Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku

14.12.13, 23:29
polecam :
www.expres-auto.pl Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku na lotnisku
Edytor zaawansowany
  • 14.12.13, 23:30
    www.superrent.pl - Gdańsk orunia
  • 14.12.13, 23:30
    polecam :
    ecscar.pl - samochody luksusowe
  • 14.12.13, 23:31
    polecam :
    rafcar24.pl/ wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk
  • 19.07.14, 22:21
    witam,szkoda ze w odpowiedzi na takie pytania jest zwykły spam
    korzystałem rok temu z tej wypożyczalni samochodów: http:www.sobcom.eu, zeby przewieźć moich gosci z lotniska w Gdańsku do Malborka, zdecydowałem sie ze wzgledu na niską cenę, wszystko poza tym było ok, więc polecam, ale nie mam doswiadczenia z innymi...
  • 16.10.14, 09:49
    www.oneway.info.pl
  • 01.04.15, 22:24
    najlepiej poszukać jakieś mniejszej i solidniejszej, mi się udało taką dorwać przez rentmama.com
  • 11.09.15, 12:46
    Też szukałam przez długi czas jakiejś konkretnej oferty. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk, którą znalazłąm spełniła w 100% moje oczekiwania, polecam: www.netcar4u.pl/
  • 25.02.16, 11:24
    Też polecam netcar4u. Korzystam i jestem w pełni zadowolona.
  • 04.03.16, 08:25
    zobacz sobie wypozyczalnia.jdkulej.pl/, myślę, że nie bez problemu uda się dogadać, co do lotniska itp. smile
  • 19.09.17, 15:55
    Co do mniejszych i tańszych wypożyczalni, to polecam As-Car z Gdańska: ascar-rent.pl/ . Działają 24 godziny na dobę i podstawiają i odbierają spod wskazanego adresu, więc pod lotnisko na pewno podjadą..
    Ogólnie wynajem samochodu odbywa się przez telefon albo formularz na stronie, szybka i miła obsługa bez żadnych jaj..
  • 30.09.17, 12:10
    ja mogę polecić Panek z Poznania, spora ogólnopolska sieć z dużym wyborem zawsze nowych samochodów. Doskonała sprawa dla klienta wymagającego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.