Dodaj do ulubionych

podłoga i cokół

04.02.14, 22:35
jakie cokoły pasują do podłogi z desek. Drzwi i okna bedą białe. W kuchni i przedpokoju płytki. ( w przedpokoju są deski ale pójdą na uzupełnienie miejsc po piecach do pokoi)
Edytor zaawansowany
  • cyklina-klimkiewicz 05.02.14, 16:50
    Też z desek sosnowych albo lakierowane na biało. B.Klimkiewicz.
  • mifff 05.02.14, 17:35
    W odcieniu podłogi.
    Białe będą kontrastowe, nawet za bardzo.
  • cyklina-klimkiewicz 06.02.14, 14:36
    Ściany białe,cokoły białe lakierowane z połyskiem tak samo fajnie wyglądają jak białe lakierowane neble z połyskiem. Są bardzo często stosowane. B.Klimkiewicz.
  • zeliczka 06.02.14, 18:50
    Dziękuję bardzo za podpowiedzi.
  • slim.fast 06.02.14, 20:39
    Jeśli drzwi i okna białe, to listwy wyglądają elegancko właśnie białe.
  • cyklina-klimkiewicz 07.02.14, 08:33
    Też tak to widzę. B.Klimkiewicz.
  • korelia72 11.02.14, 16:00
    białe wyglądają super, ale w kolorze podłogi drewniane są wygodniejsze w użyciu..... no dobra mniej kurz widać (mam białe drzwi i szerokie ościeżnice a listwy podłogowe dębowe jak podłoga)
  • cyklina-klimkiewicz 12.02.14, 00:24
    Chyba kurz na białych lakierowanych czy na lakierowanych w kolorze naturalnym drewna jest tak samo widoczny i tak samo wymaga sprzątania. Dla mnie to jest bez różnicy. B.Klimkieewicz.
  • mifff 12.02.14, 12:55
    slim.fast napisała:

> Jeśli drzwi i okna białe, to listwy wyglądają elegancko właśnie białe.

Okna i drzwi białe, to klasyka, a listwy białe już nie :)
    Jeden malarz mi powiedział, że biały kolor, ti nie kolor :D
  • cyklina-klimkiewicz 12.02.14, 18:21
    Biały to nie kolor ? Bardzo to dziwne twierdzeni jak na malarza. Dużo jest podłóg i pakietów malowanych a nie tylko lakierowanych i to jest już od wielu lat. Wzory są różne i kolorów też wiele. W ciemno bym niczego nie przesądzał zawsze o konkretach warto się wypowiadać. B.Klimkiewicz.
  • slim.fast 12.02.14, 19:46
    mifff napisał:

> slim.fast napisała:
    >
    > > Jeśli drzwi i okna białe, to listwy wyglądają elegancko właśnie białe.
    >
    > Okna i drzwi białe, to klasyka, a listwy białe już nie :)

Na białych listwach zbudowano całe imperium brytyjskie. Nie wspomnąc już o Skandynawii. :)

> Jeden malarz mi powiedział, że biały kolor, ti nie kolor :D

Fajny malarz :D :D Chciałabym zobaczyć jego dzieła :D
  • cyklina-klimkiewicz 13.02.14, 14:52
    Mnie się raczej wydaje, że tem malarz ma zwyczajnie inny gust . Bardzo dużo białych listew i cokołów jest używanych w różnych projektach. Dobrze wyglądają. Rozumiem, że nie muszą się jemu podobać. B.Klimkiewicz.
  • cyklina-klimkiewicz 13.02.14, 15:19
    Cokół z desek można uciąć . Może być z takiej samej szerokości deski jaka na podłodze. Naprawiać radzę tym samym by identycznie wyglądała podłoga bo nigdy nie wiadomo jakie będą chęci na wykończenie podłogi teraz czy po latach. Po co pozbawiać się dowolnej możliwości wykończenia. B.Klimkiewicz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.