Dodaj do ulubionych

Kaitangata - oferta ...

04.07.16, 23:40
Od paru dni jest dość głośno w mediach o ofercie miasteczka Kaitangata z południowej wyspy.

Nawet kilku znajomych już mi się pytało, czy składam papiery wink

Po polsku do poczytania tutaj:

wyludniajace-sie-miasteczko-szuka-mieszkancow

Media jak to media nadmuchały balonik, zrobiły z tego sensację i ofertę dla każdego, a wypada zaznaczyć i sprostować, ze oferta generlanie jest dla nowozelandczyków, nie dla zagranicznikaów, i nic nie dają poza możliwości kupna ziemi i dostępie do spisu ofert pracy smile
Aby bardziej ochłonąć poczytajcie tutaj:

Kaitangata-will-not-pay-people-160K

Miałem przyjemność być w tamtych okolicach, fajne zadupie z pięknym wybrzeżem, delfinami, fokami i pingwinami. Jedyne co można nie lubić to, że jest to w sumie jeden z najchłodniejszych zakątków NZ.

--
---
There is no way to happiness, happiness is the way ...
Edytor zaawansowany
  • 09.07.16, 04:00
    Rzeczywiscie, wyglada sympatycznie. Tylko co tam robic? Zanudzilby sie czlowiek na smierc!
  • 11.07.16, 18:46
    Łowić ryby smile

Do Queenstown nie jest jakoś bardzo daleko, na weekend na Narty w zimie można pojechać smile

W lecie Catlins i Fiordland stoją otworem ...

A jak na zakupy to wyjazd do Dunedin smile

Zależy co kto lubi, ale fakt w samym Kaitnagata to tylko odcinka od świata ... ale niektórzy też to lubią, się wyciszyć i uciec od wyścigu szczurów smile

--
    ---
    There is no way to happiness, happiness is the way ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.