Dodaj do ulubionych

Doradzcie na temat zakupu prostownicy

18.01.12, 21:23
Szukam nowej, jakie modele macie? Jestescie zadowolone?

Jakie płytki sa najlepsze?

Widziałam, taka ktora prostuje wraz z para? Ma ktoś? Działa czy bajer?
www.youtube.com/watch?v=B0CCdkilkpE
Szukam czegoś, co bardzo dobrze prostuje, bez musi uzywania jej kilkakrotnie na tych samych pasmach, nie moze ciągnac włosow (aaaaaa), cena ma dla mnie drugorzedne znaczenie w tej kwesti, uzywam codziennie wiec musi byc idealna :)

Wspomozcie :)

--
Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
Edytor zaawansowany
  • 18.01.12, 21:39
    ja mam starą taką z ceramicznymi i wydawało mi się że jest ok ale na tej sesji fryzjerka miała taką z tytanowymi płytkami i była rewelacyjna, szybko prostowała nie trzeba było jeździć kilka razy i temperatura niższa niż przy ceramicznych i włosów tak nie niszczy
    --
    Roch 20.07.2007
    Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
  • 19.01.12, 17:25
    Alcea3 powiem ci tak to co pokazujesz w linku to tragedia....w sensie działania szybko się psują.
    Generalnie ja osobiście od lat używam prostownic firmy REMINGTON.
    Obecnie mam taką:allegro.pl/remington-s6600-prostownica-multi-style-nowosc-i2003121247.html
    Pierwszą prostownicę tej firmy kupił mi mąż jak pracował w saturnie.Znajomi z działu z urzędzaniami do włosów polecili mu tą firmę i od tamtej pory moje włosy wreszcie układają się tak jak chce :) Szybko się nagrzewa,masz możliwość regulacji temp.
    Tak którą mam obecnie ma dodatkowy bonus w postaci takiego bajera którym można krecic loki do tego porządne etui.
    A co fajne i ważne jeśłi się zepsuje to nie naprawiają tylko dają nową.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgft71vg6n.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1cfd597da1.png
  • 19.01.12, 22:07
    Nikt więcej nie smaży sobie włosków?
    Mam Remingtona, ale szukam czegos jeszcze lepszego
    --
    Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
  • 20.01.12, 01:07
    Podpinam się , i alcea podbijam temat, bo tez mi zalezy na super hiper prostownicy i tez cena nie gra roli:) !!!
    Zgadzam sie z opinia ,że remington jest the best, ale moze moze jest coś jeszcze jeszcze jeszcze lepszego!!! no dziewczyny dawajcie! sprawimy sobie z alcea takie cudo:)
  • 20.01.12, 08:47
    ale jak to działa dziewczyny,ze prostuje włosy-przypala je?
    --
    Moje anioły
    Mój blog
    Julek urodzony 25 lipca 2007
  • 20.01.12, 09:36
    Burdziu prostownica nie przypala włosów, ale niestety mocno je niszczy.
    Ja mam gęste, grube i kręcone włosy. Prostuję prawie po każdym myciu.
    Kiedyś miałam Remingtona, uważam, że był OK.
    Teraz mam Vidal Sassoon Pro-Elite i też jest w porządku. Jakość i skuteczność porównywalna.

--
    www.pomoz-amelce.pl/
  • 20.01.12, 09:51
    No to ja nie chce takiego wynalazku,dziekuje :)
    --
    Moje anioły
    Mój blog
    Julek urodzony 25 lipca 2007
  • 20.01.12, 14:33
    Burdzia Moni Cię troszkę nastraszyła:) , jak będziesz chciała mogę Ci pożyczyć na kilka dni moją prostownicę, to sama sobie zobaczysz jak to działa, albo następnym razem u fryzjera poproś o wyprostowanie włosów, ja uwielbiam, moje włosy są z takich puszących się, a jak jets wilgotne powierze , to kompletna katastrofa:), nalezy uzywac dobrych kosmetyków przy prostowaniu włosów i nie ma jakiejś większej masakry, ja podcinam końcówki regularnie i nie widzę tragedii na głowie, alcea ma śliczną, świeża fryzurkę - więc prostownica z głową uzywana nie jest zła;) , ale oczywiscie zgadzam sie ,ze nie jest neutralna dla wlosów:), jednak regularna pielęgnacja, podcinanie+ stosowanie preparatów do prostowania wlosów pozwalają zachowac ladny wygląd i wyprosowane wlosy:)
  • 20.01.12, 16:29
    Juz doczytałam, ze jedne z dobrych to seria babyliss PRO (PRO od professional) do kupienia w hurtowniach fryzjerskim lub.. allegro ;) sa to prostownice takie ktore czesto uzywa sie w salonach

--
  • 21.01.12, 08:46
    Ja również mam remigtona, używam go codziennie, ponieważ codziennie myję włosy.
    Jestem bardzo zadowolona, nawet bez specjalnego starania włosy są bardzo ładnie wyprostowane i nie mam zniszczonych, mimo że nie nakładam żadnych preparatów bo mi się nie chce :P
  • 21.01.12, 09:46
    babyliss ma bardzo dobre rzeczy, mam suszarkę i jest rewelacyjna
    --
    Roch 20.07.2007
    Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
  • 21.01.12, 13:34
    ja mam prostownicę babyliss pro, jestem zachwycona - wyprostowanie włosów trwa 15 minut, nie więcej, a sporo ich na głowie mam ;) obsługuje się sama bez problemu ;)

nie prostuję włosów codziennie, więc nie zauważam jakiejś straszniej różnicy w ich kondycji. użwam suszarki, ona tez włosy niszczy, więc mam tez kosmetyki specjalne do prostowania i na wyskoą temperaturę. konkretnie krem L`oreal. i jest ok.
  • 21.01.12, 20:08
    jaki masz model???
    I pokaz link do tego kremu :)
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
    poglądów, bez podawania przyczyny.
  • 21.01.12, 22:09
    Ja polecam prostownice firmy GA.MA. Używam od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Tu link:
    tics.pl/index.html?producent=5
    --
    Matylda 17.06.2008
  • 23.01.12, 20:50
    Wstepnie nakrecilam sie na ta
    allegro.pl/babyliss-pro-prostownica-sleek-expert-bab-2072re-i2059944827.html spelnia wszystkie moje wymagania, ale oczywiscie musiało przyjsc rozczarowanie...
    Prostownice babyliss nie maja blokady zamkniecia, co dla mnie jest nieporozumieniem...
    --
  • 23.01.12, 20:59
    a co to w ogóle jest blokada zamknięcia? po co to? moja prostownica tego nie ma, mi się podobają te co można też kręcić włosy. taka jak ta tylko ta ceramiczna a ja bym chciała teflonową
    allegro.pl/prostuj-i-krec-prostownica-babyliss-st230-gratis-i2047527385.html
    ale co ja mówię moja prostownica działa a ty mnie kochana zakręciłaś na nową :)
    --
    Roch 20.07.2007
    Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
  • 23.01.12, 21:02
    No to faktycznie...ale moze to wynika z tego ,ze zazwyczaj w zakladach fryzjerskich taka prostownica wisi non stop włączona..wiec jej nie zamykają.... sama nie wiem/
    Sluchaj alcea , myslalam ,zeby podejsc do swojej fryzjerki co sie zna i jej zapytac czego ona uzywa u siebie w salonie, bo jak mi czasami prostuje wlosy to powiem szczerze, ze faktycznie zajmuje jej to kilka machnięć i jest efekt ,który ja uzyskuję po... 10 minutach...

a nie wydaje Ci sie za wąska ta prostownica? na nasze włosy>?
  • 23.01.12, 21:43
    Te z kreceniem sa nie dla mnie.'
    Mam teraz sleek&curl, nie umiem z tego korzystac, proby były okupione czyms strasznym ;)

Andzia- blokada zamknięcia to takie cudo, ze jak koncze prostowac "zamykam" prostownicę i wkladam do miekkiego woreczkla/etui jeszcze goraca.
    Na koncach ma taki dzyndzelek do zamykania, nie umiem wytłumaczyc ;/

Ale jak nie mas zto co robisz z goraca prostownica po wyprostowaniu?

--
  • 23.01.12, 22:27
    jak wyprostuje to zostawiam w umywalce żeby wystygła i m zawsze się strasznie wścieka bo jak idzie umyć ręce to ona wiecznie tam leży :)
    --
    Roch 20.07.2007
    Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
  • 23.01.12, 22:31
    Bez blokady to lipa trochę. Ja za każdym razem zamykam prostownicę, nie wyobrażam sobie bez.
    Alcea, w tej cenie to kupić u fryzjerki. Ja co prawda nie potrzebowałam, bo miałam nową, ale pytałam się fryzjerki o taką malutką do grzywki i powiedziała, że może mi zamówić.
    Zapytaj też o tę blokadę.
    Idź też to TK MAXXa, ja kupiłam teraz Piotrka siostrze prostownicę pod choinkę w tutejszym w UK. ceny dużo niższe za firmowe.
  • 23.01.12, 22:39
    No własnie nie wyobrazam sobie bez blokady, nic nie lezy, nikt się nie parzy, nic nie stygnie, sekundę po skonczeniu juz jest schowana.

Andzia wcale mu sie nie dziwie :)))

LIlka dzięki za cynk! Jutro po pracy wpadnę do TK Maxx w Koronie.
    Te ceny u fryzjerów sa czesto zawyzone, taniej na allegro znajdziesz rowniez te profesjonalne. Tak jak pisałam, jestem gotowa zapłacic wiecej bo prostuje juz lacznie chyba z 10 lat i wiem jakie to wazne miec super prostownice :);))))

Tylko zonk z tym brakiem blokady, naprawde myslalam, ze wszystkie je maja ...

Andzia a jaką Ty masz?
    --
  • 24.01.12, 11:00
    ja mam jakąś bez firmy, kupiłam ją dawno temu za grosze, ale póki działa to trwam przy niej. jak się zepsuje to kupię nową.oj tam wielkie halo przełożyć prostownicę w inne miejsce :) ostatnio -powiedział że nie będzie jej wyjmował tylko puści wodę i tyle... ale wtedy będe mogła kupić nową :)
    --
    Roch 20.07.2007
    Sonia 19.11.2009

krukoland.wordpress.com/
  • 24.01.12, 21:28
    moja babyliss ma blokadę :)

zaraz poszukam linków, mam dym w pracy i nie było mnie kilka dni.
  • 24.01.12, 21:32
    juz mam - prostownica
    alejka.pl/prostownica-wet-n-dry-st27e.html
    krem

cokupic.pl/produkt/LOREAL-Krem-wygladzajacy-HOT-LISS

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.