi teraz mija czas od wtorku do
      wtorku, w oczekiwaniu na nowy odcinek serialu.Moi znajomi też nie słyszeli o
      serialu ale zaczelam ich zarażać:)Pozdrawiam wszystkich!!
    • michma Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 22.11.06, 02:21
      Hm hm hm właściwie to czytam Was od jakichś 3 miesięcy i się nigdy nie
      odezwałam. Nie to, że nie inspirujecie do odzywek, albo że ja jestem wybitnie
      leniwa wirtualnie, ot tak jakoś...
      Ok, muszę powiedzieć że My name is Marta and I'm an addict :) A coś więcej?
      Socjolog z wykształcenia, kelnerka z zawodu, ciało w Szkoji, dusza w Polsce.
      Prisona dostałam całkiem przypadkiem i aż wstyd, że po tylu zajęciach z
      kreowania telewizyjnych programów i seriali dałam się wciągnąć <sic!>. Znam
      wszystkie mechanizmy tworzenia takiego tworu, a intynkty i tak robią swoje. Tak
      tak kochani, takie uzależnienie jest zupełnie podświadome. Buuu czeka nas
      kozetka u psychoterapeuty niedługo (bądź też jakaś grupa terapeutyczna, a nuż
      proponują dobre ciasto ;)

Serdeczności
      • virtue87 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 22.11.06, 16:38
        No to może ja się też ujawnię :) Mam na imię Ania i studiuję sobie w Warszawie. Podczytuję forum od 2 tygodni, kiedy to przypadkiem na nie trafiłam (o ile można nazwać przypadkiem przeszukiwanie sieci pod kątem informacji o wiadomym serialu...). Jak usłyszałam, że PB jest o ucieczce z więzienia to nie zachęcało mnie to do obejrzenia. Ale w listopadowy długi weekend brat powiedział, że MUSZĘ obejrzeć. Nie miałam wyjścia. Cała pierwasza seria i pierwsze 8 odcinków drugiej w 3 dni :). A dziś jestem niewyspana, wczoraj miałam problemy ze ściąganiem i dopiero w nocy internet zaczął ze mną współpracować, więc dzisiaj rano wstałam, żeby przed zajęciami obejrzeć :D
        • jackie_brown Sylwia, 28 25.11.06, 19:50
          PB oglądam od sierpnia - kiedy to dostałam od kolegi z pracy płytę z pierwszym
          sezonem. Potem już na bierząco zaczęłam dbac o uzupełnienie prizonbrejkowej
          filmoteki. Teraz już ściągnęłam sobie na przerwę dwumiesięczną - 2 seriale:
          Heroes i Jericho. Polecam jako zapychacze czasu.
    • atabek Śląsk wita resztę świata ;-) 24.11.06, 12:25
      W końcu ja :
      Beata, rocznik 1976 (bardzo dobry), uzależniona od miesiąca.
      Kolega z pracy dał mi płytki z hasłem : "Obejrzyj, podobno fajne."
      I tak się zaczęło...
      Ponieważ nie mam kompiutera w domu pozwalam sobie ;-) na oglądnięcie forum
      podczas przerwy śniadaniowej w pracy ;-) Cieszę się, że jesteście
      a "ojcuzałożycielowi" wielkie dzięki za całokształt.
      Myślę, że jeszcze nie jedną melisankę razem wypijemy !

• litoria Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 29.11.06, 19:58
      Witam wszystkich!!
      Już od jakiegoś czasu jestem jak Wy- uzależniona:) Ujawniam się bo przed nami
      wizja 9 tygodniowego głodu. Potrzebne wsparcie. W grupie raźniej:)
      Muszę przyznać, że konwencja the man with the plan pierwszego sezonu mi bardziej
      odpowiadała. Druga seria jednak też trzyma w napięciu, oj trzyma. Było od wtorku
      do wtorku a teraz do 22 stycznia:((
    • gugi14 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 01.12.06, 15:20
      hej mam na imie Wiki i jestem ogromną fanką PB! Serial przerósł wszystkie inne
      łącznie z 24H a już na pewno Lost... przepraszam jeśli kogoś uraziłam :P.
      Oglądam co tydzień każdy odcinek ... tak naprawdę to serie pierwszą ogladałam
      już 5 razy :D i nie mam dosyc!!!!!! Jestem z Wrocka, słucham rocka i czytam
      przygodówki wszystkie jakie mi wpadną w ręce... teraz szukam infromacji na
      tematy zwiazane z wiezienńictwem:P moze pojde ne resocjalizację bo pedagogike
      studiuje ;] pozdrawiam
    • tallulah7 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 02.12.06, 12:51
      Hi, my name is Ania and I'm totally addicted to Prison Break! :D

Mam 21 lat, studiuję Finanse i Handel Międzynarodowy w Katowicach. Wolna.
      Bezdzietna. Oprócz Prison Break, które niespodziewanie znalazło się na topie
      mojej serialowej listy, ogladam Lost. Z przykrością potwierdzam czyjeś
      wcześniejsze słowa, że 3 sezon nie porywa prawie w ogóle. Natomiast Prison
      Break, hmmm..jest świetne! Całość (wszystko co do tej pory wypuścili)
      obejrzałam w 4 dni. Ucierpiała na tym moja frekwencja na zajęciach i zdrowie,
      bo chodziłam zamotana przez te dni, ale było warto. Przyznam sie wam do czegoś,
      jedyne o czym teraz myślę to czy Kellerman'owi można zaufać :D I gości we mnie
      takie zniecierpliwienie, nie moge się doczekać następnego odc.
      Poza PB jestem uzależniona od radiowej Trójki.
      Pozdrawiam i całuję,
      Ania.
    • renifer18 witajcie:)) 04.12.06, 22:52
      hej! jestem Renia ze Zgorzelca, studiuje turystyke we Wroc, lubie podroze na
      stopa, siatkowke i szanty, od czerwca namietnie ogladam Prison Break. kocham ten
      serial:))!!! chociaz nie ogladam go co tydzien, tylko raczej "skokami". wszystko
      zaczelo sie w czerwcu, kiedy mój przyjaciel Sebastian pozyczyl mi płyty z PB.
      nie chcialam ich wziąć, a potem tak sie wciagnelam, ze wszystko inne poszlo w
      kąt-sesja, znajomi...Nocami się oglądało, fajny klimat, bo cały dom oglądał(5
      dziewczyn zabujanych w Michaelu:P). II seria juz troche spokojniej, ale wszystko
      przez to ze trzeba tyle czekac na nastepny odcinek. Niedlugo planuje sobie
      odświeżyć co nieco:)) i znów znikne na jakis czas...
    • annq27 teraz ja! 05.12.06, 12:34
      hello!
      nie pisalam nic jeszcze na forum ale zaczelam podczytywac tydzien temu kiedy to wpadalam po uszy obejrzawszy 13 pierwszych odcinkow PB. obecnie ogladamy z Małżem druga serie i juz sie boje jak to bedzie jak nam sie skoncza odcinki...
      Małż oczywiście rowniez uzalezniony :) synek jeszcze nie bo za maly, no ale jak zdazy nam sie drugi to na imie bedzie mial Michas oczywiscie :)
      Tu pozdrawiamy goraco Toma W. ktory nas zainfekowal PB!!!!
      A na co dzien jestem lekarzem ale na imie mi Ania a nie Sara i juz wiecej nie powinnam pisac bo Małż i tak zaczyna byc zazdrosny o wiadomo kogo :)
      Milo mi Was poznac i wprosic sie do Waszego grona uzaleznionych, pozdrawiam!
      --
      Mamusia Kubusia (ur.13.09.2005)
    • emkao Witam waszstkich uzależnionych 05.12.06, 15:52
      Należę do tej starszej generacji uzależnionych.W czwartek kończę 29 lat. Jestem
      spedytorem międzynarodowym.Wielką fanką DM(w końcu spełniło się moje marzenie
      bo byłam na ich koncercie w czerwcu w Warszawie)i muzyki w ogóle. Jestem
      typowym teleholikiem. Oglądam prawie wszystko. Prisonów przyniosła moja
      siostra, która I sezon dostała od kolegi. Na początku nie chciałam ogladać bo
      nie nawidzę odlądania na monitorze. Ale jak już zaczęłam to całą niedziela
      minęła po znakiem PB. Teraz wkurza mnie te oglądanie 1 odcinaka tygodniowo. A
      ta przerwa to już całkowite załamanie.
      Nie znam żadej osoby, która po obejrzeniu by się nie wciagnęła. Zegrałam już
      serial na płytki i zaczynam "indoktrynację" wśrod znajomych. Tak więc rodzinka
      PB się powiększy.
      No i jak my wszystkie jestem big fanką Wenwortha. Jak zobaczyłam, że chłopak z
      teledysku M. Carey gra w PB to nie potrzebowałam większej rekomendacji dla tego
      serialu.
      Poza tym uwielbiam Friends-forever. Serial mego pokolenia
      aktualnie: Grey's Anotomy, Desperate's Housewife
      Nie oglądałam Lostów bo wydaje mi sie nieciekawy a doktorka pamiętam z
      serialu "Ich pięcioro" gdzie grał z Jennifer Lowe Hewitt.Doktorek teraz lepiej
      wygląda niż dawniej

Pozdrawiam wszystkich uzależnionych PB
      • mika_1 Re: Witam waszstkich uzależnionych 06.12.06, 22:31
        No to ja!
        Joanna, lat 30, mieszkam w Krakowie. Na stanie mąż szt.1 (on też jest
        uzależniony;))
        Z wykształcenia manager. Obecnie siedzę w domu, bo załamałam nogę. Mam więc
        duuużo czasu na oglądanie.
        Pierwszą serię PB oglądałam ciurkiem i wsiąkłam. Teraz czekam z
        niecierpliwością na każdy kolejny odcinek.
        Poza PB oglądam wszystkie "wcielenia" CSI (ze wskazaniem na NY), Bones,
        Criminal Minds, House M.D.
        W wolnych chwilach robię napisy do seriali.
        Mieszkałam w Fox Valley, nie tak daleko od Joliet, więc tym bardziej mi się PB
        podoba...

--
        I ♥ NY

STOP
        • abdulian Re: Witam waszstkich uzależnionych 08.12.06, 18:25
          Witam,

Sławek, lat 26, mieszkam w Krakowie. Uzależniony maksymalnie :)

Pierwszy raz usiadłem do PB któregoś wieczoru, miałem DVDs z całą pierwszą
          serią. Wstałem od komputera tuż przed 5 rano, bo trzeba było iść do pracy. W
          pracy oczywisicie liczyłem minuty do moementu, gdy rzucę się na kolejne odcinki.

Ta przerwa wykończy mnie nerwowo... Chyba znowu obejrzę sobię pięrwszą serię.
          Pozdrawiam wszystkich
          --
          Dziewczęcym udkiem, bronię się przed smutkiem...
    • zakrencona90 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 11.12.06, 19:56
      hej wszystkim zakręconym na punkcie prison break ....witam tylko tych bo inni
      zapewne tu nie zaglądają.........ehhh ciężka droga przede mną (zresztą przed
      wami też) .............ale styczeń już niedługo.mam pytanie : Myslicie że im
      sie uda............że zaczną normalne zycie czy ich znów wsadzą??
      • zakrencona90 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 11.12.06, 20:04
        heh tez palnełam nawet się nie przedstawiłam...........heh oficialnie Joanna
        ale lepiej Asia (tak poprostu troche słodko no ale...) PB zapodał mi mój
        starszy brat no i zostałam stracona i wcielona do szerego wielbicielek WM ehh
        cóż zrobic te oczy ...... :) lat heheh mam nie dużo 20 :D więcej?? chyba nie
        trzeba :D
    • zhanka Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 20.12.06, 11:29
      Witam wszystkich, jestem Zhanka, mieszkam w Polsce 11 lat. Mam 31 lat, dwojke
      dzieci i jednego meza. Bylam uzalezniona od LOST i DH (chyba jeszcze jestem:)),
      teraz - PB. Miller przypomina mojego meza, tez taki robocop-introwert ze
      smutnymi oczkami, ktory w srodku bardzo cierpi:)Moze dlatego go lubie:D
    • a.polonia Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 26.12.06, 14:44
      Jestem Pola, mieszkam w NL i jestem uzalezniona od PB :P
      Wczoraj obejrzelismy z moim M. odcinki 11,12,13 2giej serii i zostala
      pustka :), ktora trzeba zapelnic,jeszcze nie wiem czym, bo nie ma Lost'a,
      Desperatki tez juz obejrzelismy, a tymczasem przegladam wasze forum i zadowalam
      sie klipami w stylu She's like a wind ze scenami z Sara i Michael'em ;-))
      A, kocham Went'a, ale to chyba oczywiste ;-)))
    • rud81 Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 26.12.06, 23:56
      Piotrek, 26lat będzie w lutym, czyli m-c po najbliższym odcinku.
      Z PB zetknęłem się jakieś 7,6, 5(?) miesięcy temu w Irlandzkiej tv (nie
      pamiętam czy rte, czy moze na którejś "czwórce"-kto był albo jest tam obecnie
      wie o czym mowa...) Byłem wówczas nieźle wkręcony w lostów i z lekka
      zignorowałem fakt emisji pb. Ponieważ nie oglądałem wielu odcinków w całości
      lub w ogóle, oceniałem serial "tylko" jako bardzo dobry(teraz-wybitny). do
      Polski wróciłem 4 m-ce temu jako sympatyk lost ("tylko sympatyk, bo oglądanie
      2giego sezonu w 4 stacjach tv na raz troche mnie zmieszało ) i dałem sobie
      spokój gdzieś w połowie 2giej serii. Już wtedy PB wdarło się w moją głowę.
      I wkurzało mnie że jakiś żółtodziób czasem mówił :"wiesz, obejrzałem przez
      ostatni weekend za...ty serial". cholera, człowiek odkrywa coś dla siebie(hmm?)
      cierpliwie czeka na emisje w tv a tu taki barbażyńca się pojawia...

W każdym razie dziś nie wytrzymałem: 6odc. z rzędu 2ga seria, do 9 odc. włącznie
      i resztę zostawiam sobie na spokojne dozowanie (skoro-jak piszecie nast,
      odc.pod koniec stycznia), choć miałem skończyć jeszcze w tym roku. Mam nadzieje
      że wytrwam w postanowieniu.
      Próbuję zacząć znowu trochę postudiować we Wrocławiu, bo wizyta na zielonej
      wyspie troche mnie rozluźniła. Lubię kawę nescafe gold, palę miebieskie vogi i
      śmieję się gdy ktoś mówi, że to damskie papierosy...
      • rud81 jeszcze dodam,że... 27.12.06, 00:00
        pozdrawiam ewelinę, która podczas mojej nieobecności w zeszłym tygodniu
        obejżała zdradziecko 10 odcinków 2giej serii-do końca. czy to powód do
        małżeńskiej kłótni?-to pytanie na oddziejny wątek chyba...
    • brop Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 30.12.06, 13:25
      Witam
      Z tej strony Pawel. Lat 26, bezdzietny, "bezżonny" lecz poszukujacy bardziej
      lub mniej udanie drugiej polowki. Jednak przewidywana przyszlosc nie prognozuje
      szybkiej zmiany powyzszego stanu - poza nieuchronnym przyrostem lat ;-)
      Co do PB to dowiedzialem sie o nim jakies 3 miesiace temu od znajomych
      podczas jakiejs tam impry. Nie zainteresowalem sie nim wtedy, no bo pomyslalem -
      coz... serial jak to serial (o wszystkim i o niczym). W ogole malo ogladalem
      seriale i to nie wszystkie odcinki lecz wybiorczo. Wyjatek stanowily JAG (czekam
      az jakazs stacja pokaze sezon 9, 10) i ostatnio 'Gotowe na wszystko', a sporo
      lat wczesniej wszelkie serie 'Star Trek' (poza ToS).
      Teraz sie naraze pewnie paru osobom :-)...
      ZAGORZALI FANI "LOST" PROSZENI SA O NIE CZYTANIE NASTEPNEGO AKAPITU!!!.
      Gdy w TV pojawil sie 'Lost' reklamowany jako swiatwy hit i pokazywany po 2
      odcinki na raz pomyslalem, ze warto sie tym zainteresowac. Zaczalem go wiec
      ogladac... i przestalem po 2 tygodniach i 4 odcinkach 1 sezonu. Akcja serialu
      toczy sie w tempie dosc ospalym. Ogladalem wiec 'Losta' od przypadku do
      przypadku. W koncu obejrzalem dwa ostatnie odcinki 2 sezonu ... i wszystko jasne
      - wiadomo o co chodzi. Tak wiec 'Lost' mnie nie zafascynowal.
      Pare dni po zakonczeniu 2 sezonu 'Lost' bylem na imieninach u kolegi i nagle
      wszyscy zaczeli rozmawiac o 'Prison Break'. Z wypowiedzi wywnioskowalem, ze cos
      w tym serialu musi byc jednak dobrego - ale zachowywalem dystans po
      doswiadczeniach z 'Lostem'. Wowczas to kolega z pracy przyniosl przypadkiem
      pierwszy sezon PB zeby sobie go przegrac - i tak oto pierwszy sezon wpadl w
      moje rece. PB obejzalem blyskawicznie w trybie 2+3+5+5+4+3 (1 sezon) a pozniej
      juz zlapalem bakcyla i odcinki drugiego sezonu obejzalem w ciagu 3-4 dni. Ten
      serial naprawde wciaga. Nigdy nie czulem potrzeby pilnego sledzenia akcji, ale
      PB to co innego. Moge smialo powiedziec, ze jest to jeden z najlepszych seriali
      ostatnich kilkunastu lat :-)Teraz bedac juz na biezaco czekam na kolejne odcinki
      tego swietnego serialu
    • luczijka Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 04.01.07, 23:26
      Cześć jestem Lucia i jestem uzależniona :) Do tego stopnia, że nawet teraz gdy
      do nowych odcinków 2 serii i 1 serii w Polsacie zostało tylko kilka tygodni, ja
      znowu robię sobie powtórkę (który to już raz? chyba siódmy). Serial znam od
      października 2005 czyli prawie od samego początku.
      Mam 26 lat i mieszkam w Zielonej Górze. W wolnym czasie (którego mam teraz dużo,
      bo aktualnie szukam pracy) lubię czytać książki, słuchać muzyki i oczywiście
      oglądać filmy i seriale.
      Pozdrawiam wszystkich współuzależnionych :)
      Zapomniałam dodać, że jestem wielką fanką Wenta, ale to chyba rozumie się samo
      przez się ;)
    • fru.js Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 06.01.07, 01:02
      Zaczęłam czytywać to forum i bardzo mi się spodobało. Chciałabym tu zostać na
      dłużej, więc... it's my turn...

22 lata, Poznań, studiująca ;)
      O Prison Break słyszałam już jakiś czas temu, ale jakoś nie było okazji do niego
      przysiąść, aż do teraz... przyszła przerwa świąteczna, 3-4 dni i nadrobiłam
      zaległości. Wprost nie mogłam się oderwać od monitora, a sceny z serialu śniły
      mi się po nocach ;) mówiąc wprost - przepadłam...
      pozdrawiam!
    • malutka0182 Przedstawiam się 10.01.07, 13:18
      Witam! O serialu dowiedziałam się przed Świętami (dopiero!) i wtedy też
      zaczęłam go oglądać. Mam 25 lat i najbardziej boli mnie to, że nie mam z kim
      porozmawiać, o tym, co ten serial we mnie wzbudza. Nikim z moich bliskich tak
      nie zawładnął jak mną! To najlepszy serial, który widziałam do tej pory. Dzięki
      za forum. Przynajmniej nie mam poczucia alienacji.
      • mendosita Re: Przedstawiam się 11.01.07, 21:18
        To w końcu i ja wypowiem się w tym wątku :)
        Hi, my name is Kasia and I'm an addict :D :D
        Pierwszą część pierwszej serii obejrzałam równo rok temu, w 2 dni. To był
        najlepszy maraton filmowy w moim życiu!!! Potem z barku laku zaczęłam oglądać
        Losta i pamiętam, że moją pierwszą myślą było: łee, fajne nawet, ale do Prisona
        mu daleko.. ;)
        Teraz skracam czas oczekiwania oglądaniem Ugly Betty, Dextera i John Doe
        (Dominic z włosami, mmmmm....), a poza tym Heroes i Vanished.
        A tak prywatnie: 24 lata, prawie socjolog, miłośniczka książek i muzyki
        elektronicznej.
    • aasiek Re: Przedstawcie sie-cos wiecej niz: hi, I´m an a 17.01.07, 19:19
      Joanna, 25 lat, mieszkam i pracuję obecnie w Poznaniu. Z uzależnieniami walczę
      dzielnie, tak że do żadnych konkretnych przyznać się nie mogę, ale już do
      słabości - już tak ;) Dlatego wśród nich mogę wymienić m.in. "LOST", "24" (ale
      tylko dwie pierwsze serie), filmy Barei, herbatkę, a od niedawna także "Prison
      Break"...
      Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka