Dodaj do ulubionych

Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :(((

23.06.10, 20:35
Proszę BARDZO, BARDZO o rady...
Ale błagam nie w stylu "dawaj mu porządnie jeść" itp., bo naprawdę nie mam nastroju :(
Przedwczoraj (nie wiem jak to zrobił) włamał się do zamrażalnika (góra wysokiej lodówki), wybebeszył prawie wszystko. Co się dało (prawie kilo schabu z kością i 2 udka kurzęce) zeżarł do okruszka, co nie (warzywa i owoce) rozbebeszył po całym mieszkaniu. Wymontowałam uchwyt, zastawiłam pułapkę i wczoraj spokój.
Dzisiaj włamanie do lodówki (uchwyt dawno wymontowałam, po parę lat temu włamaniach): wyciągnięte wszystko poza słoikami, zeżarte co się dało, lodówki drzwi- pogryzione...

Albo wyląduję w Kobierzynie/ Tworkach, albo nie wiem co psu zrobię... Na nową lodówkę mnie nie stać, uszczelka nie wiem czy da się wymienić.
Mam pomysł na blokadę, ale nie umiem sama zrobić.

Jakieś pomysły na gotowce?

Pls......

--
Atlas ...
Obserwuj wątek
    • to.ya Mój pomysł ... 23.06.10, 21:11
      Myslałam o czymś w rodzaju trójkąta prostokątnego, w którym ścianka "a" przylega do drzwiczek lodówki, "b" do podłogi, a kąt alfa jest przy ścianie.
      Dwa takie trójkąty, a równolegle do ich ścian "a" dwie dechy- jedna na drzwiach zamrażalnika, druga- lodówki.
      www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki/t/Trojkat_prostokatny.png

Tylko jak to montować jak wychodzę z domu i demontować po przyjściu?

--
      Pamięć...
      • to.ya Mój drugi pomysł ... 23.06.10, 21:36
        Albo prostszy patent: z mocnych listewek zbić "framugi" w kształcie litery U, odwrócić, domontować poprzeczne szerokie dechy zabezpieczające drzwi lodówki, lewą stronę przewlec przez uchwyt do piecyka, prawą albo zostawić luzem, albo albo by było do wkładania też w jakieś uchwyty wystające ze ściany. I wkładać gdy wychodzę...

To teraz potrzebuję kogoś, kto mi to zrobi :) Głównie uchwyty na ścianie- rodzaj przewleczki. Nie wiem jak to nazwać :(

--
        Pamięć...
    • hamerykanka Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 23.06.10, 22:10
      W "psiej niani 911" na Animal Planet widzialam patent ze kiedy pies
      otwieral drzwi lodowki wlaczal sie swidrujacy alarm jak
      przeciwpozarowy i pies odpuszczal. Jesli dobrze pamietam, ustrojstwo
      bylo zamontowane na scianie lodowki i drzwiach i przerwanie obwodu
      powodowalo wycie.
      Czy masz kuchnie otwarta, laczaona z innym pomieszczeniem? Inne
      wyjscie byloy przeniesc lodowke do innego pomieszczenia i zamknac
      drzwi..albo zamykac psa w innym pokoju na czas nieobecnosci....
      • to.ya Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 23.06.10, 22:19
        Nic nie może wyć, bo mieszkam w bloku i wystarczy, że czasem pies się rozedrze na np świadków Jehowy łomoczących godzinę do drzwi.

Kuchnia jest jednocześnie przedpokojem, w którym także są psie miski. Otwarta.

--
        "W dzisiejszym świecie wydaje się 5 razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencje i na silikon dla kobiet,niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera.Wynika z tego,że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi biustami i starych mężczyzn z twardymi członkami.Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć do czego im to jest potrzebne!" [Drauzio Varell]
          • to.ya Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 24.06.10, 07:18
            Nic w nim fajnego nie widzę ...
            Zwłaszcza, że nie jest jedynym. ...

--
            "Między Włochami i alpejskim Severing wybudowano linię kolejową. Wybudowano ją długo zanim pojawił się pociąg, który mógłby tę trasę pokonać. Ale ludzie wiedzieli, że ten pociąg się kiedyś pojawi..."
            • gutdesign1 Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 24.06.10, 14:27
              O rany.. :)) Mój pies 2 razy się włamał, zrobił to chyba przypadkiem
              ale potem kilka razy próbował bo widziałam ślady pazurów, nie udało się
              i odpuścił, zapomniał. Moim zdaniem powinnaś w jakiś sposób zamontować
              na drzwiczkach haczyk i zamykać lodówkę z boku tam gdzie uszczelka.
              Może ten haczyk przykleić na super glu czy jakiś inny bardzo mocny
              klej.
              • to.ya Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 24.06.10, 17:10
                A takie było już kiedyś- za słabe na mojego kundla ;)
                Zatrzask, który mi też pokazałaś chyba lepszy :** Thx

--
                "W dzisiejszym świecie wydaje się 5 razy więcej pieniędzy na środki
                zwiększające potencje i na silikon dla kobiet,niż na lekarstwa
                przeciw chorobie Alzheimera.Wynika z tego,że za kilka lat będziemy
                mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi biustami i starych mężczyzn z
                twardymi członkami.Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie
                przypomnieć do czego im to jest potrzebne!" [Drauzio Varell]
    • mifff Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 24.06.10, 22:39
      Nie można być niewolnikiem psa. Trzeba terrorystę odzwyczaić od złych
      manier.
      Akumulator samochodowy, a lepiej prostownik (6V lub 12V, 0,5 - 1A),
      mata/ siatka metalowa, wyłącznik skrajny.
      Montujesz do lodówki wyłącznik, żeby włączył prąd w momencie uchylania
      drzwi, przed drzwiami siatka z podpiętymi przewodami do wyłącznika i
      akumulatora.
      Kilka podejść łakomczucha i po kłopocie.
      Metoda nie jest drastyczna.
    • princesswhitewolf Re: Zapora do lodówki - pies włamywacz, pomocy :( 27.06.10, 17:47
      bardzo fajny pies z inicjatywa. Rodzaj zlotej raczki... psiej....

A tobie proponuje sciagnac jakis zamek do lodowek z zagranicy. Nie jest to upiornie drogie. Poszukaj w google FRIDGE LOCKER albo kliknij tu

http://www.google.co.uk/products?q=fridge+locker&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=EHInTKzIBqS60gT33Mm8DQ&sa=X&oi=product_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CDUQrQQwAg
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka