Dodaj do ulubionych

Biura podróży

12.06.11, 07:36
które biura ze swoich doświadczeń wyjazdowych polecacie. Przeglądam opinie o róznych biurach i są strasznie zróżnicowane. Mające już doswiadczenie, udzielcie laikowi porady, z którego biura wyszukiwać oferty.
--
www.suwaczki.com/tickers/wff23e5et928sk1k.png
Obserwuj wątek
    • alcea3 Re: Biura podróży 12.06.11, 08:08
      Wydaje mi się, ze z biure podrózy to tak jak z lekarzem, jeden zachwala inny krytykuje.
      Dzis trudno ocenic kondycję z pozycji kupującego (patrz przykład wielkiego Orbisu).
      Z doświadzcen mojej kolezanki moge chyba doradzic kupowanie ofert przez net, jest duzo taniej niz w tradycyjnym biurze.
      Zresztą zaytaj Katx1 ona takowe posiada na pewno Ci doradz.
      --
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
      poglądów, bez podawania przyczyny.
      • malenkie7 Re: Biura podróży 12.06.11, 09:39
        z punktu widzenia zwyklego klienta - polecam Scan Holiday (teraz to juz chyba TUI), oraz Itakę. W tych dwóch przypadkach super opieka rezydenta na miejscu i oferta zgodna z opisem.
        NIE POLECAM Exim Tours. Wszystko od poczatku bylo kiepskie - lot, z miedzyladowaniem o czym nie bylo mowy, fatalny hotel i bylejaka opieka rezydenta, nieciekawe wycieczki fakultatywne z przewodnikiem kiepsko mowiacym po polsku.
        w zadnym z powyzszych przypadkow nie mielismy sytuacji awaryjnych (choroba, wypadek etc).

z opowiadan znajomych - polecaja Neckerman'a.

--
        Mój fotoblog
        • paris4 Re: Biura podróży 12.06.11, 18:59
          z czasów kiedy korzystałam jeszcze z ofert biur podróży polecam Neckermana - ale to już będzie ze 3 lata od kiedy z oferty żadnego biura nie korzystałam, więc mogło się pozmieniać

--
          lbyf.lilypie.com/u0dQp2.png
          www.suwaczki.com/tickers/k0kde6ydkhzj6ivn.png
    • lipiec_2007 Re: Biura podróży 12.06.11, 22:44
      korzystalam z uslug itaki, scan holidays i wielu innych, ktore juz nawet nie istnieja. i szczerze mowiac, nigdy sie nie zawiodlam. moze jestem malo wymagajaca....? a moze po prostu pracownicy biura, w ktorym kupuje wycieczki dokladnie znaja moje preferencje i zawsze wybieraja mi swietne oferty. czasami, mimo ze sie przy czyms upieram, to mi odradzaja mowiac, ze oni wiedza doskonale, ze w tym wlasnie miejscu mi sie nie spodoba. wiec juz nie protestuje:) i za to ich kocham.
      • malenkie7 Re: Biura podróży 13.06.11, 11:19
        wlasnie slyszalam w radio ze Itaka zostala ukarana ponad 2 mln karą za stosowanie w swoich umowach klauzul niedozwolonych:/
        www.voxfm.pl/index.php?page=news2_voxfm&ph_tresc_glowna_start=fullview&cmn_id=47096
        --
        Mój fotoblog
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka