• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wodniaki jąder!!!! Dodaj do ulubionych

• 12.06.07, 18:52
    Wczoraj byłam na badaniu USG. Lekarz powiedział, że wszystko jest ok, ale mój
    Maluszek ma wodniaki jąderek. Na moje pytanie, czy to coś poważnego
    odpowiedział, że nie, problem dotyczy dużej grupy noworodków płci męskiej, te
    wodniaki często wchłaniają się po porodzie a kontrola tej przypadłości należy
    już do neonatologa. Na początku rzeczywiście próbowałam się nie przejmować,
    ale później uświadomiłam sobie, jakby ten lekarz przesuwał problem na "po
    porodzie" bo go to mało interesuje. Czy któraś z Was zetknęła się z tym
    problemem u swojego synka (i czy te wodniaki się wchłonęły), bądź u którejś
    został na badaniu USG zdiagnozowany taki przypadek? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Zaawansowany formularz
    • 12.06.07, 19:27
      U nas też na usg lekarz stwierdził wodniaki ale powiedział że zazwyczaj się
      wchłaniają po porodzie. Pytałam też naszą pediatrę przy okazji wizyty ze
      starszym synkiem i też powiedziała, żeby się nie martwic tym na razie.
      • 12.06.07, 19:43
        Synek mojej kolezanki ma wodniaki(ma 4 tygodnie). Powoli się wchłaniają.
        Wiec nie martw sie, bedzie dobrze!
        --
        Asia, Marcinek(24.02.05) i Szymek(05.07.07)
    • 12.06.07, 20:34
      Mój synek po porodzie miał wodniaka, poszlam z tym do lekarza rodzinnego a ten
      dał mi skierowanie do chirurga, który zlecił badanie USG. Lekarz powiedział że
      to nic groźnego i powinno się samo wchłonąć. To było 3 lata temu więc za bardzo
      nie pamiętam ale do pół roku sie wchłonął ale i tak lekarz chirurg kazał
      przychodzić jeszcze do kontroli co pół roku. Na szczeście wszystko dobrze się
      skończyło. Z tego co wiem jak by się nie wchłonął to czekałaby operacja ale
      chyba dopiero po skończeniu przez dziecka 3 lat. Nie martw sie wszystko będzie
      dobrze. Ja teraz też będę mieć drugiego synka zobaczę co tym razem będzie mam
      nadzieję że nie będzie miał żadnego wodniaka
      --
      [url=www.TickerFactory.com/]
      [img]<a
      href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;19/st/20070721/dt/6/k/839c/preg.png[/img]"
      target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;19/st/20070721/dt/6/k/839c/preg.png[/img]</a>
      [/url]
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.