Dodaj do ulubionych

chirurg dziecięcy wrocław

30.07.11, 15:43
dziewczyny Nataszka musi miec wyciętego naczyniaczka, na policzku:-(
prywatnie koszt 2500 zl, malo nie zemdlalam, ja za wycinanie roznych zmian placilam po stowce, no ale tu trzeba narkoze , itd
Normalnie nie wiem co robić, musze to skonsultowac z innym lekarzem, bo ten mnie jakos nie przekonuje.
Może wrocławianki mają jakies namiar, kontakty?
Szlag mnie trafił, no i nie musze wspominac jak se boje tej narklkozy, jeszcze w prywatnej klinice wrrrrrrrrrr
Edytor zaawansowany
  • myrtille 30.07.11, 16:55
    Prof. Godziński.
    Usuwał Amelce znamię, i Gosi Żabkowej też robił zabieg.
    W znieczuleniu.
    To najlepszy lekarz!
    --
    Nasz Ssaczek Amelia:-)

1% dla mojej córeczki
  • zabka11 30.07.11, 18:20
    www.chirurgdzieciecy.icenter.pl/
    Popieram, byłam, widziałm, dotykałam, oddałam tam swoje dziecko i oddałabym raz jeszcze:)
    Ależ reklama;)...ale faktycznie, dr. Godzińskiego znam od urodzenia Gosi, jako że ma wielkiego naczyniaka, to do niego chodziłymy i chodzimy. 2 msc temu usunął Gosce tłuszczaka, który był w tym naczyniaku, perfekcyjnie wykonany zabieg (ta Żelaznej w gabinecie, koszt 1000zł) , nie ma śladu po bliźnie. Teraz naczyniak będziemy wybielać w Łodzi.
    Polecam Edyto, konsultacja najpierw, 2x w tyg, we wtorki i w czwartki. Koszt wizyty 200zł. Potem ew. zabieg, zawsze w soboty, 2 dni wcześniej konsultacja z anestezjologiem (fajny gość;), do wkłucia (na wenflon) smalurję wcześniej Elmą, potem dzieciaka zabierają, a potem jak się wybudzi, to w pokoiku z nim sobie siedzisz i czekasz az całkiem dojdzie do siebie.
    Jak cos to pytaj. Pozdrawiam
    --
    Ania,gg 9669529, mama:
    Małgosi 11.10.2002 i Jasia 17.08.2007
    pomoz-amelce.pl/index.html
    pomozmyamelce.blogspot.com/
  • blanka0 30.07.11, 19:16
    hej zabko, Asiu dzieki
    pomecze Was teraz
    w sumie tez o nim czytalam, i dodalam go do ulubonych
    ja bylam u prof Bagłaja ale cenowo mnoe zamordowal:-(
    Aniu a Gosia miala pod narkoza w trybie jednodniowym robiony zabieg?
    Kochana musze cie na gg złapać
    noż zawsze cos sie musi przypaletac
  • myrtille 30.07.11, 21:31
    Tak, tam w gabinecie tylko w trybie jednodniowym. My pamiętam jako pierwsi wchodziliśmy, posmarowanie łapki, miła atmosfera (anestezjolog też fajny gość z podejściem :))
    Zabieg koło 30-40 minut, potem Amelka wybudzała się mi na rękach, jeszcze cycek królował, więc było zabawnie z tymi Jej nawoływaniami "o".
    Ale ku mojemu zaskoczeniu, komentarze nawet miłe były, co u nas w szpitalu rzadkością było.
    Bałam się straszliwie, bo Amela narkoza miała masę, a tam jakoś tak sprawnie, gładko, zostaliśmy awaryjnie na noc we Wrocku ale wszystko było ok.
    Pomijając już takie niegroźne zabiegi właściwe znam masę dzieci, którym prof. uratował życie.
    To jest niesamowity człowiek!
    --
    Nasz Ssaczek Amelia:-)

1% dla mojej córeczki
  • blanka0 31.07.11, 13:13
    jutro dzwonie do Niego- dziekuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka