Jakie garnki? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Poleccie mi garnki .
    Dobre , w przystępnej cenie.
    Myślałam o tych
    allegro.pl/garnki-tefal-ingenio-20-czesci-l52799-i2010299675.html
    zajmują dużo miejsca i mozna do piekarnika i w lodówce nie zajmują dużo miejsca.
    Z czasem dokupiłabym sobie pokrywki .
    Myślę jeszcze o innych .
    Może macie jakieś sprawdzonę , jestescie zadowolone.
    Proszę nie pisać o zepter albo o garnkach rzędu 2000 , nie stac mnie
    --
    pomoz-amelce.pl/
    • mi się podobają i fajne są w ikei garnki. one są też na indukcje, tu masz np zestaw ale są też pojedynczo
      www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168/
      --
      Roch 20.07.2007
      Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
    • ja mam patelniei garnki TEFAL INGENIO i jestem zadowolona. Fajnie się smaży i gotuje. Nic nie przywiera itp. Mi odpowaidają :)
      • ja mam dwa garnki Tefala z tego zestawu: allegro.pl/garnki-tefal-classica-8-czesci-c842-indukcja-w-wa-i2001971619.html mam je już bardzo długo, spisują się bardzo dobrze.

Olcia podepnę się pod Twój wątek, dziewczyny wiecie jak nazywa się "tańszy" odpowiednik Zeptera? Słyszałam o bardzo podobnych garnkach ale znacznie tańszych ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy.
        • dobrej jakości i bardzo fajne kupuję sobie w Lidlu w zależności od oferty i promocji
          A marzą mi sie ceramiczne Delimano
          www.delimano.pl/?csu=general>v=1&cex=185461&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=pl_gen_general_sem_google_1__delimano&referrer=google_sem_185461&gkw=delimano&gclid=CJD1mM68qa0CFcRH3godnkP1lg
          --
          Powaga to brud, który zbiera się w pustych łbach
          [url=http://lilypie.com][img]http://lb1m.lilypie.com/TxCIp2.png[/img][/url]
          • Polecam garnki firmy Berghoff :
            www.swiatkuchni.com/berghoff/zestaw-garnkow-12-el--w-walizce-id-2790/
            Dobra cena, a jakość świetna!

Mam kilka garnków z powłoką teflonową (a propos inginio) i mnie osobiście drażnią- trzeba pamiętać o specjalnych sztućcach do mieszania, nie można myć w zmywarce. Wolę ze stali :)
            Poza tym w zasadzie nie mam kompletu jednego- kupuję zwykle pojedyncze garnki, takie, jakich potrzebuję :)
            --
            Kubuś (2007) i Wojtuś (2009)
            • 30.12.11, 11:23
              odnośnie powłoki teflonowej - masz rację trzba mieć odpowiednie "mieszadełka " :) ja mam drewniane i bambusowe. Ale nie rozumiem o co chodzi z tym nie myciem w zmywarce??? Ja je tak myję... mam dokładnie ten zestaw garnków: www.superwnetrze.pl/Garnki-Tefal-Ingenio,k120/Zestaw-trzech-garnkow-z-odlaczana-raczka-i-pokrywka-do-odcedzania-Tefal-Ingenio-bordowy,t29920.html
              i nawet w opisie jest, że można myć w zmywarce....
              • 30.12.11, 11:29
                Na moich (ale nie tefala) pisało, że nie myć :) no i są to jedyne gary, które muszę myć ręcznie, a nie znoszę :) Podobno, ta powłoka zdziera się od substancji myjących, ale nie znam się, jakoś tematem się nie interesowałam- przerzuciłam się na inne gary i tyle.
                --
                Kubuś (2007) i Wojtuś (2009)
        • chyba tańszym odpowiednikiem Zepteraz jest Philipiak, choć nie wiem, które z nich tańsze :(
          Ja ma Berghoffa, to jest najtańszy zamiennik o ile to można nazwać zamiennikiem.
          Mam je 8 lat, nadal świecące i bardzo dobrze się sprawdzają. Można myć w zmywarce, nawet największy mi się mieści do 45-tki, choć na styk. Polecam berghoffa, bo to gary na lata. Nic nie schodzi nie odkleja się, nie mają teflonu, którego nie można myć w zmywarce.
          --
          Zdjęcia naszego maleństwa
          Moje Pazurki
          moja praca: www.SystemyPrzeciwpozarowe.eu www.SygnalizacjaPozaru.pl www.InstalacjePrzeciwpozarowe.pl www.GaszenieGazem.pl www.FM200.pl
    • Ola ja stałam się posiadaczką garnków tefala INGENIO rok temu i była to miłość od pierwszej chwili.
      Plusy:
      Szybko się w nich gotuje
      zajmują mało miejsca
      szybko sie je myje nawet z zaschniętego jedzenia
      mają wyprofilowane pokrywki dzięki czemu można łatwo odlać wodę
      A naleśnik robione na tefalowej patelni zawsze wychodzą ;)
      Ja obecnie zastanawiam sie nad szybkowarem tefala i pokrywek plastikowych :)

--
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgft71vg6n.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/34bwdqk35wg2ifjy.png[/img][/url]
      • No to ja polecam zestaw Zelmer teflonowe
        allegro.pl/garnki-zelmer-intherium-651-00-teflonowe-i2012199484.html
        ale bardziej te mi się podobają
        allegro.pl/garnki-zelmer-provesta-652-00-10-czesci-indukcja-i2018968374.html
        a z tefala podoba mi się ten zestaw i zastanawiam się właśnie nad kupnem
        allegro.pl/makow84-garnki-tefal-volupty-c806s1-12-cz-pat-gl-i2006890155.html
        Zastanawiam sie też nad tańszymi Berghoffa ale nie znam nikogo kto je ma więc nie wiem jak jakość. I koniecznie poluję na zestaw ze szklanymi pokrywkami plus głęboka patelnia.
        • Aha i żeby w zestawie był większy garnek niż 4,5 litra. W zelmerze niestety 4,5 jest chyba największy. W tefalu są nawet 6l.
          • A co myślicie o tych Berghoffa?
            allegro.pl/berghoff-garnki-mythe-17-el-gerlach-gratis-89-zl-i2019735876.html
            • Ja od 6 lat mam ten zestaw:

www.berghoff.pl/uploadedFiles/jpg/pr_4b0c69.jpg

Ogólnie jestem zadowolona, dobrze się w nich gotuje, długo trzymają ciepło potraw, nic nie przywiera, uchwyty się nie nagrzewają. Bardzo fajne w obsłudze.
              I tylko całkiem niedawno jeden garnek wybrzuszył się od dołu i kręci się na płycie.
              Nie wiem, może to zmęczenie materiału, bo naprawdę garnki są w ciągłym użyciu :)

Polecam!

boazeria, te moje są podobne do tych, które zalinkowałaś, ja nie mam tylko szklanych pokrywek.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.