Dodaj do ulubionych

Ekspres do kawy

13.07.15, 11:20
Ponownie wraca ten temat. Wróciłam z wakacji gdzie piłam świeżo mieloną kawę z ekspresu przelewowego. Kawę mieliłam sama a ekspres był pewnie z tech najtańszych, ale mimo to jak dziś wypiłam rozpuszczalną to mnie obrzydzenie wzięło.
Na taki wymarzony nie stać mnie i nie będzie mnie stać jeszcze wiele lat.
Ale taki przelewowy jeszcze z młynkiem to już coś na co mogę się pokusić.
znalazłam takie:
www.outletrtvagd.pl/product-pol-8449-Ekspres-przelewowy-z-mlynkiem-PHILIPS-HD7753-00-standard-kawa-w-10-minut-zegar-1000-W.html
www.empik.com/ekspres-przelewowy-princess-coffee-maker-grinder-deluxe-1-25-l-1000-w-princess,p1087412065,elektronika-p
Czy któraś z was ma tego typu ekspres?
Jak się sprawuje na co zwrócić uwagę?
Ciśnieniowy, czy kolbowy czy automat to dla mnie zbyt duży wydatek i za dużo babraniny. Ciągle trzeba coś naprawiać, czyścić.
--
www.nida.com.pl/
pomoz-amelce.pl/index.html
pomozmyamelce.blogspot.com/
Edytor zaawansowany
  • zurawina100 13.07.15, 22:04
    Ja polecam włoską kawiarkę, jak dla mnie smak kawy bardzo dobry, a koszt kawiarki niewysoki.
    --
    Dobrochna 27.07.2007
    Staś 6.04.2004
  • matmarha 20.11.18, 19:10
    A czy ktoś z was może mi doradzić jak prawidłowo czyści ekspres do kawy? Bo z tego co wiem jest to bardzo istotne. Mam od dwóch miesięcy pierwszy takiego typu sprzęt i jeszcze nie wszystko wiem w tym temacie. Koleżanka poleciła mi kupić taki odkamieniacz strefafiltrow.pl/odkamieniacz-delonghi-eco-decalk-5513291781-500ml.html ponoć jest rewelacyjny. Czy wy też go używacie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.