• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Moskitiera na drzwi wejściowe Dodaj do ulubionych

• 13.06.11, 18:23
    Witam, czy ktoś się może orientuje gdzie mogę dostać takie coś jak mają w amerykańskich filmach na farmach taką moskitierę w formie drzwi, najpierw są te moskitierowe drzwi, potem normalne, nie wiem jak to opisać, może któraś z Was będzie wiedziała o co chodzi?
    --
    http://sl.glitter-graphics.net/pub/433/433965qzur0la2nd.gif
    Edytor zaawansowany
    • 13.06.11, 19:31
      Wiem o co chodzi, bo sama się tym intresowałam. Mam podwójne drzwi tarasowe, pytałam w firmach, które montują okna. W jednej zaproponowali mi takie drzwi siatkowe na jedno skrzydło - wyszło przeszło 400 zł, na razie się nie zdecydowałam. Patrzyłam też na allegro pod hasłem moskitiery, są tańsze, ale trochę boję się zamówić, bo nie wiem, czy dobrze bym zmierzyła otwór (chociaż dają szczegółowe instrukcje). Niektóre mają opcje z płytą pleksi na dole lub z drzwiczkami dla zwierząt - to by pasowało moim kotom. A na razie kupiłam takie pasy z siatki na taśmę do futryny, na dole obciążone, póki co sprawują się OK.
      • 13.06.11, 22:29
        Firma w której zamówiłam okna i drzwi robi takie. Koszt moskitiery na drzwi balkonowe 230x90 około 300zł.
        • 14.06.11, 11:06
          zamawiałam wiosną: są to drzwi z siatki z listewką pośrodku (żeby siatka się dobrze trzymała) i tzw. kopaczem na dole (taka listwa ok. 15 cm wysokości dzięki której można nogą drzwi pchnąć wychodząc). płaciłam około 350zł. cena zależy od koloru profili.
          zamawiałam w Piastowie
          --
          Kasia
          • 15.06.11, 11:28
            Catalina, ale to przez Allegro zamawiałaś czy w firmie "realnej"? I to takie do drzwi wejściowych, nie balkonowych?
            I jak to masz zamontowane? Na zewnętrznym brzegu wnęki drzwiowej?
            --
            http://sl.glitter-graphics.net/pub/433/433965qzur0la2nd.gif
            • 15.05.13, 11:03
              są zamykane albo zdejmowane, popytaj w firmach z oknami, czasem mają w ofercie same rolety, moskitiery.
    • 09.05.13, 11:13
      polecam Ci coś takiego www.youtube.com/watch?v=fiwDv186tLM
    • 21.05.13, 21:50
      Ja zamawiałam tutaj: www.rolety.zalmal.com.pl/moskitiery-drzwiowe
      Jest jeszcze wersja z przejściem dla zwierzaków.
      Montaż jest banalny na 6 małych śrubek, moskitiera ma samozamykacz z możliwością regulacji siły zamykania. Poza tym na dole jest wykonana z metalu, co pozwala na łatwe otwieranie nogą.
      U mnie jest zamontowana 2 lata i nic się nie dzieje.
      Na balkonie mam jeszcze www.rolety.zalmal.com.pl/moskitiery-zwijane taką. Ale ją odradzam, jak często będziesz wychodzić/, bo do jej obsługi potrzebne są wolne ręce.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/va5b43r87hxe1riu.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.