Dodaj do ulubionych

Która się zna na giełdzie i akcjach???

04.11.11, 18:36
Potrzebuję kilku informacji :)
--
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny.
Edytor zaawansowany
  • enya81 06.11.11, 20:06
    A co kochana cię interesuje?
  • alcea3 06.11.11, 20:54
    Trochę ogolnej wiedzy oraz bardziej szczegółowo, mam kilka pytan a znasz sie Ewa??:)
    --
    Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
  • mareszka 07.11.11, 08:45
    Pati,
    ja pięć lat temu przez rok grałam na giełdzie, nie powiem, nawet zarobiłam. Biorąc pod uwagę wysokość zainwestowanego kapitału nawet sporo zarobiłam ;)
    Korzystałam z analizy, tak zwanych "świec" + śledzenie wszystkich wieści ze spółek.
    Od razu powiem, ze nie byłam giełdowym inwestorem, tylko spekulantem (głównie z uwagi na wysokość inwestycji), ale trochę problemu "liznęłam", więc może akurat mam wiedzę, której szukasz. :)
    --
    Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?
  • alcea3 07.11.11, 11:20
    Z miłą chęcią napisze na gazetowego jesli pozwolisz :))
    --
    Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
  • mareszka 13.11.11, 22:45
    Pati ja czekam i czekam, a Ty nie piszesz wcale....
    --
    Odwaga to nie jest brak strachu, ale przeświadczenie, ze coś jest od niego ważniejsze.
  • alcea3 14.11.11, 18:59
    Kochana pamietam pamietam, postaram sie szybko skrobnąc :)
    Dziękuje.
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
    poglądów, bez podawania przyczyny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka