Dodaj do ulubionych

i na razie po urlopie :(

01.07.11, 20:07
mieliśmy jutro rano ruszać nad morze. samochody spakowane... i Emilka wyskoczyła z goraczką :( jest na antybiotyku, musimy przełozyć wyjazd do momentu, kiedy nie przestanie gorączkować :(

smutno mi bardzo, wyjazd nam się skróci, trudno. zdrowie ważniejsze :(
Edytor zaawansowany
  • malenkie7 01.07.11, 20:13
    najwazniejsze, zeby Emilka poczula sie lepiej. a poza tym i tak pada, wiec wiele byscie z tego morza nie skorzystali. zycze duzo zdrowka i poprawy nastroju.
    --
    Mój fotoblog
  • ankas4 01.07.11, 20:21
    Widocznie tak miało byc, , ale lepiej ,ze teraz to wyskoczyło niz mielibyscie szukac lekarza na urlopie. Pozdrawiam
  • solaris31 01.07.11, 20:24
    tez tak sobie to wszystko tłukę do łba . lepiej, że dzisiaj, niż w samochodzie. mamy do przejechania jedyne 1000 km., więc sporo. jakby mi się dziecko rozłozyło w samochodzie, zupełnie nie wiedziałabym, co robić - wracać, dojeżdzać? szukać szpitala po drodze? a naszemu pediatrze ufam, i licze, że za jakieś 2 dni się uda wyjechać ;)

Ela płacze biedna, no ale trudno. sama jeszcze na antybolu / angina/, tłumaczymy, musi zrozumieć.
  • alcea3 01.07.11, 21:17
    No masz, dzieci naprawdę wybierają odpowiedni moment ;) Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia i miłego wyjazdu.
    --
    Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
  • anmroz 02.07.11, 08:44
    Oby mała szybko wróciła do formy. Dużo zdrówka!!!
    --
    Maciuś, maj 2010
    Michał, lipiec 2007
    Martyna, grudzień 1999
  • solaris31 02.07.11, 10:03
    w nocy byl pawik, potem lepiej. dałam nurofen, MIlka obecnie w dobrej formie, ale dla mnie testem jak zawsze będzie wieczór. zobaczymy ;)

obym zniknęła z forum na 2 tygodnie ;) dzięki Wam!
  • paris4 02.07.11, 10:49
    kurcze dzieci chyba mają jakiś radar - często takie akcje zdarzają się przed wyjazdem :/
    Trzymam kciuki za błyskawiczny powrót do zdrowia!
    --
    lbyf.lilypie.com/u0dQp2.png
    www.suwaczki.com/tickers/k0kde6ydkhzj6ivn.png
  • smolineczka 03.07.11, 07:13
    trzymam kciuki za Wasz urlop, a przede wszystkim - za zdrówko, bo to żaden odpoczynek, kiedy coś się dzieje nie tak z dzieciakami... zresztą, też już myślę o wyjeździe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze się układało :-)
    Moja córeczka Marysia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka