Dodaj do ulubionych

dobra, skuteczna dieta...?

07.08.12, 18:47
czy taka istnieje? jesli udalo wam sie zrzucic kilka kg w zdrowy sposob, dajcie cynk ;) Nie mam nadwagi, ale po dwoch ciazach zostal mi brzuch i boczki. Co gorsza wyglada na to ze sie powiekszaja, czuje jak wszystko mi sie trzesie gdy chodze. No i nigdy nie mialam problemow z cellilitem, a teraz nagle pojawil sie. Probowalam diety montignac przez dwa miesiace, zrzucilam okolo 3-4 kg, a potem waga stanela w miejscu, wczesniej chodzilam na zumbe, ale ciezko mi bylo chodzic na cwiczenia systematycznie. Chyba starosc nadchodzi, metabolizm zwalnia......siwych wlosow wyczekuje... ;) zartowalam

--
Moje fruto
Moja ptaszyna
Obserwuj wątek
    • metanira Re: dobra, skuteczna dieta...? 07.08.12, 20:57
      MŻ i ćwiczyć, np. A6W. Już raz przez to przeszłam, ponad rok temu, efekty utrzymywały się bardzo długo, gdyby nie zima i to że zaczęłam sobie odpuszczać ćwiczenia i więcej się objadać nie musiałabym teraz przechodzić tego ponownie ;) Jestem po półmetku 6W - 3 tygodnie i 3 dni :) Moim zdaniem każda dieta, bez ruchu i bez trwałych zmian żywieniowych to murowany efekt jo-jo.
      --
      Konrad 22.07.2007
      MY
      "Boże, jaka ja muszę być niegrzeczna, żeby mieć chwilę dla siebie." (Krystyna K.)
      • malenkie7 Re: dobra, skuteczna dieta...? 07.08.12, 21:05
        udało mi się schudnąć tylko o wyłącznie dzięki diecie rozpisanej przez dietetyczkę. jadłospis byl dostosowany do moich potrzeb, 5 posiłków dziennie, zero podjadania miedzy posilkami, znaczne ograniczenie spożywania słodyczy, duzo wody... nie bylo latwo, ale zrzucilam nadprogramowe 10 kg. zadne diety-cud, glodowki - tylko i wylacznie racjonalne odżywianie sie i sport. choc ja nie cwiczylam, bo po prostu nie lubie.
        --
        Mój fotoblog
        Nowa Kawiarnia w Centrum Warszawy
      • yvonne79 Re: dobra, skuteczna dieta...? 08.08.12, 17:53
        Podpisuję się pod metanirą.
        Dieta bez ćwiczeń moim zdaniem nie ma sensu. Ja, tak jak metanira, swego czasu przeszłam a6W. Nie było łatwo, zwłaszcza z trójką dzieci, bo ciężko mi było znaleźć czas dla siebie na ćwiczenia, ale udało się. Po tych ćwiczeniach brzuch rewelacyjnie się poprawił. Zamierzam zrobić jeszcze raz całą a6W, ale to dopiero po wakacjach. Gdy ćwiczyłam, ograniczyłam posiłki i nie jadałam słodyczy, jedynie własnoręcznie pieczone ciasta, a i to sporadycznie. Tym razem zamierzam też wprowadzić mocne zmiany w diecie i chciałabym dołączyć do tego jeszcze inne ćwiczenia. No i dietę zmienić już na dobre bym chciała, tzn. lepiej się odżywiać i mądrzej.
        Nigdy nie stosowałam gotowej diety, więc tu nie pomogę. Moja koleżanka zachwalała dietę 1000 kalorii.
        Wydaje mi się, że efekty będą, gdy zmienisz sposób odżywiania i będziesz ćwiczyć, ale to muszą być zmiany na stałe, a nie na chwilę, żeby uniknąć efektu jojo.
    • alcea3 Re: dobra, skuteczna dieta...? 07.08.12, 21:39
      Do znudzenia: dieta plaz południowych, całkiem sporo nas tutaj na niej schudło, pierwsze efety sa po 2 tyg nawet do 6 kg.

W zasadzie to nie dieta, a zmiana nawykow zywieniowych, jest swietna, bo nie głodujesz..

southbeach.c10.pl/
      --
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
      poglądów, bez podawania przyczyny.
      • zurawina100 Re: dobra, skuteczna dieta...? 08.08.12, 19:09
        tak jak alcea polecam diete plaż południowych, ja np od maja pieczywo jem tylko w weekendy na śniadanie, zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i jem cały czas tak jak w 2 etapie diety plaż południowych.
        --
        Dobrochna 27.07.2007
        Staś 6.04.2004
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka