Dodaj do ulubionych

Tynkowanie domu

02.03.08, 12:38
Planujemy tynkowanie domku jednorodzinnego. Wyborem rodzaju tynku
zajął się mąż, a moim zadaniem jest zaprojektować tą elewację
tzn.dobrać kolory ewentualne "ozdoby" np. obramowania okien itp. Mam
w związku z tym pytanie: gdzie mogę znaleźć takie podpowiedzi? Czy
zdana jestem tylko na własne obserwacje w terenie? Za wszelkie rady
będę wdzięczna.
Edytor zaawansowany
  • viochm1102 05.03.08, 01:07
    Mamy już ustalony termin z ekipą, a nie mam koncepcji: jaki tynk, kolor,
    wykończenie... Ostatnio coś mi tam zaświtało na temat ozdobników przy oknach,
    ale nie wiem gdzie coś takiego można dostać-kupić. Chyba będę śledzić ten wątek,
    może znajdę jakąś podpowiedź.
  • viochm1102 05.03.08, 23:40
    dzięki, bardzo mi pomogłaś
  • dina3 06.03.08, 14:27
    Dziękuję.
  • sztukateria1 14.12.16, 12:27
    Jeśli interesuje Cie sztukateria elewacyjna, to zapraszamy na naszą stronę decorsystem.pl/
  • wajhman 24.08.19, 17:53
    Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta www.dwdecor.pl/sztukateria-elewacyjna
  • wajhman 24.08.19, 18:03
    Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta www.dwdecor.pl/sztukateria-elewacyjna
  • wajhman 24.08.19, 18:08
    Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta Tekst linka
  • wajhman 24.08.19, 18:10
    Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta dwdecor.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka