Dodaj do ulubionych

mieszanki smakowe

30.11.06, 14:44
dzis zjadlam kapuste kiszona, zagryzajac czekolada o smaku kawowym :DDDDD

--
gadulec: 251114
www.bobasy.pl/wiewiorka
Obserwuj wątek
    • badowimo Re: mieszanki smakowe 30.11.06, 14:52
      Wspolczuje!:)
      Nie wiem o co chodzi, ale moim zdaniem te zachcianki ciazowe sa mocno
      przereklamowane.
      To moja 3 ciaza ( druga poronilam) i ani razu nie mialam zachciewajek, podobnie
      moja mama, siostra i masa kolezanek.
      Nad tym sie nie jest w stanie zapanowac?? Opiszcie jak to jest?
      Dziwi mnie tez faza nadmiernego jedzenia.
      Wy rzeczywiscie jestescie caly czas glodne, czy glod wynika ze swiadomosci
      bycia w ciazy? Ja w ciazy mam jak by scisniety zoladek, jem polowe z tego co
      jadlam przed. Po prostu mnie ta polowa jedzenia wypelnia po uszy.
      Poza tym boje sie przeholowac, bo boje sie skokow cukru, z ktorym wlasnie bedac
      w ciazy mialam problemy.
      Pozdrawiam.

Gabrysia
      • agusiajasia Re: mieszanki smakowe 30.11.06, 14:55
        Ja w pierwszej ciąży wogóle przez pierwsze trzy miesiące nie mogłam patrzeć na
        jedzenie, już nic nie mówiąc o charakterystycznych zapachach typu kawa.... bleee
        Teraz natomiast jadłąbym cały czas a najchętniej kiełbasę. Mam jakąś fazę
        kiełbasianą :)
        --
        Jasio juz ma...
        • magda7717 Re: mieszanki smakowe 30.11.06, 15:59
          ja chlone kapuste
          saute albo smazona albo kapusniak a od wczoraj bigos ;-) taki oszukany kapusciany
          i do tego zapilam wczoraj kilka szklankami pepsi i nie wiem jakto mozliwe czulam
          sie swietnie
          • azbestowestringi Re: mieszanki smakowe 30.11.06, 16:49
            ja w pierwszej ciazy mialam jazdy typu - lody truskawkowe jedzone razem z
            kukurydza w occie...
            jazde na kokretne jedzenie mialam tydzien temu - MUSIALAM zjesc sushi, dostalam
            wrecz histerii. nie bylam w stanie nad tym zapanowac, az w koncu sie wkurzylam
            i wyprodukowalam tego tyle,ze dla calego pulku by starczylo.

teraz czuje, ze pieprza mi sie mocno smaki i zapachy - co ma odbicie w tym, jak
            i co gotuje :) - nie wychodzi najlepiej ostatnio :/ - np curry przeslodzilam ze
            sie jesc nie dalo.
            ale to przechodzi - przynajmniej podczas pierwszej ciazy przeszlo.

--
            gadulec: 251114
            www.bobasy.pl/wiewiorka
      • kami-danielito Re: mieszanki smakowe 03.12.06, 01:43
        Ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych kosmicznych zachcianek, zapychalam sie
        tylko lodami rumowymi z rodzynkami i bananami zapiekanymi w polewie
        czekoladowej z bita smietana. Ale teraz zaczyna sie coz dziac, do wszystkich
        potraw dodaje papryke chili, mojemu niemezowi gebe wykreca ( przy czym musze
        zaznaczyc ze on jest przyzwyczajony do pikantnych potraw juz od dziecinstwa,
        gdyz pochodzi z Hondurasu), kazdy kes zapija woda, a ja nic!!! No i musza byc
        krewetki w pikantnym sosie pomidorowym, z dodatkiem cebuli, i avokado, na
        zimno. Dobra koncze
        Kami
        --
        Moje fruto
        Moja ptaszyna
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka