Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie z dzieckiem?

14.05.14, 20:24
Jedziemy na długi wknd i się zastanawiam, co możemy zrobić. Mamy już zarezerwowane bilety do Kopernika (czy jak się ma rezerwację, to do tej specjalnej kasy są długie kolejki, żeby odebrać bilet). Pałac kultury też obowiązkowo i pewnie Muzeum Techniki w nim. Co jeszcze?

Raczej odpadają typowe muzea, zwiedzanie zamku itp. Potrzebuję coś interaktywnego, technicznego, ciekawego...

Polećcie coś.
Obserwuj wątek
    • maadga Re: Gdzie w Warszawie z dzieckiem? 15.05.14, 08:32
      Ja z dzieciakami prawie 3 lata temu byłam w Koperniku i tam mieliśmy być max 3h po 6h nadal nie mieliśmy dość, Warto sobie wziąć jakąś przekąskę ;)
      --
      www.nida.com.pl/
      pomoz-amelce.pl/index.html
      pomozmyamelce.blogspot.com/
    • spodnica_w_kratke Re: Gdzie w Warszawie z dzieckiem? 19.05.14, 13:59
      a jak pogoda dopisze to plac zabaw:)
      -na pl. Wilsona (duzy, w parku) (metro pl. Wilsona)
      -przy Fortach Bema (gigant ;)
      -na Ursynowie przy stacji metra Ursynów ( w skrócie - dinozaurowy, ale nie, że archaiczny;) z jajami dinozaurów, do których można się chować, z liną i zawieszonym talerzykiem po którym świetnie się jeździ)
      -na Kabatach, przy Bażantarni - poza placami zabaw jest też park linowy dla dzieci, 2 trasy,
      -ew wycieczka rowerowa przez las Kabacki do Powsina (sa wypożyczalnie rowerów, w tym np z fotelikami czy przyczepką)
      -na dobre lody w lodziarni Malinova (między stacją Racławicka a Pole Mokotowskie). (dobre sa też na Saskiej Kępie, na Francuskiej, a to już bardzo blisko Stadionu Narodowego, gdybyście szli). I pewnie w paru innych miejscach, ale nie wszystkie znam;)

--
      mój suwaczek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka