Wakacje w Szwecji Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hallo,
    wybieram sie na wakacje do szwecji. Co warto zobaczyc, gdzie warto pojechac?
    Czas ~2 tygodnie. Co warto zwiedzic po drodze? Bede jechal z Hannoveru.
    Z gory dzieki za informacje.
    pozdrawiam
    s.
    • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 30.11.01, 18:03
      Gość portalu: Siggi napisał(a):

> Hallo,
      > wybieram sie na wakacje do szwecji. Co warto zobaczyc, gdzie warto pojechac?
      > Czas ~2 tygodnie. Co warto zwiedzic po drodze? Bede jechal z Hannoveru.
      > Z gory dzieki za informacje.
      > pozdrawiam
      > s.

Tak to rewelacyjny czas na wakacje w szwecji,pogoda-super
      atrakcje zapewnione
      Tanio
      duzo miejsca-masa szwedow wyjezdza na narty do austrii i wloch.
      Zostaja : turcy ,kurdowie ,polacy,palestynczycy,ruscy,afrykanczycy masci
      rozn3ej itp. Zycze przyjemnych wakacji.
      • Gość: ivana IP: *.ppp.get2net.dk 30.11.01, 19:45
        mieszkam w skandynawii,jest to nudna czysta socjalistczna wyprana z wszelkich
        emocjii kraina....
        • Gość: JoeK IP: *.rdu.bellsouth.net 30.11.01, 20:40
          Gość portalu: ivana napisał(a):

> mieszkam w skandynawii,jest to nudna czysta socjalistczna wyprana z wszelkich
          > emocjii kraina....
          BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
          Bralem udzial w konkursie w pracy w ktorym byly dwie nagrody:
          1. Pierwsza - dwa tygodnie w Szwecji
          2. Druga - cztery tygodnie w Szwecji

• Gość: micke IP: *.telia.com 01.12.01, 22:10
          Nudzisz sie z pewnoscia gdziekolwiek, to nie wina szwecji tylko twoja.Jedz do
          N.Y. City - popatrzysz sie na dymy a noz widelec zapoznasz terroryste. Good
          luck.
      • Gość: XXX IP: *.sanjose-01-02rs16rt.ca.dial-access.att.net 01.12.01, 07:47
        "duzo miejsca-masa szwedow wyjezdza na narty do austrii i wloch.
        Zostaja : turcy ,kurdowie ,polacy,palestynczycy,ruscy,afrykanczycy masci
        rozn3ej itp. Zycze przyjemnych wakacji."

Krotki i przejrzysty opis.
        Dziekuje, juz wiem jak w Szwecji jest. Mimo ze sie tam nie wybieram.
        Pozdrowienia
      • Gość: Siggi IP: *.volkswagen.de 04.12.01, 11:48
        Gość portalu: Walek napisał(a):

> Gość portalu: Siggi napisał(a):
        >
        > > Hallo,
        > > wybieram sie na wakacje do szwecji. Co warto zobaczyc, gdzie warto pojecha
        > c?
        > > Czas ~2 tygodnie. Co warto zwiedzic po drodze? Bede jechal z Hannoveru.
        > > Z gory dzieki za informacje.
        > > pozdrawiam
        > > s.
        >
        > Tak to rewelacyjny czas na wakacje w szwecji,pogoda-super
        > atrakcje zapewnione
        > Tanio
        > duzo miejsca-masa szwedow wyjezdza na narty do austrii i wloch.
        > Zostaja : turcy ,kurdowie ,polacy,palestynczycy,ruscy,afrykanczycy masci
        > rozn3ej itp. Zycze przyjemnych wakacji.

Dziekuje wszystkim za rady.
        Walek: a gdzie ty znalazles w moim liscie informacje ze jade TERAZ? Mozesz
        odpowiadac "tak, to rewelacyjny czas na wakacje" ale kazdy kto uwaznie czyta moj
        i twoj list, zrozumie ze dyskutujesz z zawartoscia swojej glowy, a nie ze mna.
        Karelia: chetnie dowiedzialbym sie czegos wiecej od Ciebie, bo brzmisz bardzo
        rzeczowo.
        Nie chce w szwecji mieszkac, bo mi sie w niemczech podoba, jade tylko na krotkie
        wakacje - moze na canoe.
        • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 04.12.01, 15:10
          Gość portalu: Siggi napisał(a):

> Gość portalu: Walek napisał(a):
          >
          > > Gość portalu: Siggi napisał(a):
          > >
          > > > Hallo,
          > > > wybieram sie na wakacje do szwecji. Co warto zobaczyc, gdzie warto po
          > jecha
          > > c?
          > > > Czas ~2 tygodnie. Co warto zwiedzic po drodze? Bede jechal z Hannover
          > u.
          > > > Z gory dzieki za informacje.
          > > > pozdrawiam
          > > > s.
          > >
          > > Tak to rewelacyjny czas na wakacje w szwecji,pogoda-super
          > > atrakcje zapewnione
          > > Tanio
          > > duzo miejsca-masa szwedow wyjezdza na narty do austrii i wloch.
          > > Zostaja : turcy ,kurdowie ,polacy,palestynczycy,ruscy,afrykanczycy masci
          >
          > > rozn3ej itp. Zycze przyjemnych wakacji.
          >
          > Dziekuje wszystkim za rady.
          > Walek: a gdzie ty znalazles w moim liscie informacje ze jade TERAZ? Mozesz
          > odpowiadac "tak, to rewelacyjny czas na wakacje" ale kazdy kto uwaznie czyta mo
          > j
          > i twoj list, zrozumie ze dyskutujesz z zawartoscia swojej glowy, a nie ze mna.
          > Karelia: chetnie dowiedzialbym sie czegos wiecej od Ciebie, bo brzmisz bardzo
          > rzeczowo.
          > Nie chce w szwecji mieszkac, bo mi sie w niemczech podoba, jade tylko na krotki
          > e
          > wakacje - moze na canoe.

Po pierwsze nie dyskutowalem,po 2-e piszesz w okresie przedwakacyjnym (zimowym).
          ja nie proponowalem Ci niczego,nie mam zwyczaju proponowac ponurakom
          niczego ,poza tym by sie trzymali z daleka od mojej osoby. PS.Jest mi totalnie
          wszystko jedno czy tobie sie w niemczech podoba lub nie,nie musisz mnie i innych
          o tym zawiadamiac.
          • Gość: Siggi IP: *.volkswagen.de 05.12.01, 10:01
            Gość portalu: Walek napisał(a):

> Gość portalu: Siggi napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Walek napisał(a):
            > >
            > > > Gość portalu: Siggi napisał(a):
            > > >
            > > > > Hallo,
            > > > > wybieram sie na wakacje do szwecji. Co warto zobaczyc, gdzie war
            > to po
            > > jecha
            > > > c?
            > > > > Czas ~2 tygodnie. Co warto zwiedzic po drodze? Bede jechal z Han
            > nover
            > > u.
            > > > > Z gory dzieki za informacje.
            > > > > pozdrawiam
            > > > > s.
            > > >
            > > > Tak to rewelacyjny czas na wakacje w szwecji,pogoda-super
            > > > atrakcje zapewnione
            > > > Tanio
            > > > duzo miejsca-masa szwedow wyjezdza na narty do austrii i wloch.
            > > > Zostaja : turcy ,kurdowie ,polacy,palestynczycy,ruscy,afrykanczycy
            > masci
            > >
            > > > rozn3ej itp. Zycze przyjemnych wakacji.
            > >
            > > Dziekuje wszystkim za rady.
            > > Walek: a gdzie ty znalazles w moim liscie informacje ze jade TERAZ? Mozesz
            >
            > > odpowiadac "tak, to rewelacyjny czas na wakacje" ale kazdy kto uwaznie czy
            > ta mo
            > > j
            > > i twoj list, zrozumie ze dyskutujesz z zawartoscia swojej glowy, a nie ze
            > mna.
            > > Karelia: chetnie dowiedzialbym sie czegos wiecej od Ciebie, bo brzmisz bar
            > dzo
            > > rzeczowo.
            > > Nie chce w szwecji mieszkac, bo mi sie w niemczech podoba, jade tylko na k
            > rotki
            > > e
            > > wakacje - moze na canoe.
            >
            > Po pierwsze nie dyskutowalem,po 2-e piszesz w okresie przedwakacyjnym (zimowym)
            > .
            > ja nie proponowalem Ci niczego,nie mam zwyczaju proponowac ponurakom
            > niczego ,poza tym by sie trzymali z daleka od mojej osoby. PS.Jest mi totalnie
            > wszystko jedno czy tobie sie w niemczech podoba lub nie,nie musisz mnie i innyc
            > h
            > o tym zawiadamiac.

Odpowiadanie na cudze pytania to jest dyskusja. Wiem, ze niczego nie
            proponowales, nikt sie nie pytal czy proponowales czy nie. Proponuj dalej
            ponurakom co chcesz, tylko nie zasmiecaj cudzych watkow.
            Nie zawiadamialem Ciebie ze mi w niemczech dobrze, tylko inne osoby. A to juz
            moja i innych sprawa a nie twoj biznes.
            s.

• No , nie wyglupiajcie sie, bo zniechecicie czlowieka do cna. Walus, nie testuj
      mlodzienca , czy jest w stanie zdzierzyc Twoje sarkastyczne uwagi;-)
      Ad rem: nie polecalabum wakacji zima, bo chyba sie teraz nie wybierasz? No,
      chyba , ze w gory: Åre,Idre,Sälen wlasnie tam jezdza Szwedzi!
      A latem to cala Szwecja jest piekna ,jak na obrazku! Zaczynajac od plaskiej jak
      nalesnik Skåne, prawda Walus?, Srodkowa Szwecje ze Sztokholmem, az na polnoc,
      gdzie widoki i okolica dech zapieraja, tak pieknie...No , chyba ze inne
      atrakcje Cie ciekawia, a wtedy raczej duze miasta Malmö, Göteborg, Stockholm to
      wystarczy. Wejdz na jakas strone dotyczaca turystyki w Szwecji i popatrzysz
      sobie. Jesli chodzi o ceny , to uprzedzam, ze raczej drogo. Szczegolnie w
      miejscach atrakcyjnych.
      Pozdrawiam K.
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 30.11.01, 22:45
        karelia napisał(a):

> No , nie wyglupiajcie sie, bo zniechecicie czlowieka do cna. Walus, nie testuj
        > mlodzienca , czy jest w stanie zdzierzyc Twoje sarkastyczne uwagi;-)
        > Ad rem: nie polecalabum wakacji zima, bo chyba sie teraz nie wybierasz? No,
        > chyba , ze w gory: Åre,Idre,Sälen wlasnie tam jezdza Szwedzi!
        > A latem to cala Szwecja jest piekna ,jak na obrazku! Zaczynajac od plaskiej jak
        >
        > nalesnik Skåne, prawda Walus?, Srodkowa Szwecje ze Sztokholmem, az na pol
        > noc,
        > gdzie widoki i okolica dech zapieraja, tak pieknie...No , chyba ze inne
        > atrakcje Cie ciekawia, a wtedy raczej duze miasta Malmö, Göteborg, Stockholm to
        >
        > wystarczy. Wejdz na jakas strone dotyczaca turystyki w Szwecji i popatrzysz
        > sobie. Jesli chodzi o ceny , to uprzedzam, ze raczej drogo. Szczegolnie w
        > miejscach atrakcyjnych.
        > Pozdrawiam K.

Karelio,chyba trzeba wybrac Ciebie na kobiete roku.Potrafisz tak pieknie wszystko
        zalagodzic,przedstawic w dobrym swietle.Kobieto szkoda ,ze nie jestes wolna ! bo
        bym natychmiast wzial rozwod (300 koron) i zenil sie z Toba (dla ob.szw. za
        granica gratis)Moze i mnie bys zmienila w dobrego spokojnego pozytywnie
        nastrojonego czlowieka.Ale gdzie te marzenia. Pozostane juz pewnie takim jakim
        jestem. Mil besos W.
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 30.11.01, 22:45
        karelia napisał(a):

> No , nie wyglupiajcie sie, bo zniechecicie czlowieka do cna. Walus, nie testuj
        > mlodzienca , czy jest w stanie zdzierzyc Twoje sarkastyczne uwagi;-)
        > Ad rem: nie polecalabum wakacji zima, bo chyba sie teraz nie wybierasz? No,
        > chyba , ze w gory: Åre,Idre,Sälen wlasnie tam jezdza Szwedzi!
        > A latem to cala Szwecja jest piekna ,jak na obrazku! Zaczynajac od plaskiej jak
        >
        > nalesnik Skåne, prawda Walus?, Srodkowa Szwecje ze Sztokholmem, az na pol
        > noc,
        > gdzie widoki i okolica dech zapieraja, tak pieknie...No , chyba ze inne
        > atrakcje Cie ciekawia, a wtedy raczej duze miasta Malmö, Göteborg, Stockholm to
        >
        > wystarczy. Wejdz na jakas strone dotyczaca turystyki w Szwecji i popatrzysz
        > sobie. Jesli chodzi o ceny , to uprzedzam, ze raczej drogo. Szczegolnie w
        > miejscach atrakcyjnych.
        > Pozdrawiam K.

Karelio,chyba trzeba wybrac Ciebie na kobiete roku.Potrafisz tak pieknie wszystko
        zalagodzic,przedstawic w dobrym swietle.Kobieto szkoda ,ze nie jestes wolna ! bo
        bym natychmiast wzial rozwod (300 koron) i zenil sie z Toba (dla ob.szw. za
        granica gratis)Moze i mnie bys zmienila w dobrego spokojnego pozytywnie
        nastrojonego czlowieka.Ale gdzie te marzenia. Pozostane juz pewnie takim jakim
        jestem. Mil besos W.
    • Siggi
      Szwajcaria jest piekniejsza.
      W Szwecji mieszka masa polskich frustratow takich jak WALEK
      chlopak od walenia..............
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 01.12.01, 01:26
        szpiro napisał(a):

> Siggi
        > Szwajcaria jest piekniejsza.
        > W Szwecji mieszka masa polskich frustratow takich jak WALEK
        > chlopak od walenia..............

Mieszkal debilku ,mieszkal !
        • Szpiro ja nie jestem frustratka! A innych nie znam, bo malo z nimi
          przebywam-:))))A Walus, amore mio, nie jest frustratem tylko ma taki
          specyficzny humor. Trzeba miec do Niego specjalne podejscie i rozumiec Jego ,
          no czasami, dziwaczne zarty. Ale to juz taki urok Walusia :-)))))))
          Amore, a skad wiesz, ze jestem zajeta? Jasnowidz czy tarocista? Posraw kabale
          od nowa;-))))
          Pozdrawiam K.
          • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 01.12.01, 17:23
            karelia napisał(a):

> Szpiro ja nie jestem frustratka! A innych nie znam, bo malo z nimi
            > przebywam-:))))A Walus, amore mio, nie jest frustratem tylko ma taki
            > specyficzny humor. Trzeba miec do Niego specjalne podejscie i rozumiec Jego ,
            > no czasami, dziwaczne zarty. Ale to juz taki urok Walusia :-)))))))
            > Amore, a skad wiesz, ze jestem zajeta? Jasnowidz czy tarocista? Posraw kabale
            > od nowa;-))))
            > Pozdrawiam K.
            Powtarzam bo nie wyszlo to co napisalem 30 min temu? dziewczyny laly wosk (mam
            kilka w srod personelu tj polek)Wyszlo,ze jedna z nich mnie kocha ! A ja mam
            pecha bo moja virtualna milosc mieszka na polnocy i jest zajeta-to co mam nie
            wierzyc andrzejkowym wrozbom ? muchos besos i krammos.Twoj W.
            • SIGGI
              Do Szwecji absolutnie nie przyjezdzaj nudni i zimno.
              Chyba , ze tesknisz za jakas samotna stara panna bez szansy na zamazpojscie.
              Jest tu wiele takich Polak ,ktorym udalo sie tu zostac i teraz sie mecza
              ze Szwecja , a Szwecja z nimi.
              Jezelu juz pracuja to jako salowe lub inne udersköterski.
    • No sam widzisz Walus , jak gosc moze bredzic, moze ma goraczke? A moze
      malignie gada.O ile wie , co to takiego. Typisk Polak- najwieksza kariera
      kobiety to zamazpojscie! A broncie wszystkie stare panny od takiego kawalera.
      A sie nie dziwie moj Walenty, ze czasami" z nerw wychodzisz".Bo mnie juz
      zaczyna trzasc;-)))jak czytam takie bzdety. Oj, gosciu jeszcze sie bedziesz
      prosic o jakas siostrzyczke, jak wyladujesz kiedys w szpitalu chory na
      powiedzmy jakas chorobe...
      Oj Walenty, Walenty byle do lutego Alla Hjärtans Dag ,a macie na dole cos
      takiego? To wtedy sie uczci Walusia jak nalezy. Cava , sherry i bedziemy sie
      radowac;-)))
      Oj, czlowieku nie sluchaj frustratow , przyjezdzaj do Szwecji. Ludzie moze
      czasami dziwni, ale musisz wiedziec , ze ci z kontynentu nie mniej dziwni dla
      nich;-)))
      Pozdrowienia K.
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 01.12.01, 20:54
        karelia napisał(a):

> No sam widzisz Walus , jak gosc moze bredzic, moze ma goraczke? A moze
        > malignie gada.O ile wie , co to takiego. Typisk Polak- najwieksza kariera
        > kobiety to zamazpojscie! A broncie wszystkie stare panny od takiego kawalera.
        > A sie nie dziwie moj Walenty, ze czasami" z nerw wychodzisz".Bo mnie juz
        > zaczyna trzasc;-)))jak czytam takie bzdety. Oj, gosciu jeszcze sie bedziesz
        > prosic o jakas siostrzyczke, jak wyladujesz kiedys w szpitalu chory na
        > powiedzmy jakas chorobe...
        > Oj Walenty, Walenty byle do lutego Alla Hjärtans Dag ,a macie na dole cos
        > takiego? To wtedy sie uczci Walusia jak nalezy. Cava , sherry i bedziemy sie
        > radowac;-)))
        > Oj, czlowieku nie sluchaj frustratow , przyjezdzaj do Szwecji. Ludzie moze
        > czasami dziwni, ale musisz wiedziec , ze ci z kontynentu nie mniej dziwni dla
        > nich;-)))
        > Pozdrowienia K.

Masz racje droga Karelio(jak zwykle) Moze i mamy tu takie swieto ale sprawy
        tubylcow im pozostawiam.Ja to obchodze : 1 maja ,1 czerwca,22 lipca,1
        wrzesnia,itd itp.acha jeszcze 8 marca oczywiscie 21 czerwca,9 maja,3 maja,28
        lutego.dni zaloby:3 lutego,17 listopada-daty moich slubow (kolejnych)jest tyle
        tych swiat ,ze mozna alkoholikiem zostac :) Zasylam caluski i 3 rybie luski
        (losos norweski 795 pesetas/kg)
    • Moj luby Walenty, mam propozycje, a moze by tak hurtowo ? 6 dni swiat
      wszelakich a jeden dzien pracy?Bo jak tak zaczales wyliczac, no to na to
      wychodzi.A tych slubow to ile obskoczyles, bo moze o jakims zapomniales w
      ferworze wyliczanki? No, przyznaj sie , spansk caballero ;-)Tak sie pytam,
      gwoli ciekawosci, amore mio, bez podtextow.
      Pozdrawiam K.
      • Gość: walek IP: 213.98.114.* 01.12.01, 22:59
        karelia napisał(a):

> Moj luby Walenty, mam propozycje, a moze by tak hurtowo ? 6 dni swiat
        > wszelakich a jeden dzien pracy?Bo jak tak zaczales wyliczac, no to na to
        > wychodzi.A tych slubow to ile obskoczyles, bo moze o jakims zapomniales w
        > ferworze wyliczanki? No, przyznaj sie , spansk caballero ;-)Tak sie pytam,
        > gwoli ciekawosci, amore mio, bez podtextow.
        > Pozdrawiam K.

A moze by tak pogadac na czacie na priv,? i tak zaczynaja juz o nas mowic ! nie
        chce bys miala zepsuta opinie :-))
        • Gość: karelia IP: *.telia.com 01.12.01, 23:27
          Walus, jak ludzie gadaja na miescie to bbb dobrze. Znaczy , ze zyjesz. jak
          przestana , to znaczy , ze masz debowy garnitur na sobie . Så? Niech sobie
          gadaja . OKIDOKI zaraz tam sie pojawia Karelia
    • Walek zapamietaj sobie - jak robotnik mowi , ze zrobi , to zrobi, jak dyrektor
      mowi , ze zrobi , to mowi!!! Bylam na chat, a dlaczegos sie nie odzywal???Co?
      Straciles mowe?
      Jeszcze raz Ci powtarzam chlopie , wariatami sie nie przejmuj, w Szwecji jest
      b. ladnie . Przyjezdzaj! Wlasnie zapalilam julowe swiatelka, sasiedzi
      udekorowali chojaka na zewnatrz, a ja zaraz zjem szafranowa buleczke.Ale
      polecalabym latem ev w maju jak natura doslownie wybucha i wszystko zaczyna
      sie zielenic w ciagu doslownie tygodnia , dwoch. Wtedy jest naprawde ladnie!
      Pozdrawiam K.
    • Gość: zgnilek IP: *.tnt8.stk3.da.uu.net 04.12.01, 20:08
      szwecja jest straszna!!!!!!! mieszkam tu juz 20 lat i nie moge stad wyjechac. Kochani
      znajdzcie mi jakas prace w Polsce to juz mnie tu nie.
      40 latka - bez mozliwosci dostania pracy w Polsce.
      Co ja zrobilam, ze tu mnie wygnalo, Bozia mnie ukarala ale za co?????
      PS: Wszystkie Polki sa tutaj salowymi , chocby mialy dyplom inzyniera.
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 04.12.01, 20:44
        Gość portalu: zgnilek napisał(a):

> szwecja jest straszna!!!!!!! mieszkam tu juz 20 lat i nie moge stad wyjechac. K
        > ochani
        > znajdzcie mi jakas prace w Polsce to juz mnie tu nie.
        > 40 latka - bez mozliwosci dostania pracy w Polsce.
        > Co ja zrobilam, ze tu mnie wygnalo, Bozia mnie ukarala ale za co?????
        > PS: Wszystkie Polki sa tutaj salowymi , chocby mialy dyplom inzyniera.

Czlowieku ,ty w szwecji nigdy nie byles ! Takich idiotow nawet tu nie
        wpuszczaja. PS.Kretynie ,debilu nie wszystkie sa salowymi,sa tez
        sprzataczki,policjantki,sklepowe ,artystki,gospodynie
        domowe,prostytutki,lekarki,urzedniczki-i zadna z nich nawet by z takim idiota nie
        chciala srac na tym samym hektarze.
    • Gość: K;-) IP: *.pnu.com 05.12.01, 10:50
      o to, to, dobrze mowisz V;-)a ja to nawet bym nie chciala siusiac z takim
      nieodpowiednim czlowiekiem. To po prostu wariat, a ja sie boje takich
      ludzi.Zamknac typa na czas nieograniczony. Nie jestem salowa! A jak bede to nie
      podam nawet nocnika typowi!Niech sie obsluguje sam!. Viva Walenty !;-)
    • Gość: ADI-GBG IP: *.telia.com 10.12.01, 10:22
      CZESC!
      Napisz jakimi kosztami sysponujesz i co najbardziej chcialbys zobaczyc.Napisz
      na adres adrian@pawlowski.as bo tu czasem nie warto dyskutowac i przebywac.
      • Gość: Walek IP: 213.98.114.* 11.12.01, 01:59
        Gość portalu: ADI-GBG napisał(a):

> CZESC!
        > Napisz jakimi kosztami sysponujesz i co najbardziej chcialbys zobaczyc.Napisz
        > na adres adrian@pawlowski.as bo tu czasem nie warto dyskutowac i przebywac.

synku ,zanim udzielisz rady w jakiej piaskownicy sie najlepiej bawic naucz sie
        czegos. A to :kosztami nie mozna dysponowac ! mozna je ponosic lub z nimi sie
        liczyc .I masz racje to forum dla doroslych a nie dla gowniarzy. Ty nie mozesz tu
        dyskutowac bos za glupi i nikt by z toba nie czynil tego.Wniosek :
        nie "przebywaj " tu petaku.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.