Dodaj do ulubionych

Nowa postać dołączy do CSI: NY

IP: *.malbork.mm.pl 18.07.09, 15:05
Ciekawe co to za tajemnica?
Pewnie namiesza dużo w serialu... :D
Edytor zaawansowany
  • bibbi364 18.07.09, 15:49
    One wszystkie takie są. Jak zbyt dużo namiesza, to nie spodoba się widzom i ją usuną:) Tak jak to zrobili z Peyton 9I chwała im za to!)
  • Gość: krzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.09, 19:34
    Hehe grała w Smallville i była świetna .... Zobaczymy jak jej pójdzie w CSI.
  • rafal.mar 18.07.09, 21:13
    Fajno :) W Shark'u spisała się znakomicie :D Więc mam nadzieję, że tutaj nie będzie gorzej :D
  • Gość: Karolina IP: *.net-serwis.pl 18.07.09, 23:01
    Oby nie była to tajemnica na miarę Montany, bo inaczej stracę szacunek do tego serialu. Jak się dowiedziałam co gryzie Lindsay, to ręce mnie opadły.
  • Gość: gocha06 IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.09, 13:42
    o nieeee! Tylko nie nowa postać! W NY właśnie fajny był ciągle ten sam team, a teraz to już nie to samo będzie co kiedyś :( Oby tylko się nie przywalała do Maca.
  • Gość: mika IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.09, 16:41
    Popieram Gocha06, tajemnica sukcesu tego serialu opierała sie na tym ze nie było żadnej regularnej nowej postaci tylko stara ekipa, ale poczekamy, zobaczymy. I jak powiedziała poprzedniczka, wara od Maca, bo tego nie zniose. Pozzdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.